Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як зберегти відносини - роботодавець і працівник

Дана стаття розглядає кілька аспектів відносин роботодавця і працівника. Яким чином можна зберегти відносини між роботодавцем і працівником. Яким чином їх можна поліпшити. Підхід до начальника - як його знайти? Як начальнику створити спілкування з працівником, щоб він із задоволенням йшов на роботу? Ці питання досить важливі, якщо вам треба щоб робота не була тягарем вам, а доставляла тільки позитивні емоції.

Спочатку необхідно подивитися на дані відносини з точки зору підлеглого. Досить часто працівник вважає основну масу начальників злиднями і тиранами, і що йому дістався найгірший начальник. Начальник постійно переводить вас причіпками, лає або вважає вас порожнім місцем. Якщо ви навчитеся правильно спілкуватися з начальством, то жити на роботі вам стане значно краще.Найчастіше ставлення начальника до підлеглих визначено його характером, адже тільки наявність жорстких лідерських якостей допомагає стати керівником. У поведінці начальника вас щось ображає? Спробуйте поговорити з ним, скажіть йому про це, є ймовірність того, що він врахує ваші побажання. Але в тих випадках, якщо це неможливо підлаштовуватися під його характер.

Авторитарні керівники терпіти не можуть, якщо обговорюються його рішення. Він вважає, що його вказівки повинні виконуватися без обговорень і якщо ви вирішите висловити свої думки, які суперечать його політиці, то ви ризикуєте нарватися на конфлікт.

Подібна поведінка може дати позитивний результат, якщо керівник дотримується демократичних поглядів. Такі начальники високо цінують висловлені думки і вміння працювати в команді. Не варто боятися начальника, якщо він старший за вас, висловіть йому свою точку зору не нав'язливо, але переконливо. Шанобливо ставитеся до молодого начальнику і навіть якщо у вас більше досвіду не намагайтеся його вчити, постарайтеся акуратно підштовхнути його до рішення правильному на ваш погляд.

Якщо вам дістався неговіркий і похмурий шеф вам може допомогти інша модель поведінки. У процесі роботи виникла проблема, запропонуйте йому власні варіанти дозволу з хорошою аргументацією. Емоції при зверненні до начальника зайві. Такі люди зазвичай не терплять зайвих проявів почуттів, особливо на роботі. Помилку допустили ви? Не роздумуючи, беріть відповідальність на себе і покажіть, що ви зробили необхідні висновки і розібралися в причинах виникнення помилки. Вам потрібно бути активним і не упускати можливості навчитися чому-небудь новому. Опрацьовуйте свої ідеї до кожної дрібниці, страхуйтеся кількома варіантами вирішення проблеми. До начальника звертайтеся тільки з важливими питаннями, не варто відволікати його по дрібницях, по можливості вирішуйте проблеми власними силами.

Інший підхід потрібен у тому випадку, якщо начальник прискіпується саме до вас, але не забувайте про написане вище. Спочатку дізнайтеся шефа трохи краще, з'ясуйте його слабкі і сильні сторони. Ви повинні знати свою роботу досконально і бути компетентною людиною, адже тоді вам буде простіше аргументувати свою позицію. Тільки ні в якому разі не показуйте начальнику, що ви розумніші нього, цим ви можете тільки нашкодити собі. Вірте в свої сили і будьте позитивні. Намагайтеся абстрагуватися від ситуації тоді коли шеф починає кричати на вас, пропускайте всі повз себе і він заспокоїться швидше не знаходячи в вас відповіді на його агресивну поведінку. Ні за що не приймайте вид байдужості, який може викликати ще більше агресії.

До будь-якому керівникові можна знайти підхід, треба тільки спілкуватися з ним. Начальнику необхідно знати не тільки про ваші промахи, а й про досягнення. Слово «так» відмінний психологічний прийом на початку фрази. Це дасть шефу зрозуміти, що ви згодні з його думкою. Фраза повинна виглядати приблизно так: «Так, дана проблема дійсно має місце. Якщо ми спробуємо зробити те-то і те-то, як ви думаєте, чи зможемо ми вирішити її? ». Зауважте, що, погоджуючись з начальником, ви одночасно пропонуєте йому власне рішення проблеми, і кінцеве рішення все ж залишається за ним, в той же час ви не лестите йому.

Ідіть на компроміс, вмійте чітко формулювати свої думки і слухати начальника, будьте компетентні.

Зупинимося на тих аспектах, які необхідно знати керівнику, щоб у колективі була хороша обстановка.

Найчастіше, керівник оцінює підлеглого по його діям і не помічає власних помилок. Йому абсолютно не цікаво, що може відбуватися в житті окремого працівника, які проблеми її хвилюють, і напевно навіть не знають дату його народження. Але цікавитися цим потрібно обов'язково, якщо в інтересах начальника створити плідну та злагоджену роботу колективу, з яким він працює.

Керівнику необхідно знати проблеми свіх підлеглих і бути досить акуратним і уважним під час розмови з людиною, щоб не травмувати його морально. Начальник повинен дізнатися, чим захоплюється кожен член колективу, що його цікавить, чаєм живе.

Надайте колективу можливість спілкування між собою, адже працювати зі згуртованою командою набагато простіше, ніж з людьми, які живуть самі по собі.

Ви повинні допомогти людині в розкритті її здібностей, стати успішним і тоді у відповідь він стане краще працювати. Заслужена похвала додасть підлеглому впевненості, адже кожен хоче, щоб його праця була помічений і оцінений і по можливості заохочений. Шеф, який прислухається до підлеглого, звертає увагу на атмосферу, що панує в колективі, завжди може відстежити будь-які зміни і не дати розвитку конфліктів. В результаті він отримує згуртований колектив, який злагоджено і плідно працює і вирішує складні завдання.

Керівник повинен вибрати таку лінію поведінки, щоб з нього хотіли брати приклад, бути лідером у всьому і не відриватися від колективу.

Працівник і роботодавець, як зберегти ці стосунки? У відносинах роботодавець і працівник найголовнішим є слухати іншу сторону, йти на компроміси, вміти взаємодіяти і розуміти, сто і підлеглий, і начальник такі ж люди, як і ви, мають свої недоліки і проблеми.

Додати коментар


Захисний код
Оновити