Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сценарій першокурсника

Сценарій першокурсника вам доведеться складати вже без сторонньої допомоги. Закінчивши школу, всі випускники прагнуть вступити до навчального закладу щоб отримати квиток у подальшу вже доросле життя. Деякі вибирають вуз обдумано, може їх друзі вже там навчаються, і вони не з чуток знають про цей навчальний заклад. А деякі вибирають саме цей навчальний заклад просто тому, що це престижно. Однак перше знайомство не тільки з вузом і обраною професією, але і з однокурсниками, одногрупниками, а також педагогами відбудеться на першому заході-концерті, присвяченому першокурсникам.Отже, приступимо до сценарію першокурсника «Привіт, це ми!».

У сценарії першокурсника важливе і особливе місце займає оформлення залу для проведення заходу. Тут повинні бути і стінгазети, зроблені на тему «Наше життя в ... (назва навчального закладу)», які будуть вміщати в собі фотографії найбільш яскравих моментів з життя групи, а також вона може містити і якісь робочі моменти, інформацію про пріоритетні напрямки у програмі підготовки студентів. Також можливе факультет фізичного виховання оформить виставку нагород і почесних грамот, які були завойовані студентами цього навчального закладу. Важливо також оформити виставку робіт самих учнів, чого досягли у своєму навчанні.

Вступне слово провідні надають ректору навчального закладу. Вступна промова ректора в сценарії першокурсника може містити трохи слів про головні історичні події вузу, про пріоритетні напрямки в навчальних програмах, чому приділяють найбільшу увагу, про різні заходи, які проводяться як на території вузу, так і між іншими вузами, що носять змагальний характер і так далі . Подякувавши всім за увагу, ректор оголошує свято відкритим.

І за сценарієм першокурсника знову на сцену виходять ведучі. Вони являють глядачам підготовлені програми студентів кожної спеціальності. Це виглядає свого роду візитною карткою, яка містить в собі розповідь про обраної ними спеціальності у віршованій формі, або у формі пісні на якийсь відомий мотив. Потім в сценарій першокурсника можна включити смішні сценки студентського характеру.

Потім за пропонованим вам сценарієм першокурсника на сцену виходять студенти-новачки зі своїми підготовленими програмами. Вони повинні придумати номер, який буде виглядати як перше знайомство з вузом. Зробити це звичайно не дуже легко, тому що студенти ще дуже мало між собою спілкувалися, однак вони повинні постаратися і визначити якісь видатні риси своєї групи. Тут можна включити будь-яку студентську пісню, може бути в групі є спортсмени, які можуть показати акробатичний номер, може, хтось із них займався танцями - можуть показати танець. Якщо ж таких талантів немає, вони можуть провести якийсь смішний конкурс, вибравши учасників із залу або з педагогічного колективу. Це не буде чужорідним для сценарію першокурсника.

У сценарії першокурсника можна використовувати різні конкурси зі студентами-новачками. Можна запропонувати першокурсникам за певний проміжок часу скласти чотиривірш на тему обраної спеціальності. Також можна перевірити спортивний потенціал прибулого поповнення - відстоять вони честь свого вузу в спортивних змаганнях. Якщо напружити фантазію, можна вигадати безліч таких конкурсів та ігор, які розважать і учасників і глядачів.

Завершальним етапом сценарію першокурсника можна зробити номер під назвою «Клятва». Для цього необхідно просто придумати якусь смішну клятву для посвячення першокурсника на справжнього учня даного вузу і запропонувати їм клятвено обіцяти виконувати запропоновані заповіді. На завершення вечора всі учасники концерту співають заключну пісню, після чого ведучі оголошують дискотеку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити