Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Що говорить колір авто про характер його власника

Уважні і досвідчені продавці-консультанти будь-якого речового товару - будь то одяг, взуття, аксесуари (рукавички, сумка, гаманець, парасолька і ін.), Канцелярська продукція (блокноти, ручки тощо), товари особистої гігієни (зубні щітки, мочалки та ін.), коштовності, техніка (МР3-плеєр, мобільний телефон, ноут-бук, кавоварка і т.д.) І навіть автомобіль - відзначають, що при виборі обновки для себе або подарунка для близької людини багато покупців віддають перевагу тому предмету, колір якого їм подобається. Особливо ласі на відтінків спокусливою штучки чуттєві і сентиментальні представниці прекрасної статі.

Однак відчуття стилю,яке багато в чому залежить і від гармонійного, доречного поєднання гам, притаманне і чоловікам.

 

Особливо вибагливе і вибірково відносно колірного рішення костюма, взуття, прикрас, укладання і, звичайно ж, особистого екіпажу сучасне покоління, яке переконане в тому, що зустрічають дійсно по одягу і що стиль,презентабельна і респектабельна зовнішність, доглянутість і високо світські манери є запорукою успіху впровадження в будь гідне суспільство, елітний і перспективний бізнес і т.д. Забарвленні авто, так само як і його технічним характеристикам, достоїнств і недоліків, можливостям та престижності марки,сьогодні як серед представників золотої молоді, так і в суспільстві заможної і дорослої богеми прийнято особливу увагу приділяти забарвленні авто.

Хоча, звичайно, однозначно поганих або гарних фарб не буває. Тим не менш, автолюбителі за покликанням або по нужді придивляються до кольору машини своїх знайомих, друзів, колег, партнерів, конкурентів, Ворогів і прекрасних незнайомок. Тому що саме колір авто здатний безмовно і досить вірогідно, точно повідати про особливості вдачі, виховання, світосприйняття дівчини за кермом, її рід занять, стилі життя, переваги чоловіків, особистому досвіді, смаках, інтереси, захоплення, прагненнях, мріях,про відповідність або протиріччі її візуального іміджу внутрішньому стану. Тобто колір автомобіля насправді говорить про характер його досить прихованого за тонованими стеклами машини і загадкового власника.

Варто відзначити, що, незважаючи на те, що кожна легендарна марка автомобілів має свій «коронний»,королівський колір або кілька палітр (скажімо, гордість німецького концерну - «Mercedes-Benz» - з погляду елегантності, сприймається в чорному і білому кольорі, тоді як італійської гоночній машині «Ferrari» дуже підходить насичений червоний і жовтий кольори і т.д. ), автомобілі, як і їх власники, настільки різні і непередбачувані,що саме колір може попередити і пішоходів, і інших водіїв про ймовірну небезпеку як на дорозі, так і в особистому житті.

Наприклад, популярний і визнаний американський психолог Бертольд Шварц на основі особистих спостережень за поведінкою, вдачею, життєвими обставинами (успіхами і випробуваннями) своїх друзів-автолюбителів зробив висновок про те,що, скажімо, пішоходам похилого віку простіше розглядати машину яскравого забарвлення вдалечині, особливо якщо вона світлого відтінку, що візуально збільшує предмети, в той час як темні гами його зменшують, зливають з сірим потоком або нейтралізують серед мальовничих пейзажів.

Що ж,розглянемо більш детально позитивний і негативний вплив того чи іншого найбільш поширеного кольору автомобіля на його щасливого володаря, вибір якого зроблений підсвідомо, а значить, його психологічна характеристика (портрет) буде гранично точним.

