Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як самостійно отримати візу?

Як самостійно отримати візу? - Це питання хвилює людей, які хочуть відправитися за кордон і заощадити гроші на посередницьких послугах різних фірм і приватних осіб. Існує безліч розповідей, як з позитивними прикладами того як самостійно отримати візу, так і з негативними.

Візьмемо як приклад німецьке посольство і розглянемо як самостійно отримати візу. Для початку необхідно записатися за таксофону на співбесіду. Залежно від періоду вас можуть попросити почекати від двох тижнів до півтора місяців. Природно, що влітку період очікування стає найтривалішим у зв'язку з величезним напливом туристів. Пам'ятайте про це, бажаючи самостійно отримати візу.Деякі «знавці» того як самостійно отримати візу радять зателефонувати вдруге, орієнтуючись на стандартний звичай підстрахуватися. Другий дзвінок з більш пізньою датою співбесіди - це маячня! Справа в тому, що ці «всезнаючі порадники» кажуть, мовляв, хіба мало чого: відмовлять, будуть не всі документи і т.д. Однак у німецькому посольстві приймають усі дзвінки (звичайно, адже вони ж платні), а от дату співбесіди доведеться вибирати всього одну. У результаті ви будете мати один і той же результат, але за подвійну плату. Воно вам треба?!

Список документів для того щоб самостійно отримати візу не дуже великий:

1. Закордонний паспорт та його копія.

2. Паспорт Російської Федерації і його копія.

3. Медична страховка з обов'язковим зазначенням території покриття (Шенген), суми в 30 тисяч євро і особи-страховика (обов'язково, так як перевіряють).

4. Запрошення та його копія.

5. Довідка з роботи про зарплату ПДФО.

6. Виписка з кредитного рахунку (кредитки) на офіційному фірмовому бланку з печаткою банку. (Чим більше кількість виїжджаючих, тим желательней мати суму крупніше - це стосується сімейних поїздок).

7. Копія трудової книжки, завіреної печаткою.

8. Дві анкети на кожного дорослого з фотографіями, а також одне додаткове фото для візи. Анкети заповнюються російською мовою, крім пунктів 1-6, які необхідно заповнювати один в один з загран. паспорти.

9. Дві анкети на кожну дитину з обов'язковим підписом кожного з батьків в кожній анкеті.

10. Свідоцтво про народження дитини з копією.

11. Квитки на літак в обидві сторони.

12. Краще зробити копію всіх сторінок російського паспорта і свідоцтва про шлюб (якщо таке є).

Розповідаємо далі, як самостійно отримати візу. На саме співбесіду приїжджайте бажано за годину-півтори - не пізніше, інакше ви опинитеся останніми в тій немаленькою черги людей, яким призначено на такий же час, як і вам. Далі в четвертому вікні необхідно показати закордонний паспорт і пройти вперед. Далі про те як самостійно отримати візу: тут вас на проході чекатиме металошукач. З собою ви можете пронести тільки мобільний телефон. Більше нічого з собою не беріть, все одно відправлять назад віддавати речі або ложить їх у камеру схову. Далі система нагадує ощадбанк, де на терміналі «ВІЗА» необхідно натиснути кнопку, і ви отримаєте свій номер черги, а заодно і інформацію, скільки перед вами стоїть людина. Усередині даного приміщення обстановка зазвичай стоїть не зовсім дружня, оскільки всі зайняті своєю важливою справою (виправляє документи, клеїть фотографії, спілкується на підвищених тонах при співбесіді у віконець).

Рекомендуємо запам'ятати, що в годину дня в німецькому посольстві починається півгодинну перерву, так що ви будете надані самі собі. Це варто знати, якщо ви хочете самостійно отримати візу. Перед подачею паперів посадовій особі (зазвичай дівчині), необхідно документи витягнути з файлу і зняти з них усі скріпки. Далі побіжно переглянуть документи, попутно задаючи стандартні запитання типу «Ким працюєте?», «Куди їдете?» І т.д. Відповідайте бадьоро і впевнено, навіть якщо вам здасться, що вас не особливо слухають, це важливо щоб самостійно отримати візу.

Розповідаємо далі як самостійно отримати візу. Далі необхідно сплатити по 35 євро за кожну візу для дорослого, для дітей віза безкоштовна. Після цього зазвичай через один-два дні ви отримуєте паспорт з візою на руки. Сам паспорт вам видають у посольстві, приїжджати до якого краще до відкриття (до 9 ранку). Там вас вже чекатиме чергу, яка розрізняється за кольорами і номерам, які ви отримаєте при співбесіді. Вам необхідно зайняти відповідну чергу і запастися терпінням. Рух досить швидке, проте з першого разу ви можете не отримати свій заповітний паспорт. Деяким людям відмовляють, мотивуючи неготовність паспорта, і пропонують прийти наступного дня.

Йдемо далі по шляху того як самостійно отримати візу. Також у посольства можуть чекати люди, які активно будуть пропонувати свої послуги по швидкому і безпроблемно отриманню візи. Вони можуть представлятися працівниками посольства і т.д. Рекомендуємо відмовитися від послуг таких «доброзичливців», тому що в більшості випадків це елементарне кидалово (вибачте за жаргон).

У висновку розповіді про те як самостійно отримати візу, варто звернути увагу на те, що самими клопіткою періодами для самостійного отримання візи є літні місяці і період новорічних і різдвяних канікул. В інший же час самостійно отримати візу не представляє особливої праці і не займає великої кількості часу. Будемо раді, якщо вийде самостійно отримати візу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити