Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Облаштовуємо квартиру по фен шуй

Квартира за фен шуй - запорука затишку та гармонії в будинку. Інформацією про принципи фен-шуй в більшій чи меншій мірі володіють багато. Також чимало людей намагаються, по можливості, дотримуватися порад фахівців з фен-шуй і облаштовувати своє житло таким чином, щоб залучити в своє життя успіх і багатство. Підручники з облаштування квартири по фен-шуй містять докладний посібник з гармонійної плануванні, проте ці рекомендації можуть бути складні для сприйняття, а в деяких випадках суперечать один одному. Насправді ж, принципи сприятливою планування будинку єдині своєю метою: всі вони покликані залучати в наше життя благополуччя, здоров'я і любов.

У будинках з гарним фен-шуй живуть щасливі й успішні люди. Життя тих, кому випало нещастя жити в будинку з поганим фен-шуй, безбарвна і проблематична. Перш ніж почати перестановку в квартирі, слід з'ясувати, які неприпустимі помилки мали місце в наявній плануванні, можливо саме вони створювали перешкоди в тій чи іншій сфері. Отже, основні табу по фен-шуй.Одне з головних табу з облаштування квартири в стилі фен-шуй - поєднання вітальні і кухні в одній кімнаті. Взагалі, згідно з принципами фен-шуй, кожна кімната має своє функціональне призначення, а у вітальні і кухні вони діаметрально протилежні. В ідеалі, між вітальнею і кухнею повинна розташовуватися ще й їдальня, але, в будь-якому випадку,суміщення цих кімнат неприпустимо і негативно позначається на удачі членів сім'ї. Особливо це стосується глави сімейства, оскільки саме у вітальні накопичується його удача. Тому так важливо дотримуватися порад щодо посилення позитивної енергії ци в цій кімнаті. Кухня, навпаки, вважається однією з несприятливих зон.Тому поєднання вітальні і кухні самим несприятливим чином позначається на удачі глави сім'ї і ніякі поради з правильного фен-шуй не зможуть пом'якшити це згубний вплив.

Ще одне важливе правило в облаштуванні квартири по фен-шуй - слід позбавлятися від непрацюючої побутової техніки, речей, що прийшли в непридатність, тріснула посуду. Тримати такі речі в будинку, а тим більш користуватися ними не можна. Справа в тому, що дані предмети містять значну кількість негативної енергії ша-ци,яка з часом переходить на членів сім'ї і починає блокувати їх удачу і добробут. Цілком можливо, що після очищення квартири від зламаних речей, відносини між членами сім'ї почнуть налагоджуватися, припиняться сварки і скандали. Тріснути чашка або зламана кавомолка бере на себе якусь вашу проблему,тому від таких речей потрібно позбавлятися без жалю.

Принципам облаштування квартири по фен-шуй суперечить також складування непотрібних речей.

Квартира за фен шуй не повинна перетворюватися в комору величезної кількості непотрібних предметів і речей, які ніким не використовуються. Очікування випадку,коли та чи інша річ раптом може стати в нагоді не може служити виправданням. Особливо шкідливо, якщо подібні завали непотрібного сировини розміщуються у важливих зонах здоров'я, добробуту і удачі глави сім'ї. Речі, які рідко, але все ж таки використовуються, необхідно періодично переглядати, перекладати і провітрювати.Несправна сантехніка - ще одне табу по фен-шуй у квартирі. Капає кран або протікає труба символізують відмираючу з дому удачу і втрату грошей. Саме тому туалет, згідно фен-шуй, є найбільш несприятливою зоною в будинку.

Слідкуйте за тим, щоб ваша сантехніка була справною, щоб зменшити негативний вплив.Наступне правило облаштування по фен-шуй у квартирі стосується планування передпокою. Не можна розташовувати дзеркало таким чином, щоб у ньому відбивалася вхідні двері. Саме через вхідні двері в будинок проникає позитивна енергія ци, проте, відбиваючись у дзеркалі, вона відразу ж покидає оселю.Без життєвої сили енергії ци в будинку буде відчуватися нестача удачі членів сім'ї.

Головне табу планування спальні подружжя - відсутність в ній дзеркал і дзеркальних поверхонь. Подружнє ліжко, що відбивається в дзеркальних стулках шафи, в екрані телевізора або в модному дзеркальній стелі, уособлює можливу невірність у шлюбі,поява в союзі двох когось третього, або навіть четвертого.

Сходи, що ведуть наверх, не повинні мати просвітів між сходинками. В іншому випадку, цілюща енергія ци не зможе піднятися на другий поверх. Брак енергії буде позначатися на удачі. Це правило застосовується і до магазинів,розташованим на верхніх поверхах - бізнес буде більш успішним там, де сходинки сходів не мають просвітів.

Рухомі предмети - годинник, дзвіночки, «музику вітру» - небажано розміщувати над дверима. Це правило стосується всіх дверей в будинку, не тільки вхідних. В іншому випадку удача так і буде обходити стороною всіх членів сім'ї,адже квартира облаштована не по фен шуй.

Сприятлива планування по фен-шуй

  • Ніяка планування не допоможе залучити удачу, якщо в будинку не буде чистоти і порядку, чого вимагає облаштування квартири по фен шуй. Затишні і чисті кімнати, оздоблені красивими і справними предметами і речами, будуть насичені позитивною енергією.У такому будинку всі члени родини будуть здорові і успішні, подружжя житиме у злагоді, діти будуть добре вчитися.
  • Будь-яка перепланування по фен-шуй повинна починатися з очищення будинку від непотрібних речей і з генерального прибирання.
  • Переконайтеся, що основні табу фен-шуй з влаштування житла не порушені, в іншому випадку - усуньте порушення,блокуючі вашу удачу.
  • Це не обов'язково повинні бути глобальні зміни, іноді достатньо в потрібному місці повісити мотузяну штору, яка візуально розділить кімнату на дві зони - вітальню і кухню, хоча, набагато краще, якщо ці кімнати буде розділяти справжня стіна.
  • Позбавтеся від непрацюючої техніки та приладів,від тріснула посуду і протікають труб.
  • Не шкодуйте грошей на перетворення квартири по фен-шуй - гармонійна планування окупить себе надалі і приверне у ваш будинок успіх і удачу.
  • У висновку підсильте сприятливі зони свого житла символами успіху, докладно описаними в будь-якому посібнику з фен-шуй. Нехай ваш будинок буде повною чашею,нехай у ньому завжди панує атмосфера щастя і благополуччя!

Додати коментар


Захисний код
Оновити