Отже, навіть аси водіння чоловічої статі побоюються на дорозі й у приватному,діловому спілкуванні цілеспрямованих, самовпевнених, стійких, неприступних, непокірних, незалежних леді за кермом загадкового чорного автомобіля. Тому що ці фатальні жінки розумні, хитрі, підступні, навіть мстиві і злопам'ятні від природи, а мудрість набувають з роками, які не віднімають життєвої енергії, сили волі і духу бунтарства.Залізні леді на чорному залізному коні тверді і наполегливі, не терплять відмов, програшів і критики. Такі представниці слабкої статі в основному проявляють типово чоловічі риси характеру, в більшості випадків будучи «Татусеві дочки»: хоробрість, безстрашність, рішучість, відповідальність, самостійність тощоОднак не позбавлені ці бездоганні королеви автостради і жіночності, яка проявляється наодинці з ще більш сильним чоловіком, якому вона відчуває палкі почуття, нестримну пристрасть, хоча подібні відносини недовговічні: по-перше, тому що такі жінки дуже велелюбні і швидко втомлюються від одноманітності (їх потрібно постійно дивувати), а подруге, тому що звикли управляти всім і всіма, в тому числі і власним чоловіком, але тільки не своїми бурхливими емоціями, що провокують гучні скандали. З такою дамою в чорному авто ніколи не буває нудно через її стервозності і авантюризму, непередбачуваності й імпульсивності.Така сильна не позбавлений артистизму жінка здатна пригнічувати потугою свого буйного темпераменту, тому з легкістю впорається з роллю принцеси мафії. Так, підкоривши і підпорядкувавши собі армію впливових і всемогутніх авторитетів, часто ночами вона крадькома плаче від самотності.

Сірі ж автомобілі вибирають для себе більш спокійні,раціональні та самодостатні жінки, які своє життя присвятили науці. Тому, часто перебуваючи в відстороненості від мирської суєти, побутових клопотів, матеріальних потреб і принад реального світу, вперті й цікаві інтелектуалки воліють бути в своїй сірій машині непомітними, не бажаючи, щоб і їм хто-небудь заважав,переривав логічні умовиводи, що іноді завершуються в черговий тривалої пробці. Незважаючи на вчені ступені, доглянутість і охайність, презентабельний вигляд і неймовірну за масштабами ерудицію, а також, як це не дивно звучить, розкутість в ліжку, доктора наук в спідниці і в сірому авто в більшості випадків залишаються з-за помилкових сумнівів, чужих страхів і надуманих комплексів самотніми і бездітними, так і не відкривши за все життя формули простого жіночого щастя. А ось чарівним та привабливим власницям сріблястих екіпажів Фортуна, що обожнює зоряний блиск, посміхається ширше, частіше і привітніше. Звичайно ж, природжені артисти шалено люблять себе, зарозумілі,пихаті і величні, але разом з тим за лаштунками або за кермом власного авто дуже скромні, чемні, доброзичливі, відкриті і навіть ранимі.

Справжніх зірок і скандальних персонажів світської хроніки найчастіше на дорозі можна зустріти в червоному автомобілі, що буквально випромінює полум'я, енергію вогню,який здатний спалити до тла все і всіх на шляху до заповітної мрії. Такі Lady in Red неймовірно емоційні, сверхамбіціозни, можуть проявляти агресію і тіранізм, обожнюють лестощі (хоча здатні її бачити, як і розпізнавати заздрість), влада, багатство і розкіш, заради чого готові серйозно ризикувати. Взагалі,подібні відчайдушні і азартні дівчини нічого і нікого не бояться, бо твердо знають, що, розраховуючи виключно на власні сили, вони неодмінно подолають складний лабіри, будь-які випробування і знайдуть-таки вихід. Дамам, яких зміг підкорити тільки червоний колір, судилося бути невтомними ідерамі-одинаками в постійному русі і самовдосконаленні, яких зрадили, зненавиділи більш слабкі й немічні конкуренти, у тому числі і улюблені чоловіки, що банально злякалися їх незабутньої краси, неймовірною гіперсексуальності з елементами зухвалості й нарцисизму.

Менш запальні,абсолютно байдужі до влади і першості (ну хіба що тільки в черзі на розпродаж чергової колекції одягу від «Шанель»), дуже ніжні, сентиментальні, зворушливі, ранимі, поступливі і, звичайно ж, примхливі безтурботні і інфантильні автоледі в рожевому кабріолеті, які живуть в казковому світі гламуру, де немає проблем, клопотів, зла,нудьги і самотності. Дівчина в рожевій машині сповнена позитиву і добра, чим вона безкорисливо обдаровує оточуючих людей і може нескінченно милуватися тваринами і дітьми. Саме такі дійсно тендітні, наївні, ніжні жінки, яких дійсно хочеться носити на руках з шовкової рожевої ліжку в пелюстках троянд прямо до автомобіля,створені не тільки для шопінгу, фітнес-центрів, салонів краси і нічних клубів, а й для сім'ї та материнства. До речі, рожева машина нескінченно доброї вчительки підніме настрій і приверне в школу сонних і примхливих учнів.

