Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Помилки вчиняються жінками на роботі

Поза всяким сумнівом, 21-те століття моди і стилю, краси і мистецтва, грації та величі належить вершині божественного творіння з чаклунським поглядом, підступної ходою і скажено чарівною посмішкою - жінці, а 3-е тисячоліття, неодмінно, запанувала матріархат у світі, де поки ще намагається правити сильна стать.

Варто відзначити, що згідно з численними незалежним опитуваннями, більшість чоловіків зовсім не проти подібних змін, про що свідчать статистичні показники, що підтверджують той факт, що дами, які від безвідповідальності та безпечності деяких сильних світу цього змушені розраховувати лише на власні можливості і здібності, стрімко займають керівні пости (причому в типово чоловічих сферах діяльності: політика, економіка, важка промисловість, механіка, кібернетика, будівництво, фінанси та ін), в той час як їх пасії спокійно погоджуються на роль урядника і гувернера для власних дітей.

Звідси можна зробити незаперечний висновок: чарівні представниці прекрасної і нібито слабкої статі не менше талановиті, розумні і перспективні і навіть більш відповідальні, акуратні, наполегливі, терплячі у досягненні мети, ніж чоловіки.

Так що шансів знайти гідну і престижну роботу у освічених і амбіційних дам в сучасному світі, який креативні чоловіки - стилісти, візажисти, нейл-дизайнери, перукарі, кутюр'є, а також співаки, танцюристи, актори, художники, флористи, фітнес-тренери, пластичні хірурги і навіть кухарі - роблять ще прекрасніше спеціально для земних богинь, насправді дуже великі. Однак перед початком пошуку місця працевлаштування молодим дипломованим фахівцям, фонтануючим цікавими ідеями розвитку та вдосконалення в своїй області, не завадить (а, сподіваємося, допоможе) ознайомитися з головними помилками як під час вибору роботи, так і допускаються на співбесіді, а також безпосередньо вже на робочому місці.

Отже, основні помилки майбутніх бізнес-леді в процесі пошуку роботи:

1. Неквапливість і зайва вимогливість. На відміну від чоловіків, пані зазвичай набагато спокійніше, терплячіший, нерозторопність шукають роботу, тому що в більшості випадків дівчину є кому забезпечити - або турботливі батьки (навіть якщо вони розлучені, нормальний батько повністю забезпечує свою розумницю і красуню дочка), або люблячий чоловік , який може навіть зробити кохану жінку і домогосподаркою (нехай навіть і тимчасової); іноді жінка без роботи може бути під опікою заможного брата. Тому вчорашньої студентки з хорошими родинними зв'язками дозволено довго і нудно вибирати роботу, ретельно вивчаючи прийнятні умови праці (графік, проїзд, харчування), її оплату (а також бонуси у вигляді премій, абонементів у спортивні клуби, відрядження за рахунок компанії), гарантії ( відпустку, лікарняні, декрет) і пр. Велику активність та ініціативність схильні проявляти, звичайно ж, відмінниці з червоними дипломами з неповноцінних, неблагополучних сімей з дуже скромним достатком.

2. Самостійний пошук роботи. Соціологи дослідили, що природна скромність, почуття такту багатьом дівчатам просто не дозволяє використовувати вигідні зв'язки з впливовими людьми, які могли б швидко і вправно підшукати пристойне місце роботи. Треба зауважити, що за наявності подібних контактів насправді немає нічого ганебного і засуджувальне в тому, що молодого спеціаліста візьмуть на роботу по знайомству. Оскільки і сам роботодавець зацікавлений у перспективних, розумних і талановитих кадрах з хорошими рекомендаціями, які, однак, необхідно ще й виправдати.

3. Занижена самооцінка. Сором'язливість і відсутність досвіду як роботи в різношерстому колективі, так і в міжособистісних відносинах, не дозволяють часто юної і добре вихованої леді вихваляти себе вже при першій зустрічі, хоча часом ефектна самопрезентація відіграє вирішальну роль у кастингу. Тому можна спробувати об'єктивно оцінити свої здібності, розповісти про придбані навичках, наявних знаннях і уміннях. Дуже важливо ще в анкеті (резюме) вказати і відмітні особистісні якості, які зможуть остаточно переконати роботодавця в тому що перед ним знаходиться цінний фахівець, якому потрібно дати шанс проявити себе, - наприклад, такі риси, як: працездатність, ініціативність, креативність, комунікабельність , відповідальність, самостійність, раціональність і т.д.

4. Незацікавленість в кар'єрному зростанні. Наскільки б сильними, амбіційними, зарозумілими і владними зовні не здавалися б нинішні дами, насправді в глибині душі їм усім дуже хочеться бути слабкими і відчувати поруч сильне і надійне чоловіче плече, за наявності якого в більшості випадків прекрасна стать вибирає стабільність без натяку на підвищення по службових сходах, відмовляючись від привабливої перспективи більш відповідальною, знервованою і вимагає істотних жертв (скажімо, здоров'ям, особистим щастям, материнством, дружбою) і бажання підвищувати кваліфікацію, отримувати додаткові знання, високої посади, на шляху до якої належить подолати чимало тріумфальних злетів і оглушливих падінь.

