Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вчимося робити орігамі

Вчимося робити орігамі, адже це дуже захоплююче заняття, в результаті якого виходять дуже гарні фігурки. Суть орігамі полягає в умінні складати з паперу різні фігурки - від простих до дуже складних.

Отже, перш ніж приступити до цього заняття, розглянемо деякі цінні поради, які допоможуть вам у цій справі.

 

По перше,щоб робити орігамі, папір для створення фігурок орігамі можна використовувати будь-яку - від тонкого паперу для принтера до картону. Вона може бути як кольорова, так і біла. Звичайно, якщо ви хочете створити справжній шедевр, який хочете зберегти якомога довше, то слід придбати спеціальний папір для орігамі.Вашій дитині також буде дуже цікаво зайнятися ці справою. Спільне заняття орігамі неодмінно зблизить вас і вашої дитини і налагодить між вами стосунки. Це заняття не тільки захоплююче, але і корисне, що дозволяє розвивати пам'ять, просторову уяву, увагу і кмітливість. Це заняття вимагає додаткової зорової навантаження, тому обов'язково стежите за освітленням, щоб ваші очі і очі вашої дитини швидко не втомилися.

Пройдемося трохи по історії виникнення орігамі. Прародителькою орігамі є Японія. Такий метод робити орігамі використовували для передачі інформації,укладаючи в кожній фігурці тваринного якийсь певний сенс, який необізнана людина прочитати не міг, тому як якщо не знати як вона збирається, її можна тільки порвати, не прочитавши. Це заняття зародилося відразу ж після виникнення паперу,яка була тоді дуже дорогим задоволенням і користуватися тому нею могли тільки лише люди вищого стану. Тепер же це дивовижне заняття - робити орігамі доступно кожному.

Вчимося робити орігамі - стакан для води.

Стакан дуже простий у виконанні, проте він також і корисний. Якщо вам захочеться пити, а набрати водички нічим,то ви легко в лічені хвилини з аркуша паперу зробите собі потрібну посудину. Якщо папір для вашого склянки буде досить щільна, то ви зможете кілька разів з нього втамувати спрагу.

Отже, візьміть аркуш паперу який завгодно по щільності і кольором. Прямокутник складіть так: меншу сторону складіть на більшу, внизу залишається зайва смужка паперу, а вгорі - рівносторонній трикутник. Смугу зайву відрізаємо, щоб залишився один трикутник. Перевертаємо його вершиною вгору і складаємо методом внахлест його нижні кути. З кожною з двох сторін слід загнути язички паперу і на завершення процесу розправити стакан зсередини. Посуд для втамування спраги готова!

Додати коментар


Захисний код
Оновити