Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сюрпризи для коханого чоловіка

Перед походом по магазинах потрібно чітко визначитися, які саме подарунки та сюрпризи для коханого чоловіка вам належить шукати. Адже в перевазі подарунків кожен чоловік (втім, як і жінка) дуже індивідуальний. Тому зовсім не зайвим буде вивчити його пріоритети, аби сюрпризи для коханого чоловіка вийшли радісним. Когось радують практичні і корисні подарунки, які можуть стати в нагоді в побуті. Інші ж віддають свою перевагу милим дрібничкою, здатним прикрасити дачу або квартиру, надаючи затишку і теплоти.Що ж до оригінальних сюрпризів для коханого чоловіка, то це цілком можуть бути і нематеріальні предмети. Треба сказати, що останнім часом явно намітилася тенденція дарувати не які-небудь предмети, а події. Наприклад, це квитки на круте авіашоу, поїздка на фешенебельний курорт або в гори. Непоганим варіантом стане пропуск на закриту вечірку або сертифікат в спа-центр. Такі Сюрпра для коханого чоловіка, безумовно, запам'ятовуються на все життя. Найчастіше вони допомагають налагодити стосунки між людьми, а часом навіть вивести їх на кардинально новий рівень. Ось тільки спонтанно такі подарунки звичайно не робляться. У цьому питанні дуже важливо враховувати інтереси чоловіки. Адже він може просто заснути на оперному поданні, яке вам подобається шалено. У результаті чоловік отримає зовсім не задоволення, а лише нудьгу і роздратування.

Щоб потрапити в точку при виборі подарунка, постарайтеся за якийсь час до пам'ятної дати поспостерігати за своїм коханим чоловіком. Це особливо необхідно для тих випадків, коли треба записати технічні характеристики подарунка. Адже сьогодні важко знайти жінку, розбирається в типах спінінга або аксесуарах для макбука.

Ви повинні розуміти, що сюрпризи для коханого чоловіка - це не тільки покупка самого подарунка, а ще і вручення його, причому, організоване особливим чином. Сюрпризи для коханого чоловіка можуть навіть бути Найтиповішим і простими. Важлива сама атмосфера свята, в якій і буде урочисто вручено подарунок. Вона, як мінімум, повинна бути незвичайною.

Насправді, далеко не всім під силу створювати оригінальні сюрпризи для коханого чоловіка. Наприклад, день народження або будь-яке інше подія святкуються вельми стандартно. Тобто в ресторані або будинку ювіляра збирається певна компанія, накривається святковий стіл, говоряться красиві тости, вручаються милі коробочки і акуратні конвертики. Все так банально і передбачувано. У ваших силах створити для свого коханого чоловіка щось незвичайне і грандіозне, щоб цей день запам'ятався йому на все життя. Відмінним місцем для проведення торжества стане ресторан на даху, міст або теплохід. На Принаймні, це точно буде незвично. Ви також можете запросити на свято клоунів чи артистів. Сюрпризи можна просто підкласти коханому саме в те місце, яке він відвідує досить часто (в офісі або будинку).

Якщо ви готуєте досить великі сюрпризи, то можна об'єднатися з родичами і друзями. У цьому випадку дар вийде вельми солідним (відеокамера, ноутбук або навіть автомобіль). Головне - це нічого не наплутати, вибираючи такий великий подарунок. Тобто постарайтеся заздалегідь дізнатися, що вважає за краще чоловік (якого типу відеокамеру або якого бренду ноутбук). Щоб таємниця ні в якому разі не була ним розкрита, просто попросіть його порекомендувати для кращого друга або подруги найкращий великий подарунок. Саме тоді ви і гранично точно дізнаєтеся про його переваги, при цьому зберігши в таємниці плановані сюрпризи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити