Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як вибрати хутро для пошиття шуби?

Часто буває, що жінка приходить в магазин вибирати собі шубу, але, незважаючи на великий асортимент, потрібний фасон, розмір, колір просто відсутні або ж вартість надмірно висока. Ось саме тоді саме час згадати про хутряні ательє. Оскільки, крім того, що там можна подивитися каталоги виробів, там же можна і вибрати хутро,адже більшість салонів мають звірівницькі господарства. У будь-якому випадку вибір - за вами. Можна, приміром, придбати шкурки на ринку - і ціна не велика і якість. Однак слід вміти правильно вибрати хутро, саме про це ми вам і розповімо в даній статті.

 

Шкурка, відповідна для шиття шуби, повинна бути м'якою і легко згинається.Для отримання високоякісного результату шкурки повинні обов'язково проходити чотири стадії обробки, попереднє очищення і замочування, видалення жив, дублення шкіри і завершальне очищення.

Щоб бути впевненим у фабричному походження виробу, його слід понюхати. «Самовиделка» видає далеко не приємний аромат.Після слід зімкнути в руках шматочок шкурки при разжатии він повинен прийняти початкову форму, а волосся повинен бути обов'язково блискучим і розсипчастим. Спробуйте просто погладити хутро «проти шерсті». Підпушок густий, а довгі волоски повинні тримати форму і не ламатися. Проведіть пару раз рукою по хутру,у разі якщо на долоні відсутнє відчуття жирності, то даний хутро якісний. Він повинен бути пружним і шовковистим на дотик. У разі якщо подивитися із зворотного боку хутра на тканину, вона має м'який, еластичний і гладкий вигляд. У разі якщо кожевая сторона шарудить під рукою, то великий шанс поганої якості.У нинішній час почастішали випадки підробки хутра елітних сортів на дешевші. Наприклад, хутро бобра часто замінюють на хутро нутрії. Щоб відрізнити їх, слід звернути свою увагу на підпушок. У бобра він обов'язково густий, а ость істотно довше.

Хутро норки дорогою і носиться тривалий час, але часто його замінюють хутром кролика або бабака, який прослужить максимум кілька років. Підробку можна визначити навіть на дотик: ость норки обов'язково жорстка, а хутро рівненький і зовсім не колеться.

Хутро чорнобурки замінюють лісопеса. Однак розрізнити підробку легко,оскільки волосся чорнобурки має кілька кольорів: чорний кінчик, білу середину, а у підставу сірого кольору.

Щоб перевірити пофарбований хутро чи ні, потріть його між своїми пальцями, у випадку якщо це дійсно так, то на пальцях обов'язково залишаться сліди фарби. Важливу роль відіграє і те, яким чином вбито тварину,з якого виконана шкурка. З цієї причини слід обережно поставитися до вибору, оскільки продавці шкурок не завжди отличими духовними якостями. І вам абсолютно ніхто не може обіцяти, що шкурка не знята з жорстоко замученого до смерті звіра. І дана річ, набута за маленьку ціну, може вам дорого обійтися, з тієї причини,що хутра тварин мають різноманітну енергетику і надають різний вплив на людей, які їх носять, з цієї причини краще все ж купувати шкурки фабричного виробництва, але навіть у цьому випадку можуть бути винятки і далеко не приємні.

А тепер слід визначитися, яка шубка вам насправді необхідна.І в даному випадку все ще залежить і від клімату в районі проживання, і від цілей пробретенія.

У разі якщо проживаєте в районі, де стовпчик термометра опускається 15 - 25 ° С, в даному випадку необхідний теплий хутро: лисиця, мутон, бобер, стрижений писар, каракуль. А якщо взимку у вашому районі вельми часто буває мокрий сніг або навіть дощ,то слід віддати свою перевагу хутрі водоплавних тварин таких як: видра, морський котик, бобер.

