Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Егоїзм як достоїнство

Егоїзм як достоїнство схильні сприймати не все. У наш час просто не прийнято говорити про любов до самого себе. Однак багато глянцеві журнали рясніють порадами про те, що потрібно зробити для того, щоб полюбити себе, стати по-справжньому щасливою. Посперечатися з цим важко. Але при цьому ніхто не розповідає, як же можна виростити в собі це почуття - егоїзм як гідність. Звичайно ж, дуже добре, коли людина піклується про інших набагато більше, ніж про себе. Але ж ми самі теж заслуговуємо не меншої уваги.Досить згадати, скільки разів у своєму житті тобі доводилося чути докори і негативні оцінки своїх вчинків і якостей. Напевно, чимало. Наші друзі, вчителі і навіть батьки абсолютно не шкодують наших емоцій, намагаючись донести до нас якісь власні думки і висловити претензії. Нескінченно доводиться чути: не заважай, відчепися, помовч, ти - недотепа, нечупара. Хіба все це допомагає любити себе? Звичайно ж, ні. До того ж у близьких нас людей в голові склався якийсь образ, якому ми, на їх думку, неодмінно повинні відповідати. щоб не розвинути егоїзм. І батьки, і друзі, і колеги очікують від нас певних вчинків. А якщо ми раптом не виправдовуємо їх очікувань, то вони просто виходять із себе. Потрібно запам'ятати одне - ніхто не зобов'язаний відповідати чужим ідеалам. Всі ми індивідуальні і маємо повне право відрізнятися від інших, не бути як усі. Спробуй згадати всі твердження і фрази, які ти чув на свою адресу, зачепили тебе найбільше. Подумай над цим. Чи дійсно ти така недотепа і нечупара, а егоїзм - твоє гідність? Швидше за все, все виявиться з точністю до навпаки - у твоєму будинку панують чистота і порядок, ти не витрачаєш свій час на порожні розмови, ти багато вмієш. Постарайся раз і назавжди відмовитися від тих ярликів, що відвідували на тебе друзі та близькі. Дозволь собі бути саме такою, як ти є.

Потрібно вміти погоджуватися, але, перш за все, з собою. Якщо ти розумієш про себе щось таке, що тобі самій не надто подобається, коли здійснюєш помилку. Адже не існує на землі досконалих людей. Всі ми рано чи пізно здійснюємо речі, за які потім нам буває дуже соромно, і за егоїзм, що можна сприймати як гідність, - теж. Важливо навчитися визнавати той факт, що ти була не права, але дуже хочеш це виправити. Наприклад, ти частенько прокидаєшся. І це факт. Але при цьому ти намагаєшся виконати якомога більше роботи, а іноді і зовсім залишаєшся після закінчення робочого дня. Так, ти іноді буваєш запальною, але зате не тримаєш свої емоції в собі, не вводиш в оману оточуючих тебе людей. Намагайся в усьому негативному шукати позитивні моменти. 

Обов'язково потрібно хвалити себе за все, що, так чи інакше, заслуговує похвали. Треба сказати, що в нашому житті таких речей більш ніж достатньо. Хвали себе не тільки за великі досягнення, але і за дрібниці, що теж розвиває егоїзм, але тільки як гідність. Не забувай відзначати гарний колір обличчя або ж вдалу покупку. Зрозумій одне: ти - найближча для себе людина, тому намагайся ставитися до себе відповідально. Якщо ж ти вважаєш, що немає таких причин, за якими ти повинна себе любити, то просто візьми чистий аркуш паперу і напиши свої достоїнства і недоліки. Причому, не важливо, яка з частин буде більше. Найголовніше - зрозуміти, що в тобі є чимало прекрасного. Тільки уяви собі, скільки людей тебе щиро люблять, цінують і поважають. Напевно, у них є для цього причина. Адже безумовна любов просто з області фантастики. Якби ти була жахливою людиною, що у тебе напевно не було б стільки друзів.

Не варто забувати про те, що красивих та успішних у всьому людей любити набагато простіше. Тому, навіть залишаючись наодинці з собою, старайся виглядати чудово. Твій зовнішній вигляд повинен приносити тобі радість, а не наганяти смуток-тугу. Якщо ти будеш задоволена собою, що гарантує егоїзм, то зможеш легше прийняти свої недоліки. Крім того, прагни до успіху в усьому, що робиш. Ні в якому разі не відмовляйся від шансів стати багатшими, успішніше, розумніші. Постійно пізнавай щось нове, подорожуй, читай, берись за виконання нових справ. Якщо ж ти будеш залишатися в бездіяльності, то ще не скоро зможеш отримати результати власної діяльності.

Виявляється, любити себе можна і навіть потрібно. Ось тільки це не так-то просто, як може це багатьом здатися. Найчастіше ми занадто сильно караємо себе, дорікаючи навіть за саму дрібницю. Ми самі для себе є суворими суддями. Але не потрібно забувати про те, що кожен з нас - це унікальна особистість, у якої дуже багато хорошого. І кожен з нас має право любити і бути коханим....

Додати коментар


Захисний код
Оновити