Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як організувати незабутнє свято для дідуся?

Як організувати незабутнє свято для дідуся ?? - Мучаться питанням діти й онуки напередодні ювілею одного з найстарших членів сім'ї. Приходить пора, коли людина в силу свого віку, а іноді і стану здоров'я, просто не може організувати сам для себе свято. А в очах щось зберігся блиск колишньої молодецтва, та й душа залишається як і раніше життєрадісною і молодий. У цьому випадку молодь повинна прийти на допомогу і організувати незабутнє свято для дідуся.

 

Найпоширенішою помилкою є те, що дедушкин свято багато хто намагається перетворити на звичайну гулянку або посиденьки старих знайомих. Намагаються запросити своїх друзів сім'ї і т.д.,а в ювіляра запитали про його бажаннях і пріоритетах. Адже це його свято, де він вправі замовляти собі музику в прямому і переносному сенсі. Він повинен сидіти на чолі столу і бути центральною фігурою у всіх дійствах.

До того ж, деякі літні люди можуть похвалитися богатирським здоров'ям, щоб безкарно пити і їсти всі ті страви,які готуються на застілля. Зазвичай, з точки зору іменинника, святковий стіл перетворюється на ярмарок заборонених делікатесів, що навряд чи доставляє йому багато радості. Збір всієї родини з достатком дітей і онуків за столом скоро перетворитися на кучкування за інтересами: діти - окремо, мужики - окремо, жінки - у своєму куточку,а у його краю столу буде сидіти хіба що бабуся. Картина, погодьтеся, не зовсім святкова.

Найкраще надають здоров'я літній людині приємні спогади. У кожного в житті знайдуться друзі, з якими пропрацювали 20-30 років разом, служили, цікаво будували або просто спілкувалися. Напевно, ювіляру буде приємно побачити друзів молодості,особливо якщо вони нечасто зустрічаються або передзвонюються. Зберіть таких гостей в таємниці від нього або попросіть допомогу бабусі в цьому питанні. Нехай вона сама подзвонить або дасть онукам (або дітям) телефони. Запросивши таких гостей, варто продумати питання їх проїзду, а також інших нюансів з урахуванням їх стану здоров'я.

Говорячи про те,як організувати незабутнє свято для дідуся, не можна обійти увагою питання подарунків. Пам'ятайте, що перед вами навчений життєвим досвідом людина, яка чекає від вас не дорогого непотребу, а душевного подарунка. Йому вже все одно, скільки коштує річ, вона їй скаже тільки про рівень вашого достатку, та ще іноді про рівень вашої несмаку.Згадайте, що дідусь любить найбільше, до чого ставиться з душею. Це може бути люлька, красиво оформлений портрет і т.д. Щось корисне можна зробити онукам самостійно, наприклад, зручну табуретку, красиву ложку. Паличку для ходьби або щось в цьому роді. Дідусь, постійно користуючись цими речами,буде регулярно згадувати онука добрим словом.

Якщо ви готові вкласти достатньо велику кількість грошей в подарунок, то нехай він буде корисним для ювіляра.

Тепер трохи розберемося з меню. Дайте спокій гори котлет і холодцю. Пам'ятайте, що дідусь хоче досидіти до кінця свята,а не лежати з хворим шлунком в ліжка через годину після його початку. Постарайтеся приготувати тільки легкі страви, в числі яких обов'язково повинні входити і самі його улюблені. Приготуйте безліч легких закусок, можливо, легке вино. Якщо ювілей має місце влітку, то велика кількість фруктів, овочів і зелені буде корисно всім.Спиртне зазвичай протипоказано у великих кількостях літнім людям, але пити чай на іменинах на Русі якось не прийнято. Тому підберіть окреме алкогольне меню для гостей, окремо - для ювіляра.

Що стосується розважальної програми, то поройтесь в архівах або Інтернеті. Там обов'язково знайдуться записи з мелодіями його молодості.Дідуся і бабусі (за її наявності) обов'язково сподобається ця музика. Спогади про молодість, напевно, піднімуть їх в танцювальний коло. Якщо у строків все нормально зі здоров'ям, то кілька зайвих танцювальних па їм не завадять. Попросіть самі, щоб бабуся з дідусем трохи станцювали під звуки юності,не забудьте нагородити їх морем оплесків. Повірте, вони будуть щасливі.

Розбираючись, як організувати незабутнє свято для дідуся, варто сказати кілька слів про природу. Добре, коли ви живете в приватному будинку, і люди похилого віку можуть щодня бувати на вулиці, скільки їм завгодно. Якщо ж дідусь живе в галасливій багатоповерхівці,то ностальгія за дитячим днях в селі у нього дуже велика. Зробіть йому подарунок - організуйте виїзд на природу на його ювілей. У цьому випадку, крім відповідного столу, варто подумати про місце, де дідусь міг би відпочити під час веселощів. Візьміть на природу який-небудь шезлонг, розкладачку або інші підходящі предмети.Дідусь із задоволенням з імпровізованої ліжка буде спостерігати, як веселяться на лоні природи його онуки і правнуки. До вибору місця також підійдіть з розумом: пам'ятайте, що літнім людям шкідливо довгий час перебувати на сонці, тому свято повинно проходити в тіні.

Намагайтеся не допустити в ювіляра думки про прожиті роки,про близькість неминучого кінця. Акцентуйте його увагу на те, що у нього прекрасна сім'ю, вдало прожите життя, розумні, красиві і здорові онуки. Загалом, удачі вам в оформленні свята і здоров'я вашому ювіляру.

Додати коментар


Захисний код
Оновити