Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Якщо сусіди порушують громадський порядок

Якщо навколо вашого житла не простираються кілометри розпеченої пустелі або мерзлої тундри, то у вас є сусіди. Вони живуть дуже далеко, або зовсім близько (це кому як пощастить), але оскільки це найближчі до нас розумні істоти, то іноді доводиться вступати з ними в контакт. Щасливчикам попадаються тихі і миролюбні сусіди. Але найчастіше волею випадку ми опиняємося поряд з людьми, у яких зовсім інше уявлення про тишу та відпочинок. Гучна музика, дитина, що мучить скрипку, виюча собака - це всі приводи для конфліктів між людьми, що живуть на одній території.

Доводитися вчитися знаходити з сусідами спільну мову,адже саме від них часто залежить спокійне життя в новій квартирі. Але що ж робити, якщо в сусіди попалися злісні порушники громадського спокою?

 

Чи потрібно дружити з сусідами?

Як показує практика - потрібно. Звичайно, ця не та дружба, де необхідно душевне єдність,але завести з сусідами приятельські стосунки буває дуже навіть корисно. Навіть у живуть у приватному будинку на ділянці великій площі є приводи для конфліктів. А чим люди живуть ближче, чим відвертіше їх спосіб життя і звички влазять у ваше особисте життя і порушують її мирний перебіг. Любителі шуму,гучної музики і скандальних з'ясувань відносин неабияк можуть отруїти життя своїм сусідам. Сусіди цікаві, допитливі і пильні будуть влазити в ваш особистий простір буквально ногами. А якщо ваші відносини будуть спочатку на добром рівні, то справу до конфлікту можна і не доводити,а отримати бажану реакцію на спокійне побажання не заважати.

А якщо сусіди хороші, то з них можна навіть отримати користь. Під час ваших тривалих від'їздів вони доглянуть за квартирою, погодують канарку і поллють квіти, і навіть пильно охоронятимуть будинок від підозріло ошиватися особистостей. А якщо терміново знадобився якийсь предмет,то його можна завжди позичити у сусідів. З ними навіть можна душевно поговорити і попросити доглянути за дітьми, поки ви зайняті.

Як досягти взаєморозуміння

Перший крок - це знайомство. Якщо ви новосели, то зробіть перший крок до зближення і познайомтеся зі старожилами. Дізнайтеся з імена, представтесь самі. Завжди вітайтеся при зустрічі,не нехтуйте можливістю надати дрібну послугу. Важливість дається нам легко, але її важко переоцінити для налагодження відносин. А от її відсутність і ігнорування сусідів можуть зіграти з вами злий жарт.

Перш, ніж звинувачувати сусідів в тому, що вони заважають вам жити, проаналізуйте,а не заважаєте ви сусідам? Якщо вам не подобається брудна сходовий майданчик, гучна музика, затоплюють труби, то стежте, щоб ви в першу чергу не смітили, не включали на велику гучність аудіоапаратуру і містили сантехоборудованіе в повному порядку. Якщо ви добрий сусід, то можете вимагати шанобливого ставлення і до себе.Якщо у вас є претензії до сусідів і ви навіть абсолютно впевнені у своїй правоті, то не слід починати вирішення конфлікту зі скандалу. Спочатку готуйтеся до позитивного вирішення ситуації. Претензійні звинувачення і образи ніколи не переконають людини в тому, що він не правий. Спокійно, виважено скажіть, що сусід порушує ваш спокій,доставляє вам незручність і запропонуйте прийнятний для всіх вихід із ситуації. Ультиматум в даному випадку не підходить, тому що сусіди не є вашими підлеглими і не зобов'язані підкорятися вам беззаперечно. Навіть якщо ваші претензії цілком обґрунтовані, вам може бути запропоновано відстоювати сої права в суді, що є справою довгою,клопіткою і, головне, практично безрезультатним. І часто, якщо людині пред'являти вимоги в ультимативній, грубій формі, можна викликати принципову зворотну реакцію. Тому набагато краще в доброзичливій манері висловити витті незадоволення, пояснивши його пізнім часом, поганим самопочуттям або необхідність повноцінно відпочивати.У більшості випадків люди, дізнавшись, що заподіють незручність, вибачаються і припиняють заважати сусідам.

Якщо проблема стосується не тільки вас, але й інших сусідів, виходьте до них з готовим пропозицією щодо її вирішення. А потім запитаєте, чи є у них конструктивні пропозиції. Між доброзичливо налаштованими людьми компроміс обов'язково буде знайдений.

У самому патологічному випадку, якщо сусіди ведуть усвідомлено асоціальний спосіб життя, налаштовані вороже і контактувати не хочуть, то розмови тут не допоможуть. Але і опускатися на їх рівень і вирішувати проблему кулаками і лайкою не слід, тому що надалі, при судовому розслідуванні це буде використано проти вас.Зверніться до дільничного міліціонера і попросіть його про допомогу. Він повинен провести з сусідами роз'яснювальну бесіду, в якій окреслити їх обов'язки по відношенню до іншим мешканцям. У самому крайньому випадку для дозволів таких ситуацій слід звертатися до суду.

Сусіди завжди знаходяться ближче, ніж найближчі родичі.Тому погані сусіди у багато разів гірше, але хороші у багато разів краще. З деякими йдуть затяжні бої, а інші стають друзями на все життя. Нормальні люди зацікавлені в комфортній організації свого життєвого простору, тому легко йдуть на контакт і поступаються в спірних питаннях.Щоб завоювати довіру і доброзичливе ставлення сусідів, треба і до них спочатку ставитися м'яко і шанобливо. Цілком достатньо байдужості сусідів, якщо вони не заважають вашому житті. У разі конфлікту розмовляти треба спокійно і тільки у справі. Тільки цим ви розташуєте до себе людей. З нашими сусідами ми будуємо відносини на рівних і кожен захищає своє право на спокій і відпочинок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити