Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як підняти настрій на роботі, якщо його зіпсували співробітники?

У сучасному світі стреси підстерігають нас на кожному кроці. Часто проблеми стають менш значними, коли ми приходимо додому і насолоджуємося спілкуванням з дорогими нам людьми. Але як бути, якщо боротися з негативним впливом доводиться в чужій обстановці? Скажений ритм життя не дозволяє зважувати кожне слово, тому негатив може виплеснутися на нас в будь-який момент - у метро, в магазині, на роботі ... Як не піддатися зневірі, не дозволити обставинам вплинути на ваш внутрішній настрій?

Перш, ніж піддатися роздратуванню, спробуйте дорахувати до 10-ти повільно і розмірено. Якщо внутрішній неспокій не проходить, прислухайтеся до рекомендацій, описаних нижче.Замість того, щоб навантажувати свою серцево-судинну систему черговою чашкою кави, дозвольте собі трохи розслабитися - спокійно і зосереджено зробіть кілька вдихів, концентруючись на власних відчуттях. На допомогу прийде зелений чай - він освіжить і допоможе сконцентруватися. Лимон або апельсин подіють як антидепресанти, крім того, жовтий і оранжевий кольори підвищують загальний тонус організму. Якщо немає можливості побалувати себе фруктами - можливо, варто мати на робочому місці ефірні олії цитрусових. Нанесіть крихітну краплю на скроневу область голови - і ви відчуєте, що дихання стає вільніше, а головний біль відступає.

Прискіпливо оглянете стіл, за яким ви працюєте. Помітили безлад, велика кількість непотрібних для роботи речей та й просто мотлох? Не дивуйтеся, якщо і в голові у вас плутанина. Налаштуйтеся на робочий лад, викиньте відверте сміття. Потім погляньте на вервечку фотографій, запорошених сувенірів, зайвих чайних чашок, нарешті. Можливо, всім цим пам'ятним речам саме місце вдома? Залиште лише ті речі, дивлячись на які ви мимоволі посміхаєтеся.

Погляньте у дзеркало. Можливо, ваш зовнішній вигляд служить причиною внутрішнього неспокою. Прискіпливо огляньте себе. Тільки ви можете сказати, чи потрібно вам додати яскравих деталей або, навпаки, залишити на час експерименти і одягнутися більш строго? Заплануйте необхідні процедури, може бути, пора до перукаря? Не забудьте вписати свої плани в щоденник. Поговоріть якийсь час з колегою на теми, що не стосуються роботи, можливо, ви дізнаєтеся один одного з нової сторони. Однак не захоплюйтеся, пам'ятайте, що ви збираєте сили для ефективної роботи! Можливо, разом ви знайдете нові ідеї для підвищення продуктивності вашої діяльності.

Згадайте про те, чому ви вибрали саме цю роботу, чому визнали її цікавою - цілком може статися, що ви випробуєте радісне передчуття і візьметеся трудитися. Озирніться - бути може, хтось потребує вашої допомоги. Щира подяка товариша по службі здатна погасити всі негативні думки.

Якщо ви відчуваєте, що занадто стомлені, щоб боротися з насувається депресією, прислухайтеся до наступних порад:

• Спробуйте пробігтися по магазинах - покупка нового модного аксесуара здатна доставити море радості, а легка заздрість жінок-колег багаторазово посилить задоволення від покупки.

• Якщо ви обмежені в русі, спробуйте сходити перед роботою в тренажерний зал, або просто зробити вдома невелику розминку. Фізична активність гарантовано підвищує настрій!

• Подумайте про людей, яким зараз набагато важче, ніж вам. Відчуйте подяку за все, що маєте. Помрійте відгуки всіх безмежних можливостях, які відкриті перед вами.

• Якщо ви вагітні і відчуваєте, що робота стала для вас занадто виснажливою, подумайте: можливо, варто поговорити з начальством і зменшити навантаження? Втім, можна і піти у позачерговій відпустку - колеги поставляться до цього з розумінням.

• Остерігайтеся налягати на шоколад - його тонізуючі властивості сильно перебільшені, а от на вашій талії він осяде негайно. З'їжте замість нього жменьку горіхів або сухофруктів.

Зрештою, не так важлива причина поганого настрою. Головне - не дозволити собі розкисати, вчасно змінити свої думки на позитивні - і усмішка не змусить себе чекати!

Додати коментар


Захисний код
Оновити