Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як правильно дівчині самостійно вибрати нетбук?

Як правильно дівчині самостійно вибрати нетбук?, Якщо вона не є професіоналом в області нових технологій? Як кажуть політики, демократія погана можливістю вибору. Шалено розвиваються технології дають людям стільки можливостей у реалізації своїх бажань, що в пропозиціях важко загубитися.Одна з відносно нових речей такого плану - нетбук.


Нетбук - це дуже вдала маленька пародія на ноутбук. Вся фішка в тому, що вам не потрібно замінювати найпотужніший комп'ютер або достатньо громіздкий ноутбук, вам просто потрібно портативний комп'ютер з базовими функціями. Він вам допоможе спілкуватися з друзями або вирішувати студентські завдання.Основними відмінностями нетбука від ноутбука є ціна, розміри і можливості. Всі три параметри характеризуються словом «менше». Менший дисплей (до 11-12 дюймів), менше можливості (яких, проте, вистачає для безперешкодного спілкування по Інтернету), менша ціна (приблизно на 30-50%).
Давайте, нарешті, приступимо до вибору нетбука.Радимо вам, крім ціни, звернути увагу на розмір, функціональність, автономність і продуктивність.

 

1. Розмір і зовнішній вигляд.
Для тендітної дівчини має значення, скільки кілограмів вона буде постійно тягати в сумці. Практика показує, що занадто маленькі нетбуки не зовсім зручні в користуванні за маленького дисплея.Великі багато важать. Оптимальним вважається нетбук з дисплеєм в 10 дюймів і вагою 1,1-1,3 кг.
Якщо виходити з таких параметрів, то світовими лідерами в даному випадку є Eee PC від ASUS, Mini від HP, Wind від MSI і Aspire One від Acer.
Що стосується зовнішнього вигляду, то жінка не була б жінкою, якби не хотіла чогось оригінального.Тим, хто звертає увагу ще й на зовнішній вигляд комп'ютера, хочеться порадити моделі LG X120, Eee Pc, MSI Wind і т.д.

2. Функціональність.
Це поняття, яке визначає зручність роботи з апаратурою та її технічні можливості. Людям має бути зручно працювати з будь-яким пристроєм. Крім досить великого екрану, варто звернути увагу на ширину клавіатури, інакше ви просто замучитеся набирати повідомлення. Крім цього,сучасна молодь просто не зрозуміє нетбука без Bluetooth і Wifi/Wimax/3G. У цьому розрізі зверніть увагу на моделі MSI Wind U100, Hp mini, Asus Eee Pc 900 серія і т.д.

3. Автономність і продуктивність.
Ці два поняття нерозривно пов'язані між собою. Очевидно,що висока продуктивність не дасть великий час роботи в автономному режимі. Однак це важливо, адже ви ж не будете бігати кожні півгодини додому до розетки. У тривалих відрядженнях або на заміському відпочинку ви повинні бути впевнені, що у вашого нетбука вистачить сил для тривалої роботи.Сучасні технології дозволяють збільшити час самостійної роботи за рахунок підвищеної енергоефективності. Так, наприклад, модна нині платформа Intel Pine Trail має одноядерні процесори Intel Atom N450, N455, N470, N475 з тактовою частотою 1, 66-1, 83 Ггц і вбудованою графікою Intel GMA 3150.У цьому відношенні вона не набагато краще своєї попередниці платформи з Atom N2xx, однак за рахунок поліпшеної енергоефективності час автономної роботи різко збільшилася.
Радимо вам звернути увагу на такі продукт світових лідерів, як Samsung N150, Lenovo IdeaPad S10-3 або ASUS Eee PC 1001PX.Якщо вашою метою є достатньо серйозна он-лайн гра, то краще взяти нетбук з платформою Nvidia Ion 2. Вона має непогану дискретну графіку і непоганий двоядерний процесор Atom D525 з тактовою частотою 1, 8 ГГц. З цього ряду вам може підійти нетбуки ASUS Eee PC 1215N, 1201PN або 1015PN.Однак підвищена продуктивність потягне за собою зменшення часу автономної роботи.
Якщо в магазині вам порадять платформу AMD, то задумайтеся. Справа в тому, що процесор там одноядерний, при невеликому збільшенні продуктивності ви отримаєте різке зниження часу автономної роботи і постійно гріється нетбук. Якщо ж ви все-таки погодитеся на цей варіант, то візьміть ASUS Eee PC 1201T, Acer Aspire One AO721-128Ki або HP PAVILION dm1-2100e.

4. Ціна.
Як правильно дівчині самостійно вибрати нетбук?, Не звертаючи увагу на ціну? НІЯК! Як не крути, але ціна є, мабуть, самим ключовим чинником.Саме вона є мірою всіх попередніх чотирьох позицій вибору. Залежно від сукупності вимог нетбук може коштувати від 300 до 700 долларів. Можна, звичайно, вибрати і дорожче, але це вже будуть понти. Якщо враховувати магазинну націнку, ім'я виробника, то непоганий нетбук з дисплеєм 10 дюймів обійдеться вам в межах до 500 долларів. Відсутність гучного імені і прийнятний магазин може знизити ціну покупки до 300-370 долларів. Нетбуки з великим дисплеєм (11-12 дюймів) обійдуться вам до 700 долларів при всіх інших однакових складових.
Вдалого вам відпочинку і гарної роботи з нетбуком!

Додати коментар


Захисний код
Оновити