Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як очистити організм від негативної енергії

Як часто вранці не хочеться прокидатися і займатися повсякденними справами, йти на роботу або на заняття, ну а після обіду взагалі хилить на сон. Увечері нічого не цікаво, хочеться просто полежати перед телевізором. Напевно, прийшов момент, коли треба задуматися про своє здоров'я. Може бути таке, що вам не вистачає необхідної для справ енергії,або ж скупчилося багато негативної. Як почистити організм від надлишків негативної енергетики?

 

Кожен організм виділяє дві форми енергії: вільну і фізіологічну. Фізіологічна енергія надходить до нас з їжі, якщо регулярно харчуватися і відпочивати вона накопичується у вигляді калорій. Вільна енергія приходить до нас з космосу з тіла людини.Ця енергія «розлита» навколо нас в необмеженій кількості, але ми засвоюємо дещицю космічної благодаті. Енергія обов'язкове для повноцінного життя. Вільну енергію можна навчитися накопичувати, впускати її в своє тіло і розум і відчувати себе частинкою величезної Всесвіту. Чим вищий вміст вільної енергії, тим більше нас люблять люди.Ми всі енергетичні вампіри і нам приємно перебувати з заповненим енергією людиною і споживати її в невеликих дозах.

Коли на шляху енергетичного потоку з'являються порушення гармонії з природою, виникає певний дисбаланс негативної і позитивної енергії.Дія позитивної енергії на нас дуже важливо - це стимуляція і функціонування функцій організму та імунітету. Негативна енергія руйнує нас, ми хворіємо. Якщо негативна енергія витіснила позитивну, відбувається зупинка життя. Для усунення дисбалансу, ці дві енергії повинні перебувати в рівновазі.Всі наші дії потрібно направити на накопичення енергії в тілі і розумі. Для цього необхідно провести чистку негативної енергії, очистити своє тіло і почистити біополе, розум і підсвідомість.

Протягом життя ми переживаємо багато стресових ситуації. Це страхи, розчарування, переляк, втрата близьких. Все це залишає свої сліди, які фіксуються в підсвідомості у вигляді «психологічного затиску». Тут не допоможуть лікарі, доведеться попрацювати над собою. Потрібно навчитися «дробити» проблеми на більш дрібні, і провести аналіз їх появи,якщо в цьому винен інша людина, необхідно щиро пробачити його. Робота рутинна і копітка, але ця гра варта свічок. Коли підуть спогади про неприємну подію і про конкретну людину, значить все, вийшло, ви звільнилися, і сталося урівноваження двох енергій в підсвідомість.

Наступний етап очищення,це чищення організму від накопичених роками токсинів і шлаків. Існує багато методик і дієт з відновлення організму. Вам потрібно лише вибрати, що підходить саме вам.

Існує багато предметів, які допомагають знизити вплив негативної енергії це дерева, камені, обереги, амулети і талісмани.Домашніми екстрасенсами є кімнатні рослини і кішки, вони чистять від негативної енергетики і посилюють вплив позитивною.

Для нашого організму корисний душ, він змиє погану енергію і відновить сили. Вода має особливою захистом. Душ повинен бути контрастним. Будинки необхідно часто робити вологе прибирання.Вода видалить звичайну бруд і енергетичні «грудки».

Ви помічали, що одна людина захворює від найменшого контакту з хворим, а інший і в групі інфікованих людей залишиться здоровим. Все залежить від енергії самої людини.

Наш розум в умовах небезпеки може надати колосальну допомогу тілу, він мобілізує резерви організму. Це відбувається,коли людина сильна духом. А вразливий і безвольна людина, якщо при порожньому захворювання вселить собі плачевний результат, то це так і буде.

Негативні емоції - злість, образа, заздрість, куріння і вживання наркотиків та алкоголю підживлюють організм негативною енергією. Психіка і імунітет слабшають, а людина захворює. Невдоволення, зневіру,дратівливість присутні навіть у хороших людях. У будь-якому випадку перша допомога для позбавлення від негативного впливу енергії це збереження спокою і душевної рівноваги. Ми повинні вчитися володіти своїми думками і вчасно гальмувати з'являються негативні емоції. Чесна людина завжди отримує космічну підтримку.Щоб очиститися від негативної енергії, необхідно намагатися бути гідним такої підтримки ззовні. Треба дбати про здоров'я, щиро любити природу, очищати думки і душу від ненависті, мстивості, злості. А головне залишатися чесним перед людьми і собою, а значить перед усім світобудовою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити