Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як організувати збут

У наші дні існує величезна кількість різних способів автоматизувати процеси в банку або збільшити продуктивність цеху-для цього всього лише потрібно дати команду і різні висококваліфіковані консультанти допоможуть Вам з розвитком бізнесу, допоможуть організувати продажу.

Але як би ефективно не працював Ваш бізнес, основне завдання, яке перед ним ставиться - це продати все вироблене. Тому важливо правильно організувати продажу. Чи не впровадити, не снилось, не справити, а саме продати! Природно все можна замовити в Індонезії або Китаї, але продавати необхідно саме Вам. Тому не дарма всі менеджери задаються питанням - як організувати продажу?Напевно, серед читачів цієї статті безліч людей, побачили в робочому назві статті відсвіти «Теорії обмеженої системи», яка була введена в бізнес-спільнота Іліяху Голдраттом більше десяти років тому. Як великий практик, теоретик і винахідник Голдратт здається нам, просто не зміг знайти часу для того щоб опрацювати вузькі місця будь-якого виду бізнесу - продажу, зрозуміти як їх правильно організувати. Ми вирішили зосередити нашу увагу саме на цій ділянці і відшукали типові проблеми бізнесу, які не сприяють збільшенню продажів будь-якого товару або послуги на ринку.

Наш досвід, спостереження та експерименти дали нам можливість сформулювати основні тези теорії того як потрібно організувати продажу.

Ось вони:

Час, який проводить Ваш покупець у Вашому каналі продажів, є наріжним критерієм ефективності. 

Організувати продажу допомагає наступне. До збільшення обсягів продажу призводить зменшення часу очікування в каналі продажів як прямий наслідок і до збільшення лояльності покупців як непряме.

Зменшення часу очікування в каналі продажу лакмусовим папірцем покаже ті ділянки Вашого бізнес-процесу, який працює менш ефективно і який може бути видалений без зменшення продажів, тільки з їх подальшим збільшенням.

Зменшення часу в каналі продажів дає можливість домогтися незалежності компанії від певних продавців, таким шляхом в рази можна організувати продажі, збільшити обсяги продажів, ніколи більше не думаючи про те «де взяти таку кількість продавців?»

Зменшення часу очікування в каналі продажів призводить до зростання виробництва, допомагає організувати продажу, так як легко продає і звільнилися продавці будуть вимагати все більше товару чи послуг від виробників, для того щоб їх продати.

Критерій «час, який проведено Вашим покупцем в каналі продажів» додасть нові елементи до системи «збалансованих показників» і дасть можливість набагато точніше вибудувати управління, організувати систему, збільшити продажі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити