Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як підвищити авторитет на роботі після пліток

Як підвищити авторитет на роботі після пліток - дуже серйозне питання. Існує багато методів, які можуть допомогти збільшити ваш рейтинг на роботі після пліток. Деякі починають студіювати книги з економіки і психоаналізу про те, як підвищити авторитет на роботі після пліток, ну а хтось відвідує тренінги. А деякі не вельми розумничають і воліють дієві засоби, такі як розпускання пліток. Про те, як з'являються плітки, і як реабілітуватися на роботі після мерзенних чуток, ми постараємося вас навчити.Природно, дізнавшись, що хтось про вас «говорить» на роботі, ви відразу захочете покарати кривдника, а якщо ви - м'яка людина, то просто звільнитися, не намагаючись підвищити авторитет на роботі після пліток. У цій ситуації важливо зберегти спокій, саме це радять робити психологи. Спочатку треба зрозуміти, що принесе вам плітка про вас. Іноді чутки бувають корисними, і сприяють підвищенню, а найчастіше вони приносять шкоду. І вже, виходячи з цього, починати діяти з тим, щоб підвищити авторитет на роботі після пліток.

Про користь чуток

Згідно зі статистикою, близько 79% людей вважають плітки досить шкідливим «винаходом» людства. Іноді наклепники придумують щось таке, що підриває авторитет серйозно і досить надовго. Іноді плітка може послужити і добру службу, коли і не доведеться підвищувати авторитет на роботі після пліток. Наприклад, часто плітки оточують відомих людей співаків, акторів, політиків. Багато хто з них розуміють благо пліток. Адже будь-яка новина про них це чудова реклама, яка підігріває інтерес до їх персони. Тому часто ми спостерігаємо, як представники публічного життя упускають «необережні» слова про майбутнє розлучення, вагітності, весіллі, купівлю елітної квартири і т.д. Іноді навіть придумуються «легенди» і запускаються в масові інформаційні канали. Тут логіка зрозуміла, люди почнуть обговорення особистого життя такої персони, а потім обов'язково придбають квитки на концерт або в театр, щоб побачити предмет свого обговорення. Тому й виходить, що популярність в чималому ступені «зобов'язана» пліткам і чуткам.

Але плітки вигідно впливають не тільки на положення зірок. За дослідженнями, 65% людей взагалі не заперечують і навіть самі сприяють розведенню чуток. Навіщо вони так поступають і не намагаються підвищити авторитет на роботі після пліток?

Експерименти, проведені психологами, довели, що людина, про якого ходить багато чуток, завжди на виду у начальства, ніж товариш по службі-тихоня, про який ні пам'ятають навіть колеги. І тут головна роль лягає на обговорюваного людини, зарекомендувавши себе тільки з хорошого боку, підвищення ну або премію він точно отримає.

Наступний варіант підняття свого рейтингу на роботі після пліток - це схитрувати. Промовтесь ненавмисно колеги, які не вміють зберігати таємниці, що вас запрошують в іншу фірму, і умови там вигідніші. Якщо ви незамінний співробітник, то начальство відразу задумається про плачевну перспективі вашого відходу. Але треба бути дуже обережним, даний спосіб працює не завжди. Адже іноді ви можете опинитися і без місця, не встигнувши дочекатися «запрошення на роботу».

Плітки допомагають адаптації новачків у новому колективі. Йому настільки набридло монотонне обговорення під час «перекурів» одного і теж, що вони відразу беруться за «просвітництво» новачка. Ви повинні вести себе дуже обережно, якщо вам повідомляють новини, які не прийнято говорити, значить, надали довіру. Але чим за це доведеться платити? Цілком можливо, що вас просто вербують, одне з угрупувань робочого колективу. Вас можуть перевіряти «на вошивість», устоїте ви чи з радістю підтримайте обговорення. Психологи радять проявити стриманість, уважно послухати те, що вам намагаються донести і постаратися перевести розмову в інше русло.