Мутон

Це хутро барана, який оброблений спеціалізованим способом з використанням формаліну. Мутон щільний, теплий не боїться ні снігу ні вітру. Хутро на шуби в більшості випадків фарбують, оскільки натуральні відтінки не зовсім приємні.Хутро досить стійкий до стирання на згинах, прослужить приблизно 18 - 20 років.

Смушок

Хутро вівці, а саме - шкурка ягняти до двох тижнів, найчастіше нитки синтетичні порід, отличима густим ворсом з великими красивими завитками. Хутро матовий практично не блискучий, короткий, однак при цьому теплий. Застосовують в більшості випадків для пошиття дитячих шуб,чоловічих курток і шапок, прослужить близько 15 років.

Каракуль

Шкурки, виконані з спеціалізовано виведених порід овець, а саме - новонароджених ягнят. Кожна шкурка унікальна, має власний оригінальний візерунок завитків. Колірна гамма досить різноманітна починаючи з чорного до молочно - білого. Каракуль добре носиться та й до того ж теплий,а унікальний малюнок робить кожну шкірку неповторною. Прослужить до десяти років.

Білка

Найбільш актуальне хутро на Русі, оскільки це найпоширеніший звір. Хутро білки з Алтаю найбільш цінний і, звичайно ж, гарний. Колір унікальний рудуватий з переходом в попелясто - блакитний. Хутро даного звірка легко піддається фарбуванню,слухняний при пошитті і дозволяє формувати елегантний фасон. Однак хутро зовсім не теплий та й до того ж не носке, прослужить лише кілька років.

Лисиця

З лисиці шиють воістину шикарні шуби, які, безсумнівно, прикрасять кожну жінку. Хутро блискучий, густий, м'який. Колірна гамма обширна починаючи з вогненно - червоного і блідо - рудого,закінчуючи чорним з сріблястим відливом. Хутро теплий, але носка зовсім не велика приблизно 5 - 7 років.

Кролик

Хутро теплий, а стійкість до стирання безпосередньо залежить від якості та обробки. Шубки легкі і ідеальні для дитини, легко забарвлюються. Термін носіння кілька років, щоб збільшити даний термін,віддавайте свою перевагу стриженої кролику натурального відтінку.

Бобер

Хутро неймовірно ноский. Має щільну ость і густий підшерсток, абсолютно не боїться вогкості. Найактуальніші в нинішній час це саме шубки, виконані з «щипати» або «стриженого» бобра. Застосовувати для пошиття, переважніше цільні шкурки природного кольору.Гамма обширна - починаючи з темно - коричневого і завершуючи сірувато - бурим з гарним блиском. Оскільки кожна шкурка за кольором відрізняється, то пошиття відбувається при тривалому відборі шкурок і поєднанні відтінків. Шуба з бобра в даний час затребуваність, ніж шубка з норки.

Ласка

Схожа з хутром норки і куниці,і з цієї причини відноситься до розряду шикарних і вельми дорогих. Колір починаючи з топленого молока і до темно - коричневого. Сам хутро холодний, шубки з нього аристократичні. Прослужить приблизно 7 - 8 років.

Морський котик

Щільний і дуже тепле хутро, найбільш доречний для шкарпетки у вологому кліматі. Хутро неймовірно приємний на дотик.Відтінки починаючи з темно - сірого до чорного. У переважній більшості випадків застосовується в якості обробки і якісно зморитися в комплексі з іншими хутрами. Термін носіння складає трохи більше десяти років.

Дикий кіт

Хутро дуже теплий, м'який на дотик, ворс густий, довжина середня. По окрасу схожий з леопардової шкурою. Кольори -починаючи з пісочного і до інтенсивного золотого. У разі якщо дикий кіт походженням з африканської савани, то шкурки мають леопардові плями різних розмірів, але якщо хутро амурського кота і манула, то шкурки мають гарний смугастий окрас.

Керуючись даними рекомендаціями, ви зможете зшити або придбати собі шубку грамотно,оскільки тепер вам відомо, як слід вибрати хутро.

Додати коментар


Захисний код
Оновити