Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Кар'єрна міфологія

Кар'єрна міфологія вельми поширена. Мрією практично кожної людини є створення вдалої кар'єри. На превеликий жаль, виконати цю мрію не так то просто. Для виконання подібного роду бажання вищої освіти та досвіду роботи мало. У будь-якому роді діяльності, у кожному колективі є свої, так би мовити, негласні правила, і часто відгадати, що від тебе чекає начальство і колектив дуже складно. Для того, щоб працювати плідно, не здійснювати найпоширеніших помилок і впевнено будувати свою кар'єру, вам не потрібно занадто багато. Для всього цього вам знадобиться просто не прислухатися і не вірити найпоширенішим і закоренілим міфам про кар'єру, адже кар'єрна міфологія не найкращий помічник.Кар'єрна міфологія -1 - Покидати офіс останнім - перший крок по кар'єрних сходах.

Багато людей дотримуються саме цього псевдо-правила, але на жаль воно не так дієво як вони вважають. Навіть навпаки, керівники, щодня бачачи вас після робочого часу в офісі роблять висновок, що ви просто не справляєтеся зі своїми обов'язками, точніше вам на це не вистачає часу. Відразу постає питання, а що ви робите, коли інші працівники займаються справою? Чи достатньо ви кваліфіковані для того щоб продовжити роботу в цій кампанії? Чи достатньо у вас навичок? і т.д.

Звичайно, у кожній компанії, в кожному офісі бувають завали, часто працівники затримуються на роботі, але це не повинно ставати для вас правилом, з якого утворюється кар'єрна міфологія.

Кар'єрна міфологія -2 - Треба бути «сірою мишкою» в колективі «сірих мишей» (бути як всі)

Я впевнений, що кожен неодноразово чув слова, типу: «не висовуйся», «дивися на нього і роби також» і багато інших порад, які нібито зможуть допомогти вам добитися успіхів. Хочу вас розчарувати, всі ці поради ніколи не приведуть вас до успіху. Якщо ви бажаєте просуватися службовими сходами вгору, то знайте, що підвищення чекає того, хто яким, або чином виділяється з сірої маси вашого колективу. Тому не потрібно соромитися, потрібно якомога яскравіше демонструвати всі свої здібності, але перегинати палицю теж не потрібно.

Бути близьким до колективу це добре, мати спільні інтереси з колективом це добре, а бути як все в професійному плані це погано. Умійте бути своїм і серед колективу і для керівників.

Кар'єрна міфологія -3 - Начальник завжди правий.

Це висловлювання служить правилом практично для 80% працівників офісів і приватних компаній. А що залишилися 20% не дотримувалися цього правила і тепер самі керують своїми фірмами.

Звичайно, заперечувати думку начальства справа тонка і часто невдячна. Якщо ваш начальник звик бути правим, і просто з принципів не прислухається до вас, а ви впевнені у своїй правоті, потрібно вчинити трохи хитріше, ніж випуліть свої переконання йому в очі. Потрібно погодиться з керівником, а зробити по своєму (тільки якщо ви впевнені у своїй правоті на 100%). За прояв самостійності і рішучості вас похвалять, можливо, віддячать премією.

Уміння відстояти свою думку - сильна зброя на шляху до вершини кар'єрної драбини. 

Кар'єрна міфологія -4 - Немає обмежень в одязі - одягаю що хочу

Кожна компанія має свої правила, але жорсткі заборони на форму одягу прописані не в кожній компанії. Якщо ваше керівництво не вводить, яку, або робочу форму, це зовсім не означає, що ви можете носити все що хочеться. Чи не одягайте на роботу заношених одяг, не потрібно наносити занадто яскравий макіяж і не в якому разі не одягайте занадто відверті вбрання. Дотримуючись строго офісного стилю в одязі ви викличте довіри у керівництва, що позитивно позначиться на кар'єрі.

Кар'єрна міфологія -5 - Зближення з керівництвом - це головне

Я думаю, не для кого не буде секретом, те що багато дівчат намагаються досягти вершини кар'єрних сходів шляхом інтимних відносин з потрібними людьми, керівниками. І не секрет те, що багатьом це таки вдається. Але людина, яка подібним чином чогось домігся з такою, ж легкістю всі втратить. Рано чи пізно, керівник знайде більш цікавої людини, який незабаром займе ваше місце. Роботу скоріше всього доведеться змінити, а репутація залишиться колишньою, її заново не почнеш.

Якщо ви всерйоз налаштовані, побудувати хорошу кар'єру, і кар'єрна міфологія не для вас, ви повинні чітко розділяти життя домашню і життя на роботі.

Кар'єрна міфологія -6 - Кожному своє місце

Всі початківці працівники вважають, що влаштувавшись на роботу, за неї потрібно триматися до останнього і лише в самому крайньому випадку роботу можна змінити. Незважаючи на те, що говорить кар'єрна міфологія, вам потрібно знати, що керівники з однаковим підозрою ставляться і до тих, хто змінює роботи як рукавички і до тих, хто сидить на одній роботі все своє життя. Люди, прив'язані до однієї роботи, викликають підозру про НЕ комунікабельності, відсутності гнучкості і не пристосованості до нових умов праці. Так, що для початку успішної кар'єри вам потрібно остаточно визначиться з місцем роботи, а зробити це можна тільки за допомогою методу проб і помилок. І тільки тоді, коли робота вам буде подобатися, ви зможете дістатися до самої вершини кар'єрних сходів.

Кар'єрна міфологія -7 - Затишшя перед бурею

Кар'єрна міфологія свідчить, що багато хто помилково вважає, що якщо керівництво протягом довгого часу не звертає на вас увагу, то це означає, що зауважень до вашої роботи немає. Це може бути і так, але в такій ситуації потрібно задуматися, чи не забули про вас як про працівника? А якщо забули про працівника, то значить і в його послугах більше не мають потреби. І згадають про таке співробітника тільки тоді, коли задумаються про реформи в кадрах. Такого працівника звільнять за першої потреби. Так що не забувайте нагадувати про себе і тоді ви будите на хорошому рахунку у начальства.

Так, звичайно, передбачити всі помилки, які можна допустити на шляху до кар'єрних висот просто неможливо. Потрібно намагатися в повному обсязі виконувати свої професійні обов'язки, бути справжнім фахівцем, думка якого важливо, а до роботи немає претензій. У такому випадку ви довгими і впевненими кроками дійдете до самої вершини кар'єрних сходах. А кар'єрна міфологія - справа десята, на яке не варто уваги звертати.

Додати коментар


Захисний код
Оновити