Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сценарій дня народження

День народження - це свято, від якого всі люди незалежно від віку і статі, очікують якихось сюрпризів, неймовірних пригод, несподіваних подарунків! А якщо говорити про дітей, то вони можна сказати чекають в цей день казкових подій, веселощів і чудес. Тому завдання батьків подарувати дитині на день народження не тільки матеріальні подарунки (ляльку, машинку, гроші чи одяг), але і зробити так, щоб цей день для них був казкою. Здійснити це дуже легко, якщо трошки поринути в дитинство і придумати сценарій дня народження.Сценарій дня народження повинен містити в собі кілька етапів. Для початку придумайте, хто ж буде головною дійовою особою, тобто провідним. Це може бути улюблений казковий або мультяшний персонал іменинника. Наприклад, людина-павук. У нашому сценарії дня народження це буде фея. Також повинен бути ведучий, який буде оголошувати конкурси на дні народження. Можна також вибрати і журі із запрошених гостей-батьків. Що стосується конкурсів, вони не повинні містити в собі такі завдання, які будуть не під силу дітям певного віку. Якщо сценарій дня народження містить у собі такі завдання, то скоріше це вийде не веселе свято, а суцільний рев! Слід також подумати і про призи. Можливо ваша дитина могла говорити про деяких перевагах своїх друзів? Може бути хтось воліє книги, а хтось іграшки.

Отже, сценарій дня народження:

До кімнати входить ведучий.

- Здрастуйте, дорогі діти! А ви знаєте чому ми всі сьогодні тут зібралися? (Діти повинні відповісти). Молодці! Так давайте ж почнемо наше привітання з пісеньки. Підспівуйте. (Звучить пісенька про день народження).

Ведучий: А знаєте, хлопці, хто до нас сьогодні заглянув, щоб зробити свято наше чарівним?

(Входить фея)

Дізналися? Ну звичайно ж, це фея!

Фея:

- Які ви умнички. Я прийшла привітати нашого іменинника з Днем народження. Я приготувала для вас безліч сюрпризів. Я махну тільки чарівною паличкою, і в моєму скриньці негайно з'явиться подаруночок! Тільки для початку давайте повеселимося і пограємо. Згодні? (Діти відповідають.)

2. Конкурси.

Дітям пропонують розділитися на команди. Фея пропонує кожній команді придумати яке-небудь цікаве і оригінальне привітання для іменинника. У цей час вибирають журі. Журі повинно клятвено обіцяти бути неупередженими й судити чесно. Кожній команді дають кілька хвилин на роздуми, після чого кожна команда по черзі показує свій номер оригінального поздоровлення. Сценарій дня народження може припускати, що призи дають не тільки більш відзначився команді, але й іншим командам-учасникам. Це дуже важливий момент, оскільки діти дуже ранимі і бувають образливі.

Наступний конкурс сценарію дня народження - смачний! Фея командам пропонує скласти список страв, які починаються на ту ж букву, що й ім'я іменинника. Та команда, яка назве найбільшу кількість страв, буде переможцем. В якості призів можна використовувати різні ласощі, наприклад такі як цукерки, тістечка, печива і так далі.

Конкурс танці. Тут можна брати участь як командами, так і окремо кожній дитині. Якщо діти не дуже маленькі, то можна придумати танець, наприклад на стільчику.

В якості конкурсу дітям можна запропонувати прочитати вірша на яку-небудь задану тему, або заспівати пісню.

Щоб було ще веселіше, пропонуємо прив'язати мотузку і до неї прикріпити різні дрібнички або іграшки на певній відстані між ними. Після чого запропонуйте дітям із зав'язаними очима вибрати собі подарунок. Ох і весело ж таким чином вибирати призи! ..

У наступному конкурсі сценарію дня народження фея пропонує командам інсценувати яку-небудь казку, причому головну роль в цих казках повинен зіграти іменинник.

3. В кінці цього конкурсу, коли всі ролі зіграні, фея урочисто вітає іменинника з днем ​​народження, до неї приєднуються всі гості. Іменинник запрошує всіх на солодкий стіл, після чого дітям можна запропонувати потанцювати, просто пограти.

4. В кінці сценарію дня народження можемо запропонувати влаштувати на вулиці феєрверк, але це тільки лише на розсуд батьків.

Додати коментар


Захисний код
Оновити