А взагалі будь-яка плітка - особлива інформація до роздумів. Ну а інформація - цінність. Саме із службових «Розмови» можна з'ясувати негласні правила встановлені колективом, чого від вас хочуть, яке поведінка заборонено, хто у фірмі аутсайдер і хто не гласний лідер та інше.

Всі на одного

Але найчастіше плітки приносять шкоду, а не користь, тоді і треба намагатися підвищити авторитет на роботі після пліток. Іноді просто неможливо підняти свій авторитет після злих пліток. Відомо багато випадків зіпсованої репутації надовго. Якщо ви зрозуміли, що ви стали об'єктом неймовірних чуток, що не розслабляйтеся і використовуйте план-перехоплення.

Припустимо, що до вашого відома дійшло, що хтось почав поширювати негативні чутки, може бути навіть помилкові. Оцініть пліткаря, наскільки великий його авторитет. Він один робить вам капості або в групі союзників. Чим для вас загрожують його плітки. Може бути таке, що ви випадковий «перехожий» і потрапили під «вогонь» спонтанно, в цьому випадку поменше відвертий з цією людиною і з його друзями.

Якщо ви відчули, що у вас з'явився заздрісник, і ви розумієте що це - особиста неприязнь, якщо вам не хочеться розбиратися. Просто станьте уважніше до роботи, і виконуйте обов'язки так, щоб вас не в чому було дорікнути, так можна підвищити свій авторитет на роботі після пліток. Може бути й таке, що ви розслабилися, а колега намагається використати ситуацію собі на користь. Не давайте йому жодного шансу.

Останнім часом до нас із Заходу прийшла ще одна тенденція - мобінг. Це коли йде усвідомлене виживання людини з офісу. Головна зброя в цій боротьбі - плітки. Якщо ви той «щасливчик», який потрапив під приціл групи співробітників, подумайте, ви готові до війни або краще піти в інше місце. Якщо ви не з слабких і вирішили боротися за місце до кінця, розберіться, хто призвідник пліток і починайте підвищувати свій авторитет на роботі після пліток. З цією людиною вам доведеться поговорити безпосередньо, з'ясуйте, що саме його не влаштовує. Якщо розмова ні до чого не привів, звертайтеся до шефа за підтримкою, попередньо озброївшись списком провокацій і диверсій спрямованих проти вас. Це не буде підло з вашого боку, адже ви відстоюєте свою репутацію. У Колумбії в одному з міст за плітки можна потрапити до в'язниці, правда, всього на 4 години. Мер міста справедливо вирішив, що таке покарання зупинить людей ганьблять гідність і честь громадян Колумбії.

Хто ж пліткар за своєю суттю?

Ну а що можна сказати не про жертву, а про вигадником неправдоподібних історій. Швидше за все, він задоволений становищем, така людина є першим інформатором і користується положення неформального лідера. Він запросто може підвищити авторитет на роботі і опустити в очах оточуючих. Особливий талант добути потрібну інформацію дуже цінується. Пліткар завжди знає, коли зарплата, належить чи на фірмі скорочення, що буде на нараді, і чи готує шеф черговий наганяй. До такої людини часто звертаються люди, а йому це лестить. Начальство теж дивиться на головного пліткаря дуже навіть прихильно, адже він інформує про співробітників, які хочуть, наприклад, звільнитися або лягти в лікарню. Пліткар допомагає запобігти аврали на роботі.

Американець Р. Рос-ноу, професор психології, він стверджує, що плітки поширюють закомплексовані люди, таким чином вони підтверджують свою значимість. І плітка тут є інструментом. Найбільш злісні пліткарі, як виявилося, за даними досліджень, - серед педагогів, лікарів, соціологів, психологів і фахівців з реклами. Але все-таки долі пліткаря не хочеться заздрити, та вони оточені людьми, але зазвичай не користуються їх щирою повагою. І повірте, у важкий період навряд чи знайдуться друзі, які протягнуть їм руку допомоги.

Додати коментар


Захисний код
Оновити