Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Імідж сильної незалежної жінки в сучасному світі

Останнім часом дуже актуальне певний імідж сильної жінки в сучасному суспільстві. Чи так чудово бути незалежною і самій вирішувати проблеми, а так само відповідати за все? Контроль над своїм життям може призвести до серйозних наслідків.

Портрет незалежної жінки

Ви цілеспрямовані і сповнені життєвої сили й енергії. Ви активно висловлюєте свої наміри, бажання, і не любите діяти обхідними шляхами, вибираючи тільки пряму дорогу. Вам дуже важливо контролювати своє життя. Найстрашніше, що може трапитися з вами це залежність від іншої людини. Саме тому ви приймаєте повну відповідальність на себе за своє життя і за життя інших людей.У дружніх відносинах у вас безкомпромісна позиція, або все або нічого. Бути вашої кращою подругою дуже непросто, адже неможливо відповідати тільки високим критеріям, які ви задаєте. І далеко не кожен зможе перебувати поруч з вами.

У відносинах з чоловіком для вас також природно вести його за собою і брати відповідальність на свої тендітні плечі. Ви завжди лідер, починаючи з самого першого дня знайомства. Для вас природно планувати, влаштовувати зустрічі, продумувати розваги. Але при цьому вас приваблюють досить сильні духом чоловіки, і ви абсолютно не мрієте пов'язати своє життя з невдахою і рохлей.

Кругом - вороги?

То звідки у вас виникає особлива потреба бути лідером і нав'язувати свою волю, підпорядковуючи людей контролю? Це могло відбутися, якщо батьки хвалили вас за досягнення, коли ви проявляли місцями особистісні якості. Ви просто не могли дозволити собі побути слабкою дівчинкою. Показавши вразливість, похвала батьків дісталася б не вам, а інший дівчинці. Часто батьки виробляють порівняння з іншими дітьми. Чому твоя подруга розуміє математику, а ти ні? А чому твій брат такий розумний, а ти відстаєш? Маючи молодшого дитини в сім'ї батьки, чомусь забувають про старше і перемикають уваги на самого маленького. У вас твердо селиться переконання, що світ не має справедливості і треба воювати за увагу і місце під сонцем. Ви починаєте доводити правоту і воюєте за справедливість. А вже завойоване вашою працею, активно захищаєте. Постійно перебуваючи в напругу, будь-яка людина починає сприйматися вами як конкурент, що зазіхає на вашу власність. Ви самі відгородили себе від інших іміджем сильної жінки.

Згадайте дитячу казку про «Снігову королеву». Маленька Герда безстрашно відправляється рятувати брата Кая. Дівчинку абсолютно не лякають складності на її шляху. Їй відчайдушно важко, але у неї не виникло, ні краплі сумнівів, що брата треба врятувати. Саме її відданість, вірність і любов допомагають розтопити років в серці Кая.

Життя не казка ...

Все життя відрізняється від казки, тим, що в ній не часто хтось намагається забрати нашу свободу, або те, що належить нам. Геройські витівки потрібні на війні, а не в мирній сучасного життя. Ви все одно продовжуєте створювати драму, і боретеся за те, що ваше по праву. У цій боротьбі губляться близькість, відносини щирість. Адже в житті не існує Снігової Королеви, а є він, улюблений вами людина. Він природно відчуває ваш контроль, підозрілість, пресинг і недовіру. Та й чому його обов'язок доводити вам постійно сою любов, він вже і так з вами, а не з іншою дівчиною. Коли людині хочеться близькості і відвертості, йому складно слідувати вашим незрозумілими принципами. А ви абсолютно не залишаєте шансів продемонструвати свої емоції, побоювання, сумніви. Ви відкидаєте їх, як неприйнятні, вважаючи, що це прояв слабкості. Він пішов, а у вас мимовільний з'являється мимовільний питання. А що ж йому не вистачало? Будь-яка людина хоче бути потрібним, значимим і важливим, а ще він просто мріє бути самим собою. Битися з коханою, не кожному по нутру, хочеться досягти обопільного ємства та уваги. Лише слабкий духом людина проміняє свободу на гроші.

Виходить, що чим ви більше вкладаєте сил і часу у відносини, тим вам страшніше все це втратити. Саме під беззвітній владою страху ви підсилюєте контроль і натрапляєте на протидію свого чоловіка. А відчуваючи це протидія, ви думаєте, що вас зраджують, і ще більше починаєте контролювати.

Так буде відбуватися, поки партнерові не набридне боротися з вами. І коли він піде, ви залишитеся з вітряними млинами, які, на жаль, придумали самі. Ну а ваш, вже колишній чоловік почне шукати нову любов, замість втраченої війни.

Яких чоловіків приваблює незалежна, сильна жінка

Вам дуже хочеться, щоб він був сильним, енергійним, сміливим, загалом, таким же, як Ви. Нарешті ви його зустрічаєте. Але сильний людина не витерпить вашого контролю.

Відносини конкуренції, не дадуть нічого хорошого вашому шлюбу, ваш будинок перетвориться на поле брані.

В іншій ситуації, до вас прилипне «підкаблучник». Ось він якраз не буде проти вашого лідерства. Вся відповідальність перейде на вас, і навіть відповідальність за своє життя, він з радістю довірить вам. Ви будете лідирувати, приймати рішення, а свої промахи, такий чоловік пояснить просто. Я не знаходжу хорошу роботу! І вам все життя доведеться опікати «маленького» чоловіка. Але навряд чи вам потрібен цей баласт.

Правила твого виживання в сучасному суспільстві


Правило перше

Розберіться, навіщо ви звалюєте на себе відповідальність за події навколо вас, навіть якщо це вас абсолютно не стосується. Знаючи, що ви зробите якнайкраще, вам не обов'язково робити це. Не забувайте про це.

Правило друге

Погляньте на світ по-іншому. Все в цьому житті взаємопов'язане і знаходиться в особливому рівновазі, крім вас існують інші сили, здатні всі «проконтролювати». Це сили світобудови. І все що відбувається вже «йде» природним порядком. Не варто нічого намагатися поміняти.

Правило третє

Повністю відмовтеся від тотального контролю чужих життів. Ну, яка вам різниця, що зробить у складній ситуації ваш улюблений. Поважайте у ньому чоловіка, і пам'ятайте це його досвід.

Правило четверте

Девіз - життя це боротьба, абсолютно не вірний. Все що вам потрібно ви і так отримаєте. І не завжди варто боротися. Доля і так відплачує те, що належить тільки вам. Якщо на вашого хлопця є ще претендентки, а може бути це не ваш варіант? Ваш чоловік, буде тільки вашим. А якщо ви почнете війну намагаючись забрати чуже, то пропускайте свого справжнього чоловіка. Двома шляхами важко йти, і вибравши, невірний, ми втрачаємо всі інші.

Правило п'яте

Розвивайте в собі довіру до інших, в плані надійності і чесності. У світі дуже мало професіоналів з обману. Може бути, ваш друг і забув якусь обіцянку дане вам, але не поспішайте записати його в розряд найлютіших ворогів.

Правило шосте

Розширте свій кругозір, і ви зрозумієте, що світ не ділить людей на слабких і сильних. А крім чорно-білої палітри, існує безліч колірних нюансів. Сила жінки іноді полягає в її слабкості. Тому не ховайтеся за іміджем незалежної дами, і звертайтеся за допомогою у складних ситуаціях.

Додати коментар


Захисний код
Оновити