Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як отримати шенгенську візу

Як отримати шенгенську візу цікавить туристів і ділових людей, що збираються відвідати держави шенгенської зони. В даний час в цю зону входять наступні країни: Італія, Норвегія, Ісландія, Швейцарія, Словаччина, Словенія, Швеція, Угорщина, Австрія, Бельгія, Фінляндія, Франція, Греція, Чехія, Данія, Естонія, Литва, Люксембург, Латвія, Іспанія, Голландія, Мальта, Німеччина, Польща і Португалія.

Шенгенська зона дає незаперечну перевагу для громадян, в ній проживають, так як для переміщення в її межах не потрібно проходити митний і прикордонний контроль при переміщенні з однієї держави в іншу. Це ослаблення внутрішніх митних правил спричинило посилення правил заїзду в саму зону. Наслідком цього став дуже жорсткий контроль на зовнішніх кордонах шенгену, який доставляє мандрівникам велику кількість неприємних моментів.Шенгенський договір дозволяє людині згідно візі, отриманої в будь-якому з консульств країн шенгенської зони, перебувати в будь-якому з держав або у всіх по черзі протягом певного терміну дії візи. У посольстві кожного вищепереліченого держави є дві комп'ютерні системи, що відповідають за безпеку. Одна з них належить Інтерполу, інша службі безпеки даної країни, що входить в єдину систему безпеки країн-учасниць шенгену з центром у Страсбурзі. Вони паралельно відстежують інформацію про можливих протиправних діях подавача документів за візою (апліканта). Це дає можливість відстежити правопорушника і при бажанні закрити йому доступ у всі країни шенгенської зони.

Варто звернути увагу, що подача документів для того щоб отримати шенгенську візу займає трохи більше часу, так як такі документи розглядаються більш ретельно. Останнім часом почастішали випадки відмови у видачі цієї візи, а також заборону в'їзду в країну навіть при наявність шенгенської візи, хоча це і суперечить духу Шенгенської угоди.

Також почастішали і випадки інших «цікавих» відмов. Наприклад, Іспанія і Франція можуть відмовити вам у в'їзді, якщо минула ваша шенгенська віза була погашена іншою країною (простіше кажучи, ви залишали зону шенгену не з цих країн). Наступним прикладом можна привести штучно створену плутанину при видачі віз. Одні вважають, що людина зобов'язаний першим в'їхати в ту країну, яка видавала йому візу. Інші ж вважають, що візу повинна видавати країна, в якій людина планує перебувати найбільшу кількість часу. Якщо слідувати букві закону, то такі нововведення незаконні, тому що Шенгенський договір ніяких подібних обмежень не передбачає. У даній ситуації досить важко не порушувати правила, так як точно невідомо, що за правило ти порушив.

Розповідаємо далі, як отримати шенгенську візу. Вона видається в посольстві країни, в яку ви збираєтеся в'їжджати. Відразу відзначимо, що крім загальних правил для отримання візи, кожна країна вводить ряд своїх параметрів безпеки. Сама єдина європейська віза видається строком на 90 днів. При цьому термін дії вашого закордонного паспорта повинен бути як мінімум на три місяці довше, ніж сама віза. Проте останнім часом все частіше виїжджають зустрічаються з вимогою, коли термін у три місяці вже малий і потрібен час не менше 6 місяців.

Сама шенгенська віза в більшості випадків видається одноразової. У цьому випадку, приїхавши до Австрії, ви не можете на кілька днів виїхати до Швейцарії, так як вас назад до Австрії просто не пустять. У цьому випадку ви залишите межі шенгенського простору, і для повернення вам знадобитися нова віза. 

Якщо ви хочете перебувати на території однієї з держав понад 90 днів, то вам знадобиться національна віза. Така віза може бути вам видана і на менший термін. Найкраще оформляти візу в посольстві тієї країни, де дана процедура найменш проста і швидкоплинна. Потім вони приїжджають в цю державу, а потім направляються в ту країну шенгену, куди їм необхідно. Дуже неохоче оформляють візи молодим жінкам, так як дана категорія туристів найбільш часто порушує візовий режим.

Для того, щоб отримати її на термін від 90 днів і більше заявник повинен особисто пройти співбесіду з консулом, документи ж потім можуть забрати його довірені особи.

Щоб отримати шенгенську візу, виїжджає необхідно мати такі документи:

Отримати шенгенську візу. Крок 1. Підтвердження мети і характеру поїздки (оригінал запрошення приватної особи, ділове запрошення, туристичний ваучер і т.д.). Документ повинен бути легалізований (завірений) в тому районі країни, де діє чи проживає запрошуюча сторона.

Отримати шенгенську візу. Крок 2. Дійсний закордонний паспорт з терміном дії, що перекриває термін дії візи мінімум на 90 днів (бажано на 6 місяців).

Отримати шенгенську візу. Крок 3. Міжнародне медичне страхове свідоцтво встановленого зразка, що діє на всій території шенгенської зони.

Отримати шенгенську візу. Крок 4. Заповнену анкету встановленого зразка для відвідування країн шенгенської зони.

Крім цього, об отримати її, людина не повинна числитися в списках розшукуваних Інтерполом, у списках осіб, яким заборонено в'їзд в шенгенську зону, а також не представляти небезпеку для громадського порядку (наприклад, англійські футбольні фанати), національної безпеки та міжнародних відносин (персони нон-грата).

Також подавець документів на те, щоб отримати візу, повинен підтвердити своє стабільне матеріальне становище, яке дозволяє йому мати кошти для поїздки в обсязі мінімум 100 доларів США на день. Також від вас вимагатимуть підтвердження того, що ви збираєтеся вчасно повернутися на Батьківщину або виїхати в третю державу, де вас приймуть. Цими документами можуть бути квитки на літак (теплохід і т.д.) або відповідне підтвердження про їх резервування.

Додати коментар


Захисний код
Оновити