Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Хочете пізнати себе, танцюйте східні танці

Східні танці в наші дні набули актуальності, інтерес і затребуваність, причому, не тільки в країнах загадкового Сходу, але і практично в будь-якій точці планети, де високо цінується природна краса жіночого тіла у витончених і сексапільних, барвистих і розкішне вбрання і в еротичному русі.

 

Взагалі, танець живота турецької, арабської,єгипетського та інших зразків, існуючих споконвіку і удосконалюють майстерність з кожною епохою (адже, згідно з історичними довідками, східні танці виникли ще 3500 років до н.е. спочатку в Єгипті, Межиріччя та Індії, а після елементи танцю живота перейняли давньогрецькі богині),у всі часи був однією з екзотичних забав як для місцевих жителів, так і для зачарованих туристів, проте саме початок нового 21-го століття глобалізації етнічних культур та їх складових,

звернення нинішніх законодавців моди за натхненням на нерозгаданий і мудрих Схід зробили східні танці одним з головних захоплень сучасних всебічно розвинених бізнес-леді. До того ж вченими доведено, що саме східні танці, що, на відміну від інших рухомих напрямків цього виду мистецтва, найменш травмаопасни,приносять справжню користь всьому організму, будучи профілактикою серйозних захворювань деяких його частин.

Наприклад, будь-яка, навіть починаюча танцівниця в запальних і забирають в небеса східних ритмах, підтвердить, що вже через кілька репетицій відчуває неймовірний приплив сил, натхнення для творчих звершень,потужний заряд виключно позитивно енергії і, звичайно ж, омолодження - і внутрішнє (адже душа радіє!), і зовнішнє (бо кожна виконавиця танцю живота автоматично, незважаючи на життєві труднощі, побутові клопоти, проблеми у відносинах, посміхається!). Також саме плавні рухи з акцентом на витончені й тендітні руки, пишний бюст,хвилеподібно извивающиеся збуджуючі складки повного живота, жіночно широкі стегна і стрункі граціозні ноги під вуаллю відвертих костюмів поступово відточують фігуру по самому сексуальному силуету - «пісочний годинник», паралельно гарантуючи ефект схуднення. Тим більше що танець живота, вповні практично всі м'язи тіла,вимагає істотних енергетичних витрат, які йдуть на самовираження.

Якщо говорити відверто, то саме східний танець живота (або bellydance - саме така інтерпретація зрозуміла жителям високотехнологічного Заходу, де іноді арабська музика пройнята нотами джазу, фламенко, техно і т.д.) допомагає кожній жінці (причому, в будь-якому віці, так само як і всякого типажу фігури, фізичних можливостей,особливостей темпераменту, роду діяльності, способу життя і навіть патологій) пізнати себе, розкрити потаємні риси і втілити бажання. Так, відомо багато прикладів, коли якраз танець живота і раскрепостил, зробив більш впевненіше в своїй природній красі та індивідуальності скромну дівчину, яка, нарешті, здобула свободу рухів, вираження щирих почуттів та емоцій, і визволив від більшості комплексів, і допоміг попередити або вилікувати серйозні захворювання.

Експериментально встановлено, що східні танці зцілюють від сколіозу, остеохондрозу, роблячи поставу рівною, а ходу - стрункою і кокетливою. Також завдяки відносно динамічним і плавним,легким і захопливим рухам організм танцівниці відчуває прискорення циркуляції крові і стимуляцію метаболізму, що сприяє одночасно і виведенню шлаків і токсинів з кишечника. Регулярні заняття даним напрямком танців, що активно практикують і респектабельні фітнес-клуби, виключає і запори, і ожиріння, і гастрит.Також східні танці ефектно лікують всілякі запальні процеси в черевній порожнині і органах таза.

