Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сценарій весілля

Вдалий сценарій весілля - запорука хорошого і незабутнього на довгі роки свята. Сценарій весілля повинен бути побудований так, щоб у весіллі були задіяні всі учасники торжества. Можна написати повністю авторський сценарій весілля самостійно, можна з'єднати і скомпілювати кілька вподобаних сценаріїв, можна замовити сценарій весілля у професіонала ... тут все на розсуд головних героїв весілля. Відомий варіант, коли сценарій весілля становить ведучий весілля. А ще сценарій весілля повинен бути веселим і з гумором, щоб ніхто не був скривджений, не залишився осторонь, і всі знали, коли і що говорити.Можна придумати класичний сценарій весілля, найромантичніший і сценарій весілля традиційної, а також сценарій весілля згідно з традиціями народів світу (тільки варто врахувати, наприклад, той факт, що представники деяких австралійських племен одружуються в капелюхах. Більше на них нічого не надіто. А папуаської парі для того, щоб укласти шлюб досить поїсти з однієї миски ...). А якщо вас не приваблює сценарій пересічної весілля, то можна придумати сценарій весілля, який епатує всіх гостей: туристична весілля, у східному стилі, королівська, вампірська, лицарська ... І яка різниця, хто і що скаже - це ж ваше весілля!

Нижче ви знайдете цікаві ідеї для написання сценарію весілля, які, можливо, надихнуть вас на власну творчість.

Весілля в екстремальних умовах

Останнім часом дуже поширений вид, особливо серед любителів гострих відчуттів та екстремальних умов. Влаштувати таке весілля можна де завгодно, на вершині гори з альпіністським спорядженням, під водою з аквалангом, в повітрі стрибаючи з парашутом, і багато іншого, на що здатна ваша бурхлива фантазія. Якщо ви не професіонал і навіть не «чайник», але вам все ж захотілося в день весілля підкорити вершину гори, або пірнути на дно океану кілька уроків з професійним досвідченим тренером допоможуть здійснити вашу мрію. Притому, що здійснювати церемонію одруження можна у всій красі, кілька вантажів на сукні нареченої, щоб не спливало, і все пройде в найкращих підводних традиціях. Правда, один недолік, нареченому врядли вдасться поцілувати новоспечену дружину. Не забувайте, що це також виллється вам в копієчку.

Весілля на воді

Просто, доступно і не забиваемо - весілля на теплоході. Звичайно, якщо ніхто з молодих не страждає морською хворобою. Легкий бриз, музика, шум хлюпаються хвиль, освіжаючий прохолодний вітерець, чайки, найкрасивіша наречена ... Ви і ваші гості будете задоволені, і таке весілля не скоро забудеться.

Весілля під відкритим небом

Існує маса варіантів, як провести весілля під відкритим небом, це, може бути, берег блакитного моря, футбольний стадіон вашої улюбленої футбольної команди, на вулиці приміського будинку, ліс або навіть парк. Все залежить тільки від Ваших побажань, можливостей ну і звичайно чистого відкритого неба. Таке весілля цілком легко влаштувати, якщо кількість гостей невелике, якщо гостей багато, це може принести чимало клопоту. Буде потрібно транспорт, для доставки гостей і продуктів, і розвезенням всіх назад.

Весілля будинку

Часто, наші бажання не співпадають з нашими можливостями. Але не варто впадати у відчай. Якщо не виходить провести весілля в кафе чи ресторані, завжди є можливість відсвяткувати весілля будинку. Адже весілля в домашніх умовах також має свої переваги. Якість продуктів і процес приготування буде у вас під контролем, гості будуть самі себе обслуговувати, тим більше, завжди можна влаштувати фуршет. Якщо квартира дозволяє, розмістіть в одній кімнаті танцпол, у другій зал з фуршетом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити