Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Корпоративний Новий Рік

Корпоративний Новий рік, як правило відзначається в період 20-28 грудня. В середньому корпоратив увазі наявність від 40 до 100 чоловік співробітників. На корпоративний Новий рік частина співробітників обов'язково прийдуть зі своїми дітьми. Для них обов'язково необхідно виділити окреме приміщення і придумати окремий сценарій. В обов'язковому порядку за дітьми повинні наглядати 1-2 виховательки.Для організації корпоративного Нового року вам знадобляться:

- Банкетний зал з місцем для танців і конкурсів. При наявності дітей, окрема кімната для них повинна бути в безпосередній близькості від банкетного залу.

- Тамада і музичний супровід.

- Сценарій Нового року. Він обов'язково повинен включати в себе привітання, різні конкурси та вікторини. Для переможців конкурсів та вікторин повинні бути передбачені подарунки. Нехай це будуть невеликі м'які іграшки, але важливо саме наявність трофея. На певному етапі навіть може виникнути змагання у кого їх більше. Якщо банкет проходить за окремими столами, то можна перед проведенням першого конкурсу оголосити, що стіл, який заробив більше всіх призів, отримає в кінці вечора призову пляшку шампанського.

Сценарій корпоративного Нового Року включає в себе різні конкурси. Це вікторини, танцювальні та ігрові конкурси, конкурси на кращий анекдот, пісню, новорічний костюм і т.д. Дуже важливо, щоб сценарій не був ними перевантажений. Тамада повинен пам'ятати, що зібралися люди, у яких є дуже багато спільного і які захочуть про це поговорити. Доросла вечірка тим і відрізняється від дитячої, що дорослих не треба сильно розважати, вони чудово можуть самі іноді придумувати собі заняття. Просто їх іноді необхідно трохи направляти в потрібне веселе русло. Для цього і існує сценарій Нового року.

Важливо, щоб деякі конкурси були добре продумані і підготовлені, а деякі давали трохи свободи і польоту фантазії. Особливо це стосується реквізиту для конкурсів. Сценарій корпоративного Нового року має на увазі специфічний реквізит. Він повинен бути в дусі свята. Хоча деякі його частини простіше знайти тут же в банкетному залі. Наприклад, в якості мотузки прекрасно підійде краватка. Його вам з радістю віддадуть більшість нетверезих чоловіків.

Як правило, сценарій Нового року починається з вітального слова керівників компанії (фірми). У їх мови можуть бути відображені найсуттєвіші досягнення за минулий рік. Тільки не варто захоплюватися роботою, адже ви зібралися на свято. На самому початку вечора доречно відзначити кращих працівників та нагородити їх пам'ятними подарунками. Якщо на святі присутні кілька перших керівників, то їх мови повинні бути через паузу на випити і закусити, тому зазвичай слово керівника закінчується тостом.

Варіанти банкету можуть бути різними. Сценарій корпоративного Нового року може розуміти як один великий стіл, так і окремі столи на 4-8 чоловік. Окремі столи в перспективі можуть допомогти організувати який-небудь конкурс стіл на стіл.

Сценарій Нового року з початку вечора може передбачати таку собі гру в спогади. Завдання згадати яке-небудь гарне подія в житті колективу, бажано в хронологічному порядку.

Далі сценарій Нового року може передбачати вибір Діда Мороза і Снігуроньки.

Дід Мороз може бути вибраний в результаті декількох конкурсів. Можна організувати конкурси, в яких беруть участь по одному кандидату від столу. Це автоматично призведе до створення команд.

Перший конкурс полягає в вирізання сніжинки з серветки.

Другий, в здуванні вирізаних сніжинок зі столу. При цьому перемагає учасник, чия сніжинка впаде на підлогу остання.

Сценарій корпоративного Нового Року передбачає і третій етап вибору Діда Мороза. Кожен учасник випиває по чарці алкоголю (коньяк, горілка або віскі). Після цього вибирають учасника, у якого самий червоний ніс. Дід мороз вибирається за сукупністю виграних конкурсів.

Також сценарій Нового Року увазі вибір пари Дідові Морозу - Снігуроньки. Вона також вибирається в кілька конкурсів-етапів.

Першим етапом буде пісня. Учасниці виконують по 1 куплету пісні «В лесу родилась елочка». За рішенням глядачів вибирають переможця.

Так як Дід Мороз завжди щось втрачає, то Снігуроньці треба принести кілька речей, які він втратив. Хто першим принесе всі речі, та учасниця і перемагає.

Сценарій Нового Року передбачає і третій етап. На ньому кандидатки в Снігуроньки повинні хвалити Діда Мороза. Переможе та, яка зробила діду Морозу найсмішніший і оригінальний комплімент.

Коли вечірка буде в розпалі, сценарій Нового Року може містити конкурс «Зігрій снігурку». Це конкурс для дорослих. Ведучий запрошує дівчину в якості Снігуроньки і оголошує, що вона замерзла. Чоловікам треба її зігріти. При цьому Снігуронька становит ноги на ширину плечей, руки за голову і стоїть в такому положенні. А чоловіки під повільну музику її гріють. Корпоративний Новий рік стовідсотково вдасться!

Додати коментар


Захисний код
Оновити