Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Секрети ідеального порядку у вашому будинку

Фен-шуй являє собою багатогранне вчення, яке здатне дати відповіді на безліч питань. А для господинь фен-шуй може розкрити головні секрети збирання. Чітко сформульованих правил Фен-шуй прибирання зовсім небагато, але вони здатні створити ідеальний порядок. Саме про секрети ідеального порядку ми і розповімо в даній статті.

Перше. Місячна фаза

Майстри Фен-шуй настійно радять проводити прибирання в будинку враховуючи цикли природи. Головним чинником вважають саме місячну фазу. Прибирання приміщення слід здійснювати на убуваючому місяці, в такому випадку ви отримаєте хороший енергетичний результат.

 

Друге. Прибирання повинна приносити задоволення

Природно, багато господинь не погодяться,адже що може бути радісного у прибиранні? Але, тим не менше, після фізичної роботи всім приносить задоволення сісти в улюблене крісло, розслабитися з чашкою ароматного напою і подивитися на результати зробленого праці. Все те, що ви робите, повинно приносити радість як при оцінці результату, так і в процесі роботи.Щоб відчути радість від простої прибирання, слід пам'ятати, що ви не просто пилососите, прибираєте пил, миєте підлогу, але що саме головне-очищаєте приміщення.

Збирання цілком логічно порівняти з прийняттям ванни, коли очищається тіло, і людина отримує задоволення. Так тоді чому з такою злобою дивитися на ганчірку, швабру,пилосос? Адже ваш будинок теж є енергетичним живою істотою. Він теж бажає ласки і любові. У разі якщо станете забиратися з позитивним настроєм, то будинок неодмінно відповість вам затишком. Але якщо ж ні, то все буде навпаки.

Третє. Правильний догляд за домашніми квітами - запорука здоров'я

Безліч людей впевнені в тому, що для того,щоб квіти насичували нас своєю доброчинної енергією і відчували себе комфортно, їм потрібно лише правильне освітлення та полив. Слід пам'ятати, що кімнатним рослинам для життя необхідна енергія, і далеко не завжди вони виробляють її в необхідному обсязі з підгодівлі світла, води. При збиранні обов'язково піднімається пил,а після вона осідає на меблях, техніці, підвіконнях і, звичайно ж, на листках рослин. А ось чи багато хто під час прибирання протирають або миють листочки?

Після такого недбалого ставлення рослина з джерела енергетики неминуче перетворюється на поглинач енергії. Рослина «ображається» і відсутню енергію бере з свого власника. Щоб такого не відбувалося, обов'язково наприкінці прибирання слід протирати листя кімнатних квітів.

Четверте. Сміття з кутів

Багато підмітають підлогу з усього периметра кімнати, поки не вийде купка сміття, яку після відправляють у відро для сміття. Але чи правильно це? Поза сумнівом, з позиції раціональності дане рішення вірно. Відповідно до вчення Фен-шуй, житло наповнене енергіями, що знаходяться в постійній циркуляції і русі.Ці енергії можуть застоюються в кутах будинку, і нерозумно буде вважати, що такі енергії володіють знаком «плюс».

Оскільки позитивні енергії, як ніжність, любов, радість, перебувають у русі. А негативні енергії, як ненависть, гнів, застоюються в кутах. Досить часто жінки скаржаться на те,що в будинку після вчинення прибирання починаються скандали, привід для яких найрізноманітніший, - наприклад, чоловік не перевзувся в тому місці, де належить це робити, і по всьому будинку розтягнув бруд, або діти розкидали іграшки по кімнаті.

Само собою, на всі ці промахи домашнім вказали, в результаті почалася сварка.
Але ж вони часто себе так ведуть,так чому саме зараз їх вчинки вивели вас із себе? Все просто: суть в тому, що ви активізували негативну енергію, витягуючи сміття з кутів. Сміття, що скупчилося в кутах квартири, слід змітати окремо, не давати йому при цьому «подорожувати» по будинку, в такому випадку скупчення негативних енергій буде просто видалено, але не схвильована.Просто спробуйте, і після прибирання в будинку сварок більше не буде.

П'яте. Неправильно викидати сміття у відро

Сор в будинку є не тільки фізичним, але і енергетичним сміттям. Відро для сміття в переважній більшості випадків стоїть на кухні під раковиною або в туалеті, воно являє собою сховище негативної інформації,ось з цієї причини відро для сміття потрібно виносити якомога частіше. Оскільки виходить, що все сміття, що поміщається у відро, вкрай згубно впливає на атмосферу приміщення.
Найкращим варіантом буде відразу після завершення прибирання винести сміття. Крупний сор поміщають у відро і викидають в сміттєвий бак, а невеликий - просто змивають у каналізацію.

Шосте. Пульверизатор - вірний друг

Коли пилососите килим, частина пилу піднімається в повітря. А разом з нею піднімаються згубні енергії, які були старанно втоптані в килим. З цієї причини обов'язковим є розпорошення води з пульверизатора, перед цим добре б було додати у воду пару крапель олії ванілі, апельсина,але тут все залежить безпосередньо від ефекту, який потрібно отримати.

Сьоме. Звуки

Намагайтеся проводити прибирання під енергійну музику, так ви зможете активізувати себе та енергетику. Але включайте музику лише тоді, коли сміття з кутів будинку прибраний.
По завершенню збирання можна китайськими дзвіночками «продзвонити» будинок,так ви активізуєте позитивні енергії і знищите всі наявні негативні.

Після дзвіночків потрібно включити спокійну мелодію, вона дозволить направити позитивні енергії у відповідне русло, та й, крім того, така мелодія добре заспокоїть.
Восьме. ПровітрюванняПровітрювання переважніше здійснювати разом з китайськими дзвіночками, так ви не тільки освіжіть повітря, але і виженете негативні енергії і залучите саме ті, які потрібні вашому житлу.

Переважно виконувати дану процедуру в такому порядку:
- Приблизно 15 хвилин провітрюйте кімнату після збирання, подзвонювати дзвіночками.Дев'яте. Аромат
Завершіть прибирання під приємну мелодію і освіжіть будинок використовуючи ароматичні масла. Можна застосувати апельсинове масло, воно сприяє затишку і підвищує енергетику будинку, а за допомогою олії чебрецю можна очистити повітря.

Дотримуйтесь порад даної статті і ви обов'язково створите затишок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити