Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як вибрати місце для дитячого ліжечка

Як вибрати місце для дитячого ліжечка, турбує батьків ще в період вагітності. Як правило, якщо є можливість, то багато сімей облаштовують для дитини окрему кімнатку. Але переселяти туди крихітку, відразу після народження не потрібно, а краще вибрати місце для дитячого ліжечка в батьківській кімнаті. За запевненням психологів, щоб ваша дитина росла психічно, фізично і розумово здоровим, йому просто необхідний спільний сон з мамою. Мамі обов'язково потрібно відпочивати, займатися справами і собою. І найкраще це робити в години сну дитини. Але все одно намагайтеся в перший рік життя малюка класти спати його з собою, хоча б у нічний час. Тому має бути правильно вибрано місце для дитячого ліжечка.Якщо у вас вже є ліжечко, то потурбуйтеся про безпеку і комфорт для вашої дитини. Як правильно вибрати місце для ліжечка? Дотримуйтесь деякі спеціальні правила.

Щоб малюк не перегрівався, не ставте спальне місце близько нагрівальних приладів. Підтримуйте по можливості температуру в кімнаті від 18 до 22 °. Тоді перегрів або навпаки переохолодження не будете отримувати будь вашому малюкові.

У наш час часто діти страждають аллергійнимі реакціями. Потрібно відразу виключити ситуації контактування крихти з алергенами, що гарантує правильне місце для дитячого ліжечка. Приберіть з кімнати паласи і килими, з них неможливо видалити пил повністю. Книги краще поставити в шафу зі скляними дверцятами. Пил - сприятливе середовище для розвитку мікробів типу стафілококів, сальмонел, стрептококів і багатьох інших.

Виключіть потрапляння тютюнового диму в дитячу кімнату. Якщо кімнатка сусідить з балконом, де звик «диміти» глава сім'ї, то йому доведеться поміняти звички в інтересах своєї дитини.

Обов'язково передбачте варіант провітрювання кімнати. Прекрасний варіант - кімната з балконом, де ідеальне місце для дитячого ліжечка. Свіже повітря допомагає загартовуванню дитини, що підвищує опірність організму малюка до простудних захворювань. На повітрі малюк добре і дуже спокійно спить. Свіже повітря позитивно впливає на нервову систему малюка. 

Провітрювання - це обов'язкова умова для повноцінного розвитку дитини, але якщо в кімнаті «гуляють» протяги, то завесьте щільною тканиною борту ліжка.

Часто виникають суперечки з приводу ізоляції дитячої кімнати і дитячого ліжечка від шуму. Іноді дитина звикає спати в тиші і прокидається від найменшого шереху. Вам доводиться відкладати всі справи, поки малюк спить. Та й подорослішавши, дитина за це «дякую» не скаже. Спокійні звуки, голоси, ритмічний шум вулиці не завадять хорошому сну, якщо малюк чує їх постійно. А ви спокійно зможете займатися своїми справами, поки малюк спить, не боячись налякати і розбудити його. Кричить телевізор, комп'ютер, музичний центр навпаки зашкодить нервовій системі малюка.

Враховуйте питання безпеки. Спальне місце не повинне знаходитися близько електроприладів і діючих розеток. На стіні над ліжком не варто вішати прикраси.

Якщо вдома є кімнатні квіти, треба бути впевненими в їх безпеці. Герань і фікус - це природні очищувачі повітря, середовище їх проживання - прекрасне місце для дитячого ліжечка. Їх можна розмістити в дитячій кімнаті. Бегонія, олеандр і мн. Др. є токсичними і викликають алергічні реакції. До речі, герань теж є провокатором алергії. Вивчіть ретельно властивості рослин, перед тим як вони потраплять до кімнати до малюка.

Освітлення спального місця повинно бути досить яскравим. А широкий огляд цікавому крихітці припаде до душі. Малюк зможе бачити все і всіх....

Додати коментар


Захисний код
Оновити