Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Бізнес і цілі

Сьогодні можна часто чути міркування про те, що працювати не на себе - доля ледачих, не готових до ризику особистостей. Однак і досить цілеспрямовані, націлені на успіх люди часто падають з вершини, на яку тільки що забралися. Лише одиниці бажаючих підкорити вершини бізнесу, впевнено почувають себе, стоячи на самому верху.

Кожна мисляча людина, плануючи змінити своє життя і зайнятися справою, яка може принести йому успіх і фінансову незалежність, задає собі ряд фундаментальних питань. Що є основою всіх основ в бізнесі? В якому напрямку варто рухатися, щоб не помилитися? Як зробити свою компанію конкурентоспроможною? Як зібрати коло однодумців, здатних принести бізнесу процвітання?Єдиного і вичерпної відповіді на ці питання не існує. Їх неможливо розібрати і проаналізувати і за допомогою даної невеликої статті. Тим часом, деякі аспекти причин та передумов до відкриття власного бізнесу варто розглянути.

Робили ви спроби проаналізувати або чесно відповісти собі на деякі питання, що мають безпосереднє відношення до вашого бізнесу або до ваших планів щодо майбутнього справи? Наприклад, яку мету ви переслідували, вирішивши відкрити приватний бізнес? Що було для вас рушійною силою під час його розробки і створення? Чи змогли ви досягти того, заради чого, власне, і задумували ідею бізнесу?

Всі ці міркування можуть здатися безглуздими і банальними, особливо для тих, хто вже пройшов період становлення власного бізнесу і знаходиться в процесі закріплення отриманих результатів. Однак існує проста істина, практично доведена багатьма успішними бізнесменами - мета є основоположне умова будь-якого виду бізнесу. Виходячи з цієї аксіоми, задумайтеся, для чого вами була задумана ідея бізнесу? Чи виправдав він ваші очікування і прагнення? Чи отримали ви те, заради чого йшли на ризик? Якщо відповідь позитивна, значить те, що буде написано нижче, буде вам цікаво.

Відомий американський топ-менеджер Лі Якока, успішно працював в компанії «Форд» після «добровільного» відходу з компанії, чітко спланував, можна сказати, задався великою метою повернути високі позиції «Крайслеру». Важливість і першорядність мети дозволили йому це зробити, не дивлячись на бар'єри й труднощі. Це показовий приклад того, як чітке формулювання власної мети може мотивувати на вчинки, які в кінцевому підсумку приведуть до успіху і фінансової спроможності.

У країнах арабського світу, як відомо, найвищий показник людей, які мають мільярди. Але секрети економічного процвітання в цих країнах, відомі далеко не кожному. Один з арабських мільярдерів, що проживає в ОАЕ, Абдулла Дервіш (стан $ 5 млрд) під час бесіди завжди жартує: «Один відповідь на питання - один мільйон доларів!». Причому в його погляді читається непохитний патріотизм і повагу до своєї землі і предкам. Цікаво, що в Еміратах сьогодні воістину «золота» нафту поступилася місцем туристичному бізнесу.

Можна дивуватися і захоплюватися задумкою невгамовних арабів створити оазис серед мертвої пустелі, звести місто-сад і поміняти кліматичні умови. Причому кожен турист, відпочиваючи тут, вкладатиме свій «цеглинка» у будівництво дивовижного місця відпочинку та розваг. Ось так, арабська ідея давати грунті те, від чого люди щодня позбавляються, дозволила випробувати цілющу свіжість від перших дощів у самому серці пустелі.


Саме грандіозні цілі збирають навколо себе не менш грандіозних і неординарних людей, які створюють успішну і сильну команду. Це практично половина справи. Далі залишається визначити вірну стратегію і зростити в собі завзятість у досягненні наміченого. Але це значно простіше і легше, ніж збирати сильну армію однодумців.

І наостанок, ще одна проста істина - щоб стати успішним, слід вчитися тільки у людей (корпорацій, компаній), які свій успіх впевнено тримають у руках, закріплюючи його постійним розвитком особистісних і командних якостей. Ніяка книга, навіть написана гуру у сфері бізнесу, не зможе дати безцінного досвіду з успішними, відбулися людьми. До речі, мета, яку ви вже досягли, не повинна стати для вас останньою. Ставте собі нові висоти, і скоряйте їх.

Як розпочати власний бізнес?

Отже, ви вирішили змінити своє фінансове становище і відкрити власну справу. Задумка досить смілива, але правильна. Не забувайте, що в даний час щодня створюються приватні фірми, відкриваються комерційні організації. Проте гарна половина з них зазнає краху вже на самому старті своєї діяльності. Чому так відбувається? Ви будете здивовані, але головною причиною невдач є зовсім не бюрократичні та податкові перешкоди, а недостатнє знання новоспеченими бізнесменами основ управління організацією та персоналом, теорії ведення бізнесу.

Наше керівництво дасть вам саму необхідну інформацію для того, щоб впевнено розпочати власний бізнес. У керівництві підкреслюється і те, що будь-яке підприємство комерційного характеру піддає себе ризику, але при цьому має в запасі деяку кількість альтернатив.

Перед тим, як почати власну справу, ви повинні чітко визначити той вид діяльності, який принесе вам не тільки фінансову свободу, а й моральне задоволення. Напишіть список всіх своїх хобі, справ, які вас приваблюють і ви готові до того, що доведеться трохи цьому підучитися. Перегляньте список уважно і викресліть все те, що об'єктивно не принесе вам доходу з різних причин.

** Після визначення сфери діяльності, якщо передбачається домашній бізнес, займіться організацією робочого місця. Залежно від виду діяльності, це може бути окреме приміщення в будинку або квартирі, гараж або прибудова до будинку. Головна умова - зручність і функціоналізм.

** Не менш важливим на етапі створення бізнесу є і чітке планування робочого часу. Від цього буде залежати ефективність вашої роботи, ваш ККД. Для початку ви можете присвячувати бізнесу вільний час, поступово збільшуючи годинник своєї роботи. Багато ентузіасти віддають своєму дітищу весь день, а іноді і ніч, тим самим позбавляючи себе відпочинку, а близьких спілкування. У будь-якому випадку, потрібно чітко визначити часові межі ведення бізнесу. Тільки так ви зможете розпланувати все те, що необхідно виконати протягом цього періоду. З самого початку візьміть в звичку користуватися щоденником. Ще не прийде досвід тримати все в голові, щоденник врятує вас від багатьох проблем і недоробок.

Безумовно, створення самостійного бізнесу - справа благородна. Воно дасть вам відчуття впевненості у власних силах і підвищить самооцінку. А заодно навчить самодисципліни, пунктуальності та наполегливості. Досвід багатьох підприємців показує, що домашній бізнес у багатьох випадках - справа прибуткова!

Додати коментар


Захисний код
Оновити