Якщо ж чарівної леді посміхнулася Фортуна і вона знайшла бажану роботу, то тепер її стаж на даному підприємстві, ймовірність кар'єрного росту, формування чудових відносин у колективі, відмінне самопочуття в ньому, задоволення від роботи в духовному і матеріальному сенсах і пр. безпосередньо залежить від неї . Отже, нової самої чарівною і привабливою співробітниці, що на деякий час стане центром пильної уваги корпорації та контролю її адміністрації, потрібно запам'ятати і ні в якому разі не здійснювати на робочому місці такі поширені помилки:

1. Надмірна емоційність. Ця риса притаманна багатьом жінкам за народженням, яку можна пробачити юною і дуже чутливою, вразливою персону, але тільки вдома. На роботі ж у будь-якій сфері зайнятості (ну, винятком хіба що можна вважати артистичні професії, що вимагають повноцінної віддачі почуттів та емоцій з метою відтворення драми, але знову ж таки на сцені, а не за лаштунками) імпульсивність не тільки не вітається, а й заважає якісному виконанню обов'язків, відмінному самопочуттю, натхненною і гармонійній атмосфері в колективі, який ще довго буде обговорювати схильну до істерик співробітницю. Якщо ж занадто емоційна леді-бос, конкурентам, знаючим про цю слабкості сильної жінки, буде простіше вивести її в аутсайдери.

2. Боязнь самотності. Подібна цілком поширена серед дійсно успішних жінок фобія викликана сформованим стереотипом про те, що навіть сама активна, енергійна, неутопімая, всебічно реалізована супержінка 21-го століття, достигнули неймовірних вершин у кар'єрі, апріорі приречена на розкішну і самотню зрілість і старість, про те, що нібито її власний бізнес і став для неї її обожнюваним дитиною, чоловіком. Насправді, якщо навіть вивчити біографії знаменитих залізних леді, які керують світом або прославляють свою країну в спорті, мистецтві, то можна зрозуміти, що запорукою їхнього професійного успіху була, звичайно ж, любов, яка завжди надихає на подвиги та рекорди. Хоча не можна і заперечувати просту істину життя: всі чоловіки бояться сильних жінок, не бажаючи прославитися підкаблучником, і тільки сміливим підкорюються богині.

3. Страх конфліктів. У будь-яку епоху завжди працював закон природного відбору, коли виживав (фізично і психологічно) і перемагав найсильніший - більш стійкий, терплячий, цілеспрямований і впевнений у собі людина. Сьогодні ж світом править конкуренція, яку відчуває жінка навіть в абсолютно чоловічому колективі. Тому що межі для вдосконалення немає, як і нескінченна кар'єрна драбина. І чим вище будуть підніматися стрункі ніжки невтомною бізнес-вумен, яка може дійти і зайняти крісло президента, тим більше їй належить подолати конфліктів і на роботі (з колегами, конкурентами, опонентами), і в сім'ї (брак уваги, брак часу і т. д.) - це дуже серйозна жертва і своєрідна розплата за успіх.

4. Бажання бути незамінною. Це прагнення цілком природно для справжньої жінки, якій дуже важливо відчувати себе завжди і скрізь (бажано, звичайно, вдома в обіймах обожнюваного чоловіка, але навіть і на роботі серед улюблених колег) єдиною, неповторною, безцінною і незамінною. А пов'язано подібне підсвідоме поведінку з тим, що жінка звикла брати на себе безліч обов'язків, які, як показує практика, ніхто замість неї не виконає (догляд за батьками, виховання дітей, підтримка подруг, ведення домашнього господарства, турбота про домашніх вихованців і пр. ).

5. Слабкість і пасивність перед чоловіком-керівником. Дуже часто неабиякі здібності, креативні ідеї, правильні рішення і навіть особистісні якості пригнічує деспотичний і самозакоханий бос (чи то навмисно - щоб довести свою перевагу в ерудиції та інтелекті, чи то від власної дурості, слабкості, бездарності і недолугості розуму), який повинен бути завжди правий. Варто згадати про рівноправність, за яке століттями боролися жінки, і довести на практиці в присутності всього колективу і навіть авторитетних партнерів свою цінність і оригінальність, знання і талант.

6. Прояв флірту з натяком на службовий роман. Звичайно, нудний монотонний офіс цілком може стати місцем для знайомства і бурхливих пристрастей на очах у цікавих колег, але подібні відносини, де найчастіше чоловік зацікавлений лише в інтимі, а жінка - у швидкому кар'єрному зростанні, закінчуються швидко і вельми плачевно, тому що залишають в душі негативні спогади - відчуття використанні, що після лише заважає встановити корпоративні відносини і налаштувати себе на робочий лад, плідну працю, постійно спостерігаючи, відчуваючи ревнощі на адресу нової пасії екс-коханця.

7. Безвідмовність. Прояв безкорисливості до самопожертви є породженням невиправною природного доброти, що багато людей можуть нахабно використовувати. Тим не менше, треба берегти себе, демонструвати свою гордість і гідність, що, звичайно, може сподобатися не всім колегам, хоча догодити кожному просто нереально. Щоб бути прийнятою в колективі і відчувати себе комфортно, досить залишатися самою собою і вести себе абсолютно природно (безумовно, в рамках пристойності, корпоративного етикету). Адже майстерно грати нехарактерні ролі довго не вийде, а як тільки красива маска буде зірвана, почнуться конфлікти з справжнім обличчям, яке зовсім не ідеально, маючи і позитивні, і негативні сторони.

Що ж, ось так виглядають стандартні помилки, які допускає більшість початківців кар'єристок, що потрібно врахувати і виключити з своєї поведінки, щоб стати справжньою бізнес-леді - бездоганною у всьому, дійсно незамінною і гідною схиляння і захоплення чоловіків.

Додати коментар


Захисний код
Оновити