Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чоловіки люблять стерв

Чоловіки люблять стерв - давно відомий факт. Жінки- стерви завжди привертали чоловіків. Ці жінки холодні, але в теж час викликають і незалежні. У чому ж криється секрет їхньої привабливості? Що в них є, чого немає в домашніх дівчатах?

Чому чоловіки люблять стерв?

Самі жінки, найчастіше, не люблять стерв,а ось чоловіки активно намагаються заволодіти увагою стерви. Що ж такого в цих жінок?

 

Всі чоловіки, які взяли участь в опитуванні, розходяться у відповідях і єдиної думки немає. Нижче ми навели перелік найбільш частих відповідей.

Подобається не стервозність. Виявляється, багатьох чоловіки люблять не стерв, а щось інше. Вся суть в тому,що чоловікам подобається жвавість характеру стерв. Так іменовані стерви в розумінні чоловіків є яскравими натурами, з якими комфортно, коли вони в хорошому настрої. І люблять їх не через стервозності, а за рухливість і дотепність.

Виходить сварлива жінка-стерва приверне до себе тільки бажаючого її підкорити або мазохіста.Звідси і відповідь чому чоловіки люблять стерв. Тому вам не обов'язково ставати стервом, щоб стати цікавіше для чоловіків, досить буде бути веселою і заводний.

Психологічні проекції. Досить часто, чоловіки люблять стерв так він намагається побачити свою матір у майбутній обраниці. Якщо чоловік вибирає стерву, то висновки напрошуються самі собою. Мабуть, мати була сильною і владною жінкою, яка тримала під контролем всю сім'ю. З іншого боку, деякі жінки кажуть, що поряд з таким чоловіком навіть якщо не хочеш, то станеш стервом, якщо звичайно не втечеш від нього раніше.

Вони повертаються іншою стороною. Як відомо жінки- стерви є чудовими маніпуляторами.І потім чоловіки шкодують, що люблять стерв. Часто буває так, що жінка, готова на все, щоб досягти поставленої мети, а тому показує себе з різних сторін. Можна сміливо зробити висновок, що чоловіків захоплює багатогранність.

Вони не звертають на чоловіків уваги. Стерво може бути трохи грубувата, а ще здатна різко реагувати на спроби залицяння. І ось в такі моменти, в голові у чоловіка щось клацає і він розуміє, що ця жінка йому потрібна. Незважаючи на те, що це примітивно,але на практиці поєднання легкого флірту і зневаги працює максимально еффектівно.Как давно відомо, недосяжний плід завжди бажають.

Стерво - це завжди просто. Крім того, чоловіки впевнені в тому, що стерва навряд чи захоче заміж, а тому не стане нити про те, що потрібно познайомитися з її сім'єю або поїхати з нею на дачу.А як відомо чоловіки люблять коли їх не кваплять і не схиляють до якихось дій. Тому чоловіки люблять стерв. Та й до того ж зі стервом вони можуть розраховувати на роман або секс без якихось зобов'язань. Можливо, саме з цієї причини навколо стерв багато закоханих чоловіків.

Додати коментар


Захисний код
Оновити