Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Найцікавіше і незвичайне про домашніх павуків

Ми всі звикли, що у кожного з нас в будинку є улюблена тварина. Будь то собачка, кішка, пташка або рибка. Але далеко не кожен може спокійно реагувати на те, що у нього вдома живе павук. Дуже багато в домашньому павука бачать противне і ненормальне комаха. Інші люди. навпаки, їх обожнюють і до безкінечності можуть розповідати найцікавіші історії. Тримати у себе вдома такого павучка на сьогоднішній момент ставати модно. Таким павуком завжди можна буде полякати гостей. Огидного, насправді в цьому істоті нічого немає, особливо те, якщо тобі відомі всі факти і незвичайності про домашнє павука.Про що ж можна розповісти такого цікавого? Для початку доведеться визначити те, про яке з павуків піде мова. Якщо взяти за приклад домашнього павучка, який нешкідливо собі сидить в кутку однієї з стінок, і якого домогосподарка постійно підгодовує мушками, і радіє, як він на очах товстішає. То в такому випадку одна історія. Але ми хочемо постаратися вам розповісти про павуків, які заводяться не власними, а яких спеціально купують для того щоб в майбутньому тримати вдома. Найкращий павук для домашнього утримання, це «павук-птахоїд». Ця істота багато місця не займає, і дуже добре звикає до нових умов. Найважливішим, що тут є, це те, що у них різне поведінку і абсолютно різний зовнішній вигляд. Такі павуки живуть і старіють разом з своїми господарями, адже тривалість їх життя не один десяток років.

Якщо копнути трохи науку, то павук-птахоїд по своїй фактурі членистоногое істота, і потрапляє під клас павукоподібних підряд мигаломорфних павуків. Існує близько 20 різних видів такого павука. Живуть вони в Азії, Південній Америці, Північній Америці, Австралії, Африці. Є різновид деревних і наземних птахоїдів. Звичайно, зовні воно здасться трохи страшним, і страхітливим істотою, але по своїй натурі воно дуже красиве істота, яка є справжнім мисливцем і хижаком. Такий павук здатний вбити мишу і пташеня. Ганятися за кимось вони не люблять. Вони чекають момент поки жертва сама ближче до них не підійде.

Виростають такі павуки по-різному. Все залежить від температури і харчування. Якщо клімат буде теплим, то й павук буде мати більший розмір. Особливе явище незвичайності полягає в тому, що павуки ростуть дуже нерівномірно. Зростає павук в період, коли линяє, і може виростати на рік до 10 разів. Коли у павука відбувається линька, він практично не зростає. Коли павуки молоді, вони линяють кожен місяць, а коли стають старшими, з кожним роком процес линьки збільшується до періоду - раз на рік. Перед тим, як почати линяти, павук перестає рухатися і зовсім не їсть. Коли у нього проходить линька, він шукає місце, де можна сховатися, далі лягати на спину і чекає, поки шкіра не почне тріскати. Тоді він вилазить і застарілого скелета і чекає, поки відростки нової шкіри не затвердіють. Саме кілька днів після процесу линьки павуки теж не їдять. Чим павук буде молодший, тим швидше він почне після цього полювання на нові жертви. Скинуті панцирі за своєю формою дуже сильно повторюють своїх власників. Якщо у павука в бою постраждала кінцівку, він її може регенерувати. Через 3-4 линьки, на місці де лапи не було, виростає нова.

Захищаються павуки методом счесиванія волосків з черевця. Якщо ви маєте таку істоту у себе вдома, намагайтеся так, щоб вам на шкіру вони не потрапили, ніщо інше як кілька годин сильної корости вам забезпечено. Також стежте за тим, щоб ці волоски не потрапили вам в ніс або очей. Для всіх видів слизової оболонки вони дуже дратівливі. Птіцеед за своєю суттю отруйний павук, але для людини його отрута не смертельний. Якщо порівняти таку отруту по небезпеці, то він не сильніше отрути оси. Якщо ваш вихованець вас укусив, впадати в паніку або зневірятися не варто. Провокувати його теж не варто, адже він хижак, хоч за розмірами і маленький. Заводите у себе вдома самку, а не самця. Все досить просто. Самка живе більше трьох десятків років, а самець 3-4 роки. Стать павука можна визначити по шкірці, яку він скидає після періоду линьки.

Статеві зрілості у птахоїдів можна визначити не по роках, а по періодах линьок. Скільки він їх пережив, стільки разів він дозрівав. Самці стають набагато раніше, ніж самки «повноцінними чоловіками». Дозрівання самців відбувається в період від 1 до 3 років, а самки в період від 2 до 6. Щоб підкреслити, то однолітки павуки схрещуватися ніколи не можуть, а всі з причини того, що коли самка досягає статевої зрілості, павук який народився разом з нею, давно вже помер. У період самої останньої линьки, самець практично повністю змінюється. Коли їм залишається жити менше року, вони стають самими готовими за весь період життя до спаровування. У такий період павук-птахоїд постійно рухається. Він постійно шукає самку, з якою хоче завести потомство. Коли він її зустрічає, він починає демонструвати шлюбний танець. Назвати повноцінним, його рух важко, але, принаймні, він намагається похитуватися і тупотіти. Якщо самці загравання сподобалося, вона починає постукувати по землі. Момент спарювання у павуків-птахоїдів займає пару секунд. Далі самець дуже швидко тікає, щоб самка не змогла їм поласувати. Самка в собі може носити сперматозоїдів протягом одного року, поки не зможе знайти відповідне місце для майбутнього кокона. Коли вона знайде це місце, їй сподобається клімат, а також достаток їжі, вона побудує своє гніздо, сплете кокон і туди відкладе яйця. Яєць може бути різна кількість, а також і їх розмір. Все залежить від виду конкретного павука. Коли самка-птицеед побудувала кокон, вона постійно носить його за спиною, і стежить за тим, щоб дітки отримували достатньо тепла і затишку. Бувають, звичайно, випадки, коли яйця починають гнити. Тоді самка їсть свій кокон. Так вона може надійти від звичайного стресу, або коли у неї самій не буде більше їжі. Коли потомство вилупилося на світ, спочатку самки охороняють крихіток, а також годують їх. Але в більшості випадків, в основному, всі типи птахоїдів дуже самостійні особини. Відразу після того як без допомоги матері вони вилазять з кокона, відразу йдуть на пошуки видобутку, якої в основному стають маленькі безхребетні тварини.

Додати коментар


Захисний код
Оновити