Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Романтичний вечір для коханого

Ми розповімо вам як підготувати романтичний вечір для коханого. Перший етап полягає в тому, що вам слід заманити коханого чоловіка або хлопця на місце знайомства, першої зустрічі або ж першого побачення, причому здійснити це так, щоб інтрига не зникла аж до самого моменту вашої зустрічі і звичайно ж не попсувало сюрпризу. Для цього вам слід заздалегідь (з ранку або ж за кілька годин до зустрічі) подзвонити своєму чоловікові і сказати, що його чекає приємний сюрприз, що він повинен в певний час вийти до місця, і що за ним приїде машина, в яку він має сісти . Природно, це може бути і шикарна машина і звичайне таксі - все повністю залежить від грошових коштів, які ви можете витратити на цей романтичний вечір для коханого.Наступний етап того як підготувати романтичний вечір для коханого. Коли машина підвезе вашого улюбленого до місця, ви повинні його там зустріти. При цьому одяг, зачіска і макіяж повинні максимально бути схожі на той вид, який мав місце в день знайомства. Як ви зрозуміли, перша частина вечора складається саме з приємних спогадів - вона потрібна для того, щоб оживити ніжні почуття від першої зустрічі, вашого першого побачення, поцілунку, які ви переживали в минулому час. Ви можете пройтися разом по місцях, в яких були раніше або просто побродити по мальовничих і романтичним околицях. Може бути, вам або вашому близькій людині навіть згадаються якісь визнання або ніжні слова, вимовлені давно, це буде відмінний романтичний вечір для коханого.

Після, коли ви нагуляти, і ваш чоловік буде повністю впевнений в тому, що на цьому задуманий сюрприз і романтичний вечір завершився, викликайте таксі. Якщо це вже нове таксі, обов'язково дайте водієві папірець із заздалегідь написаним адресою і гроші, у випадку якщо це замовний автомобіль - то не забудьте присвятити водія в усі деталі майбутньої подорожі. Після ваш романтичний вечір для любімогоплавно переходить до подальшого етапу.

Як же організувати романтичний вечір своїй коханій на березі моря (або будь-якого іншого водоймища)?

Для організації даного етапу романтичного вечора для улюбленого вам буде потрібно участь помічника - надійного друга, який повинен до конкретного часу приготувати місце, де буде романтичний вечір для коханого, тобто розташувати стіл, в заздалегідь обумовленому місці, засервірувати його всім необхідним. Головна його місія полягає в тому, щоб уберегти страви від настирливих комах. І найважливіше в необхідний момент запалити свічки і природно непомітно піти.

Слід також пам'ятати, що романтичний вечір для вашого улюбленого на вулиці може бути сильно зіпсований стандартними свічками - вони будуть неодмінно гаснути від самого найменшого вітерця, з цієї причини слід придбати плаваючі свічки і покласти їх у глибокий келих, або ще краще в стакан. Але ні в якому разі не нехтуйте даними романтичним атрибутом, оскільки саме він формує романтичний ефект. За світінням свічок ви зможете легко зорієнтуватися, в якому напрямку слід йти, а ваш чоловік, побачивши з далека дану красу, буде просто вражений наповал ще до моменту початку трапези. Дуже красиво виглядають свічки, які викладені у формі серця, у попередньо викопаних у піску ямках, в центрі розташований стіл.

Ви можете сказати, що бажаєте завершити романтичний вечір для коханого прогулянкою по дивовижному нічному березі моря, озера або іншого іншого водоймища. У такому випадку сюрприз і вечір не просто уб'є його наповал, але приведе в просто невимовне захоплення. Романтичний вечір для коханого плавно переходить вже і до третього етапу.

Романтичний вечір для коханого чоловіка дому та оригінальний «коктейль на десерт»

Для цього вам зовсім не випливає докладати якихось понад зусиль, просто рушайте додому і йдіть в спальню, де все вже повинно заздалегідь бути приготоване. Замість квартири можна наприклад, зняти номер в готелі. На ліжку застелити красиву білизну, в кімнаті повинен переважати вловимий, але не нав'язливий запах парфумів або ж ніжний аромат квітів, відповідна подальшій програмі тиха музика. Можна також запалити свічки або надати обстановці інтимності скориставшись слабким світінням торшера або ж нічника, загалом, напівтемрява - це обов'язково.

Романтичний вечір для близької і коханої вами людини може бути доповнений якоюсь оригінальною еротичної або романтичної грою. Пропонуємо гру в кубики ... так, саме в них, лише для цього потрібно заздалегідь склеїти з картону або з іншого люого матеріалу два великих кубика. На кожній з граней зробити написи або ж малюнки різноманітних частин тіла людини: рука, нога, вухо, губи і т. п.. А на другому написати впливу, наприклад, вкусити, ущипнути, поцілувати, лизнути і багато інше. Ви повинні разом кидати кубики і природно здійснювати отримані комбінації. Наприклад, у вас кубик з частинами тіла людини, у вашого партнера з діями. Після такого спільного «кидка» він повинен застосувати дію з кубика до випав ділянці тіла, потім кубик з впливом кидаєте ви і також здійснюєте свою комбінацію. Такого роду гра якісно допомагає запалити почуття і надати соковитий відтінок прелюдії. Але можна упустити дану гру і станцювати для свого чоловіка стриптиз. Ну, а, у випадку якщо ви бажаєте, щоб коханий був вже точно шокований, заздалегідь розучите під даний вечір східний танець, який просто вразить чоловіка не просто притаманною пластикою, а й природно різноманіттям вашої натури.

Додати коментар


Захисний код
Оновити