Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як зробити домашнє морозиво

Як зробити домашнє морозиво? - Відмінний питання напередодні наступаючих спекотних днів. І такі питання виникають все частіше, бо сучасна харчова промисловість регулярно дає нам приводи засумніватися в якості придбаних продуктів.

Морозиво - один із символів щасливого і безтурботного дитинства, при чому любов до нього не проходить з роками.Ми тільки можемо поміняти улюблений вид, віддавши перевагу, наприклад, фруктовому або вершковому. Сама ж тяга до морозива залишається. І тому зараз ми розповімо як же зробити смачне домашнє морозиво.

 

Так як основними споживачами морозива таки є діти, батьки намагаються купувати їм продукцію перевірених торгових марок.При цьому вони забувають, що продукт дуже просто приготувати в домашніх умовах. Перевага домашнього морозива в тому, що воно завжди під рукою, і якість його в будь-якому випадку буде набагато вище магазинного оригіналу. Плюс до цього ви завжди зможете реалізувати своє право на смаковий експеримент, додаючи в морозиво різні ягоди, фрукти,джеми і варення. Ні про які штучних барвниках мова не йде, що не можна сказати про більшість промислових зразків.

Базові інгредієнти для того щоб зробити домашнє морозиво - це цукор, молоко і вершки. Від кількості вершків залежить жирність морозива. При бажанні отримати інший смак ви можете додати ще й відповідні добавки.Крім стандартних ягід і фруктів можна поекспериментувати з шоколадом, горіхами, курагою, ваніллю і т.д. Важливо знайти свою пропорцію, адже добавки повинні тільки відтіняти смак основних продуктів. Очевидно, що з фруктів перед додаванням потрібно обов'язково вийняти кісточки.

Влітку морозиво чудово втамовує спрагу. У спеку не хочеться жирних продуктів, Тому кількість вершків істотно зменшують, замінюючи їх фруктами і овочами. Таким чином ми отримуємо фруктове морозиво, дуже популярне з часів Радянського Союзу. І таке домашнє морозиво не складно зробити самостійно.

Помилково вважають, що морозиво можна їсти тільки влітку. Дуже приємно посидіти взимку біля каміна з ложкою чудового смачного продукту. Тільки зимовий морозиво зазвичай роблять більш ласий, тобто сильно збільшують відсоток вмісту вершків. Причина тому банальна - додаткова жирність дає організму додаткові калорії,які потім витрачаються на наш обігрів.

З джемами, варенням і шоколадом треба бути обережними. Морозиво не повинно мати занадто солодкий смак. Якщо ви зібралися покласти варення, то чи не кладіть туди ж цукор. Тільки після перемішування і проби можна буде додати трохи цукру або ще трохи варення.Якщо ви хочете отримати смачне домашнє морозиво. Врахуйте, що додаткову солодкість може дати шоколад, яким ви потім притрусіть кульки делікатесу.

Розповідаючи, як зробити домашнє морозиво, варто застерегти початківців кулінарів від одного необачного кроку. Ви повинні чітко розуміти, що продукт має бути певної консистенції.Вірніше йдеться не про сам морозиві, а про різних смакових добавках. Є тільки два варіанти:

1. Добавка шматочками. Це можуть бути горіхи, родзинки, курага, фрукти. Шматочок має бути досить великою, щоб не втратити власного смаку. Таким чином при поїданні морозива у вас раз за разом в роті буде спалахувати смак полуниці або горіха.При цьому добавки повинні бути рівномірно розподілені за об'ємом або проходити чітко розмежованими шарами.

2. Якщо ви готуєте однорідну масу, то ретельно її перемішуйте, бажаючи отримати смачне домашнє морозиво. Волокна абрикоса або кісточки малини можуть залишити на зубах і мовою неприємне враження.Краще взагалі відмовтеся від таких добавок або використовуйте наповнювач у вигляді джему або рідкої частини варення.

Бажаємо вам приємного апетиту і відмінного проведення часу!

Додати коментар


Захисний код
Оновити