Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Після весілля

При одній лише згадці слова «весілля» виникає асоціація масового урочистості з бризками шампанського, дзвоном келихів під блиск обручок, феєрверком поздоровлень, білосніжним шлейфом подарунків. Більшість сімейних пар вважають одруження святом для гостей, кожному з яких новоспечені чоловік і дружина повинні особисто приділити увагу. А перші миті подружнього життя вони проводять насправді порізно у весільній метушні і хвилюванні.

Тому сьогодні деякі нерозлучні закохані приходять в ЗАГС або церква удвох, бажаючи без сторонніх очей, зайвих обговорень і невиправданих клопоту насолодитися таїнством з'єднання сердець.Хоча допомога і благословення родичів стануть гарантією щасливого сімейного життя, поваги і взаєморозуміння. Та й близькі люди заслужили це щастя - бачити закохані очі нареченого і нареченої, у яких один для одного ще все життя попереду після весілля.

 

Після весілля. Ніч кохання

Довгоочікувана можливість самоти після весільного торжества для молодих - це перша шлюбна ніч, ангельски чиста, трепетна і неповторна. Вона наповнена особливою ніжністю, чуйністю, пристрастю, приємною втомою і насолодою неземного щастя.

Ця заповітна ніч любові повинна стати запорукою дбайливого ставлення, поваги, святості шлюбу, вірності, вічної любові і гідним початком щасливої родини на все життя.
Після весілля. Місяць щастя

Продовжить солодкий період сімейного життя весільну подорож, обгрунтовано іменоване медовим місяцем.

У старовину слов'янським молодятам був уготований бенкет, де головним атрибутом святкового столу була медовуха. Існувало повір'я: чим більше наречені вип'ють напою з нудотним смаком, тим солодший, дбайливіше і тепліше будуть їхні відносини. Медовуха не впливала негативно на майбутнє потомство, зближувала подружжя, які на весіллі могли вперше побачити один одного. Потім їх чекала ніч хмільний любові, а після весілля - зовсім не медовий місяць, а трудові будні в новому статусі.


Сьогоднішні молодята, маючи кошти, можливість і бажання, вирішують продовжити романтику для двох. Казкові дні медового місяця дозволять закоханим вдосталь насолодитися самотою, повністю присвячуючи себе самої близької людини на землі.

Після весілля. Будинок родини

Наступний не менш захоплюючий етап життя після весілля - придбання (борг чоловіка) та облаштування (обов'язок дружини) сімейного вогнища. Деталі його екс-й інтер'єру наречені можуть обговорити ще в медовій поїздці, де і вибрати предмети побуту (милі сувеніри, які нагадуватимуть про чудесні миттєвостях удвох) відповідно до дизайну приміщення.

До речі, якщо не купувати, то хоча б обговорювати всяке придбання в будинок краще разом. Адже спільна праця не тільки облагороджує, але і допомагає пізнавати коханої людини, вчить поступатися, знаходити компроміси, бути терпимими до недоліків і капризам і радувати один одного дрібницями.

За слушною порадою в облаштуванні затишного житла для улюбленого можна звернутися до його найближчим родичам, які точно знають його звички, смаки, уподобання, інтереси, хобі. Тим більше якщо рідні чоловіка живуть за стінкою.

Звичайно, психологи не радять починати сімейне життя (новий, дорослий, самостійний етап) під наглядом і командуванням батьків. Оскільки розбіжності і сварки неминучі. Вони негативно відбиваються на особистих стосунках чоловіка і дружини, куди вторгаються сторонні, щоб допомогти вирішити проблеми двох. Також болісно сприймає скандали дорослих дитяча психіка.

Тому новій сім'ї слід по можливості жити окремо від численних і дуже доброзичливих родичів. Адже їх любов цінується на відстані, яку вони з радістю подолають, щоб привітати подружжя з річницею одруження. А настане вона непомітно і дуже скоро - всього через 365 днів після весілля. А ще так багато треба встигнути! ..

Додати коментар


Захисний код
Оновити