Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дизайн квартири скандинавський стиль

Дизайн квартири в скандинавському стилі до душі досить багатьом домогосподаркам. Справа в тому, що на Скандинавському півострові є невеликі проблеми з багатством фарб. Це пояснюється холодною погодою, яка не дає природі в повній мірі порадувати око людини навіть в літні дні. А якщо у людини чогось не вистачає,то він обов'язково прагнути це отримати. Ось так і жителі Скандинавії прагнуть втілити у себе в будинку те, чого їм не додала Мати-Природа.


Ще однією рисою скандинавського стилю є натуральність. Важко уявити собі, що людина, постійно живе серед прекрасної природи, буде обставляти своє житло в стилі хай-тек. Так, наприклад, Меблі зроблені з таких порід дерева, як сосна, дуб, бук і береза. Дерево тільки злегка покривають лаком, щоб підкреслити його природну красу. Цікаво, що дерево в скандинавському стилі використовується не тільки для виготовлення меблів, але і для обробки стін і стелі.Для введення сучасних елементів дизайну в невеликій кількості використовується хромована сталь і скло.
Жителі Скандинавії більше схильні до спартанської обстановці, ніж до надмірної розкоші. Це накладає свій відбиток і в дизайні інтер'єру, який ніколи не буде перевантажений предметами меблів, особливо громіздкими.Такий підхід робить великі кімнати ще візуально більше.
Що стосується декору, то він ретельно підібраний за стилем, що дозволяє замінити велику кількість прикрас високою якістю. Предметів не багато, але вони гармонійно вписуються в навколишній інтер'єр. Це - в першу чергу, контрастні декоративні подушки,яскраві чохли для меблів і контрастні пухнасті килими.
Якщо на секундочку повернутися до меблів, то вона досить специфічна. Справа в тому, що лінії всіх меблів відрізняються дивовижною гармонією і витонченістю. Невелика висота столів та стільців, а також ліжок і шаф, роблять меблі дуже зручною у використанні. Ми вже згадали,що перевага віддається світлого лаку. Темний лак якось не прижився на Скандинавському півострові, так як він виглядає неприродно, а люди цієї місцевості звикли жити в єднанні з природою.

Що стосується м'яких меблів, скандинавський стиль любить велика різноманітність текстильних оздоблень, хоча і об'єднаних однією кольоровою гамою. Папуговим забарвлення в дизайні не є рисою даного стилю, як і способу життя цих людей.
Якщо ми вже заговорили про квіти, то однозначна перевага віддається теплим тонам.Північні люди досить можуть випробувати холоду поза домом, тому підсвідомо прагнуть до чогось світлого і теплого. У пошані білий колір, всі відтінки жовтого, ніжний червоний, теракотовий, теплий салатний, бурштиновий і бірюзовий. Мінімум меблів як би допомагає теплим відтінкам поширюватися по будинку.Ще одним відлунням холодної розважливості, властивою людям з півночі, є дисципліна і гармонія. При дизайні інтер'єру все продумується до дрібниць, проект розробляється досконально, враховуються всі дрібниці і найменші елементи стилю, декору та особливості приміщення. З такою ж ретельністю підбираються картини або фотографії,які вішаються на стіни. Звичайно мова йде про невеликі розміри цих прикрас, які є допоміжними, а не основними елементами інтер'єру.
Дизайн квартири або будинку в скандинавському стилі не сприймає обмеження тільки в одному - кількості зелені.Зелені рослини у вигляді великих і малих квітів і дерев можуть перебувати в приміщенні в будь-якій кількості. Можна виділити навіть цілу стіну під зелені насадження. Доречними будуть спеціальні столики під кольори і самотньо стоять горщики.
Скандинавський стиль, щоб не перешкоджати проникненню сонячного світла в кімнати,пропонує на вікна лише завіси з тонкої прозорої тканини. Однак дефіцит навіть денного світла змушує обладнати кімнату додатковими освітлювальними приладами. Немає конкретного переваги одному виду (наприклад, торшеру або бра), головне, щоб ви знайшли ідеальне поєднання освітлювальних елементів із загальним дизайном приміщення.Кількість їх також особливо не обмежується, тільки не варто перетворювати на свій будинок в магазин світла.
Як ви вже напевно зрозуміли, скандинавський стиль припаде до душі спокійним розважливим людям. Він буде доречний також для повноцінного відпочинку після напруженого трудового дня.Розмірений біоритм і теплота фарб будинку допоможуть заспокоїти вашу нервову систему, розслабити м'язи і повернути спокій душі. У такій обстановці чудово відпочивати і мріяти про прекрасне.

Додати коментар


Захисний код
Оновити