Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Робот-пилосос: модна іграшка або незамінний помічник?

Позбутися від стомлюючої домашньої роботи - давня мрія людини. Пральні та посудомийні машини, мікрохвильові печі, пилососи, - все це було придумано тільки з однією метою - полегшити побут. Схоже на те, що вже в недалекому майбутньому виконання всієї домашньої роботи візьмуть на себе розумні машини. Яким до того ж абсолютно не потрібно буде участь людини. Перші кроки в цьому напрямку вже зроблені.

 

Знайомтеся - робот - пилосос

Для всіх тих, для кого необхідність прибирання квартири порівнянна з важким покаранням, є радісна новина. Вам більше не потрібно витрачати свій вільний час на пересування по квартирі з віником і ганчіркою.Тепер цю роботу виконає за вас робот-пилосос. Зовні це всього лише диск розміром з обідню тарілку. При всіх своїх невеликих розмірах робот-пилосос дуже мобільний. Він з легкістю забирається у важкодоступні куточки, в квартирі вичищаючи їх від пилу. Пристрій недешеве,але якщо вам не терпиться якомога швидше обзавестися помічником з прибирання квартири, і потрібні гроші на його придбання, то самим розумним виходом буде взяти гроші в борг або займ онлайн.

Що він уміє

Пристрій може призначатися як для сухої, так і для вологого прибирання. Причому ніякої участі в процесі з вашого боку не потрібно.Отримавши від вас команду, машина починає прибирання і не зупиняється до тих пір, поки у вашому будинку не залишиться ні єдиної смітинки. Причому весь цей час ви можете займатися своїми справами, спостерігаючи процес з боку.

Якщо ви вибрали миючу модель, то можете бути впевнені, підлоги розумна машина вимиє набагато краще за вас.А ви в цей час спокійно подивіться улюблений серіал. Крім того, прибирання може проводитися навіть у вашу відсутність. Від вас буде потрібно тільки позначити час, у який вона повинна буде виконана.

Ви вже готові бігти за кредитом, але вас зупиняє наявність поганою кредитною історії? Чи не засмучувалися.Зараз це не є серйозною перешкодою для отримання грошей у борг. Займ з поганою кредитною історією можна отримати в багатьох мікрофінансофих організаціях. Наприклад, гроші в борг можна взяти в МФО «Займер».

Як вибрати помічника?

Купуйте тільки продукцію відомих виробників.Тільки так ви убезпечите себе від дешевої китайської підробки. Сумнівної якості. Що не підлягає ремонту в разі поломки. Втім поломки виробів відомих брендів трапляються досить рідко.

Кращий вибір, це модель з навігатором. Такий робот запам'ятовує місце, де він вже прибирав і переміщається на нове неприбране.Моделі без навігатора безладно переміщаються по приміщенню. Залишаючи неприбрані місця і по кілька разів повертаючись на чисті.

Зрозуміло, чим більше вміє пристрій, тим воно буде дорожче. Однак воно того варте. При відсутності часу ви можете отримати позику на карту онлайн. Це дуже швидко, зручно, абсолютно безпечно і вимагає мінімум зусиль.

Додати коментар


Захисний код
Оновити