Посланниками сонця на Землі є променисті, завжди заразливо і щиро усміхнені з жовтих авто дівчини,які, до слова, надзвичайно акуратні, уважні, відповідальні на дорогах. З такими цікавими, терплячими, старанними милашка, які виділяють тепло і світло, дуже легко спілкуватися. Вони безпосередні і завжди оригінальні. Важливо відзначити, що на відміну від суперниць у чорних, червоних, рожевих авто,жінки в машинах лимонного відтінку мають стільки захоплень і занять, що не вважають за потрібне витрачати час на косметику, дієти, пластичні операції та ін. Щедра, чутлива, прониклива леді в жовтій машині, що не терпить лицемірства, привертає чарівністю, незмінним оптимізмом і природною красою. Так само веселі, мрійливі,в міру розкріпачені і дуже волелюбні розумниці і красуні в соковитому, підбадьорливому, подібно апельсину, помаранчевому авто.

Зелена машина стає запорукою успіху заповзятливої, цілеспрямованість, наполегливість, серйозною і дуже зайнята бізнес-вумен зі сталевими нервами, ангельським терпінням і мертвою хваткою,яка в жорстокому світі чоловіків всього домагається тільки своїми силами, чим особливо пишається і дорожить. Така пані, що заслужила повагу і розташування навіть сильних світу цього у своїй сфері діяльності, абсолютно незалежна і непохитна перед якими випробуваннями долі, які вони долають самостійно, сміливо і рішуче,а проблеми та суперечки завершують спокійно, розважливо, справедливо і правильно. Емоційну розрядку їм гарантують не так міцні обійми коханого чоловіка, скільки тонізуючі зелені пейзажі. А ось в салатових машинах подорожують по земній кулі більш владні та емоційні натури, творчі ж особистості купують бірюзові екіпажі.Невтомні мандрівниці, яким навіть не потрібен причал і домашнє вогнище, колесять по світлу на синіх авто. Зробити зупинку в життя може змусити таку жінку або без пам'яті люблячий її чоловік, заради якого вона залишиться, відчуваючи страх перед самотністю, або цікава всепоглинаюча робота,де її обов'язково повинні хвалити за кожне творіння. Таким пані життєво необхідно постійний рух, зміни, нові люди, незвідані країни і непізнані емоції, що вони можуть випробувати і без супутника, бо відчувають себе самодостатніми. Оскільки такі леді, які в будь-яку хвилину відразу ж прийдуть на допомогу,ніколи не зупиняються на досягнутому, саме цим благородним і натхненним жінкам судилося чинить світові рекорди і робити неможливе можливим. Блакитне авто створено для витають високо в хмарах над грішною землею ангелів. Якщо ж творча особистість надзвичайно обдарована з натяком на геніальність,то її вибором неодмінно стане фіолетова машина. Фіалкове авто, що вабить загадковістю, перевозить природжених філософів, у яких дуже добре розвинена інтуїція і виховані високі духовні ідеали. Дами в фіолетових автомобілях доброзичливі і гостинні, а також щедрі і безкорисливі на цінні поради.Коричнева машина вказує на консерватизм, практичність, універсальність, легку адаптацію та швидку реакцію своєї власниці на складні життєві обставини, яких відрізняють непохитні принципи, стійкі погляди, незмінні смаки і відданість інтересам, покликанням і людям. Авто такого нейтрального, спокійного,врівноваженого і майже непомітного кольору, як і його скромну власницю-домосідкою, рідко можна побачити на світських раутах, на відміну від білосніжного екіпажу. Біла машина, поза всяким сумнівом, створена для сучасної принцеси і ідеалістки по натурі з естетичним поглядом на життя і романтичні відносини,відмінним вихованням і обожнювання різних видів мистецтва, яка воліла б прокотитися в сріблястій королівській кареті і яка, незважаючи на роки, щиро вірить і чекає на справжнього принца на білому коні - живому або залізному.

Що ж, якщо світські левиці полюють на завидних женихів в ритмах клубної музики або на богемних раутах, то самотні,розумні і солідні чоловіки настільки зайняті, що вірять у те, що зустрінуть свою другу половинку на автостраді, головне тільки - помітити і запам'ятати, за кермом автомобіля якого кольору вона зуміла зупинити на льоту свого покровителя.

Додати коментар


Захисний код
Оновити