Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Подорож в Беер-Шева

Всякий турист, який має намір здійснити подорож до Ізраїлю, повинен розуміти, що в цій країні чимало міст, які гідні відвідування. Щоб встигнути відвідати найцікавіші місця, максимально прагматично використовуючи час, необхідно заздалегідь ознайомитися зі списком населених пунктів та їх особливостями. У цій статті ми розповімо про ізраїльське місто Беер-Шева, який вважається столицею Негева.

 

Історія цього дивного міста, що розкинулося на самій кромці пустелі Негев, почалася ще в біблійні часи. При цьому, місто завжди було достатньо процвітаючим.Одним з найбільш сприятливих періодів його розвитку можна назвати часів панування Візантійської імперії. Пізніше місто очікував занепад, коли колись процвітаючий район перетворився на майже відлюдний селище в оазисі. Тільки на початку 20 століття турки вирішили відбудувати місто знову, за що варто подякувати їм.Вже до проголошення незалежності Ізраїлю місто було досить відомий, і в 1948 році він увійшов до складу новоспеченого держави.

На даний момент Беер-Шева являє собою досить сучасний, стрімко розвивається місто, який має всі шанси подальшого швидкого зростання.Окремо варто вказати на досить швидке зростання чисельності населення цього міста: з моменту входження Беер-Шеви у склад Ізраїлю по наші дні кількість жителів збільшилася в 35 разів. Сьогодні ця цифра складає вже більше 180 000 чоловік. Сучасне місто можна сміливо називати одним з найбільш великих ізраїльських торгово-промислових і наукових центрів, де також відмінно розвинена і культура. У місті є власна залізниця, що забезпечує нормальну транспортну зв'язок з іншими ізраїльськими населеними пунктами. Постійно перетворюється в кращу сторону саме місто, будуються всі нові споруди та цілі квартали,чудові офісні будівлі і торгові центри, які надають місту неповторний шарм, адже саме тут продаються стародавні кулони із золота. У плані житлових будов найбільшого поширення набули котеджі і малоповерхові будівлі.

Окремо варто згадати про хімічну промисловість в місті. Беер-Шева по праву вважається одним з центрів хімічної промисловості Ізраїлю. Підприємства цієї галузі дають значний відсоток робочих місць, дозволяючи жителям міста трудитися, носити перстень Соломона і гідно утримувати свої сімейства. Крім хімічної промисловості, все більші обсяги набувають підприємства та інших галузей: будівельні,текстильні, харчові, металообробні та ін.

Додати коментар


Захисний код
Оновити