Мабуть, найбільш переконливим аргументом необхідності занять східними танцями, якщо, звичайно, таке хобі дійсно приносить радість і задоволення дівчині, стане той факт,що подібні тренування (хоч в домашніх умовах за допомогою відео, хоч у школі танцю з тренером) прописують гінекологи. Тому що танець живота (будь-якого стилю: народний танець - халіджі, Саїд, арабський класичний танець, белліданс, або модерн, - шоу-постановки танцю живота),що акуратно розвиває пластичність суглобів і активізує всі черевні м'язи, сприяє видаленню спайок, що провокують непрохідність маткових труб або зрощення матки і яєчника, зникненню ерозії (за сёт частих скорочень піхви), опущення матки, а також допомагає позбутися міоми, кісти, менструальних болів , дисфункцій яєчників і т.буд. Особливо важливо займатися східними танцями майбутнім мамам (природно, до процесу виношування плоду), бо саме даної популярний напрям фітнес-індустрії щонайкраще підготує юну леді до народження первістка і фізично, і психологічно.

Взагалі, поняття «живіт» походить етимологічно і логічно від слова «життя»,яка, до речі, зароджується, розвивається і підтримується саме в цій області людського тіла. Тому з давніх часів і до сьогоднішнього дня у всіх мусульманських сім'ях на Землі з раннього дитинства організм майбутньої мами готують до виношування і народження плода допомогою досить еротичних рухів танцю живота, який зміцнює потрібні м'язи черевного преса і малого тазу, тренуючи м'язи промежини. До слова, існує на Сході звичай: під час народження малюка, щоб полегшити муки жінки, її подруги і сестри або запрошені танцівниці виконують белліданс. Варто відзначити,що танець живота вчить представницю прекрасної статі розслабляти глибокі м'язи, правильно і спокійно дихати, що надзвичайно важливо під час пологів. До речі, постійно виконуючи танець живота хоча б для коханого чоловіка, жінка здійснює і профілактику варикозного розширення вен, що констатують судинні хірурги у більшості породіль з-через те, що ноги не змогли витримати вагу тіла.

Також східні танці допомагають і швидко відновити ідеальну фігуру вже новоспеченої годує мамі, бюст і живіт якої тільки похорошеют і знайдуть жіночно округлі сексапільні форми. Однак у період вагітності категорично заборонені подібні фізичні навантаження на дуже ранимий,беззахисний і чутливий організм дівчини з крихіткою під серцем, бо подібні тренування чреваті неправильним розташуванням плоду, багатоводдя та ін. Крім того, неможливо займатися східними танцями, що виконуються найчастіше без взуття (зате в розшитих бісером, стразами, паєтками, камінням, пір'ям, золотими і срібними нитками бюстгальтерах, широких стегнах пов'язках з безліччю задурно дзвенячих монеток, що утворюють широку спідницю або шаровари) з сильним плоскостопістю, хребетної грижею, зміщенням хребців, виразкою дванадцятипалої кишки або шлунку, сильними менструальними кровотечами, констатацією стенокардії, пороку серця, варикозу, бронхіту, пневмонії, туберкульозу, гнійних запальних процесів і т.д.

Треба визнати, що навіть в наші дні практично безкарної вседозволеності і розкріпачення, урочистості сексуальної революції деякі люди різко негативно ставляться до досить провокаційному танцю живота, асоціюючи його з брудними бездомними,продажними і підступними циганами (хоча, звичайно, насправді аж ніяк не всіх представників даної народності справедливо так характеризувати!), розпусним гаремом і безпринципно розв'язнішими жрицями кохання, наводячи приклад фривольні шоу Мата Харі, що насправді зовсім не має зв'язку з подоланням танцем живота .Тому що справжні східні танці не принижують, а підносять, звеличують до небес і зводять у статус богині земну королеву, яка, відчувши потужний викид гормону радості - ендорфіну, готова подарувати релаксуючий і уводящий в світ мрій танець живота своєму єдиному королю.

Додати коментар


Захисний код
Оновити