Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як ввійти в робочий ритм після свят

Як ввійти в робочий ритм після свят? - Дуже серйозне питання. Очікування відпустки є для багатьох стимулом для роботи протягом року. З нетерпінням закінчується останній робочий день перед довгоочікуваною відпусткою. І ось вони - заповітні тижня без роботи, обов'язків, ранніх підйомів і суворого начальства. Здається, що ці кілька днів будуть тривати вічно ... але, як і все хороше і приємне в житті, відпустка теж швидко проходить і закінчується. І ось вже завтра треба на роботу і попереду перший робочий день після відпочинку. Але де ж знайти сили і увійти відразу в робочий ритм? Це стає справжньою проблемою. Людина не може впоратися з втомою, яка охоплює вже на початку дня. Майбутня рутинна робота наводить на людину апатію і, як наслідок, нервозність до подій.Небажання працювати призводить до того, що людина безвідповідально ставиться до своїх обов'язків, якщо він не зміг увійти в робочий ритм після свят і відпустки. Причому, сам себе виправдовуючи. Це останнім часом дуже поширене явище, більше половини співробітників різних компаній скаржаться на так званий «відпускний синдром». Намагаючись добитися співчуття, колишній відпускник починає відволікати своїх співробітників, якщо він не зміг увійти в робочий ритм. Це, звичайно ж, не подобається начальству. Результат усього цього може бути дуже плачевний. Це і через недбале ставлення, і через помилки аж до звільнення і навіть можна довести свій організм до справжньої хвороби. Так що ж робити, щоб увійти в робочий ритм після свят?

У перші дні після відпустки, не треба намагатися виконати всі і якомога швидше. Роботи, звичайно, за час вашої відсутності нагромадилось багато, але не варто затримуватися в кінці робочого дня, щоб її виконати і працювати взагалі, не піднімаючи голови. Це не принесе позитивних результатів, а загрожує лише неймовірною втомою, яку видаватиме організм, звиклий відпочивати. Це рекомендація не тільки до співробітників, але і до начальства, яке, побачивши «свіжу голову», цілком може відразу завантажити роботою, хоча людина поки не зміг увійти в робочий ритм. Це загрожує безліччю помилок з боку співробітника.

Другий рекомендацією про те, як увійти в робочий ритм після свят, буде наступне. Краще продумати свою відпустку таким чином, щоб перший робочий день випадав на середу або четвер, наприклад. Це психологічний хід. Ваша свідомість буде налаштоване на короткий робочий тиждень і швидкі вихідні. Думка про це додасть вам нових сил.

Ранні підйоми лякають більшість людей, звичайно, якщо ви не «жайворонок». Для того щоб це не стало випробуванням, постарайтеся лягти раніше напередодні першого робочого дня і в наступні дні дотримуйтеся цього часу, що допоможе швидко ввійти в робочий ритм після свят. Вже через кілька днів підйоми стануть набагато легше переноситися.

Добре б оновити гардероб, купити нові письмове приладдя, ділову сумку або портфель. Бажання скоріше все це продемонструвати і поставити на стіл новий пенал підсвідомо підніме настрій зранку, а значить - і вас, а також допоможе швидше увійти в робочий ритм після свят. 

Прийшовши в офіс, на своє робоче місце, не варто зациклюватися на думці, що наступний відпустку буде тільки через рік, і як все погано і сіро. Шукайте позитивні моменти, щоб увійти в робочий ритм після свят. Для цього поговоріть із співробітниками (напевно, хтось з них я є вашим другом), дізнайтеся останні новини. Поступово настроюйтеся до виконання своїх звичних обов'язків. Добре б розібрати папери і папки на робочому столі, заодно згадавши «хвости» у справах. Запишіть їх у свій новий блокнот. Коли основні завдання найближчого часу будуть ясні і записані, вам відразу стане легше приступити до їх рішенням.

Після відпустки не варто піднімати свій тонус за допомогою кави і енергетичних напоїв. З цим завданням ефективніше впорається зелений чай. Тим більше, що він набагато корисніше. Візьміть на роботу гіркий шоколад, що допоможе увійти в робочий ритм після свят і відпочинку з позитивом. Це дуже хороший засіб для підняття настрою, так як його поїдання стимулює наш мозок на вироблення гормону радості. Це допоможе впоратися з пригніченим станом. А для всього організму, який теж потребує турботи, захопіть горіхи, сухофрукти, пообідайте в суші-барі, морепродукти будуть дуже до речі. Прогуляйтеся після роботи, щоб увійти в звичний ритм після іпраздніков.

Багато людей, вийшовши на роботу після відпустки, клятвено обіцяють собі в найкоротші терміни скинути накопичилися кілограми і відразу йдуть в тренажерний зал на виснажливі тренування. Це не правильно. Таке поєднання роботи і фізичних навантажень підірве ваш організм і приведе до хвороби. Наберіть робочий темп, нехай організм заново звикне до цих навантажень, поступово.

Вийшовши на роботу, може бути присутнім зайва нервозність, роздратування. Все це, зрештою, призведе до депресії і не допоможе увійти в робочий ритм після свят. А вона - явно не помічник у справах. Щоб цього уникнути, зустрічайтеся з друзями і діліться враженнями про відпустку, розглядайте фотографії, згадуючи щасливі моменти. Добре б урізноманітнити своє життя, додати в неї нових вражень, захоплень це обов'язково допоможе в боротьбі з депресією. Налаштовуйте самі себе на позитивну хвилю, як можна менше думаючи про проблеми. Ставтеся до подій зі спокоєм і розсудливістю.

Ваш організм дуже швидко згадає, увійде в звичний для нього робочий режим, звичайно, йому потрібно трохи допомогти і підтримати. Режим дня, прогулянки і гарне харчування.

Ставтеся до себе з любов'ю - і відпускний депресія вас не торкнеться. А робота буде сперечатися у ваших руках, і радувати успіхами зовсім не менше як минулий відпустку. Адже життя така швидкоплинна і на зневіру просто немає часу!...

Додати коментар


Захисний код
Оновити