Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як здивувати коханого хлопця?

Як здивувати коханого хлопця? Це питання проста і важкий одночасно. Перше, що спадає на думку при питанні як здивувати коханого хлопця, так це вечеря в напівтемряві або в темряві при свічках. У такій обстановці ваші відчуття загострюються, ви чуєте і бачите трохи більше, до того ж деякі речі сприймаються зовсім по-іншому. Звичні страви набувають особливої пікантності, а вино трохи кружляє голову. Здивувати коханого хлопця вийде.

Дана простота оманлива, оскільки до цього всього не завадило б додати пристрасть, ласку, тепло, фантазію і трохи знань про те, як це правильно поєднувати. Найголовніше, що необхідно зробити на першому етапі, так це обзавестися необхідним настроєм. Також запорукою успіху того як здивувати коханого хлопця стане відмінний зовнішній образ. Для цього варто сходити в перукарню, прийняти ванну, гарненько виспатися і постаратися весь день бути в гарному настрої. Для підняття настрій можна пройтися по магазинах і придбати собі що-небудь до душі і щоб здивувати коханого хлопця.В якості меню краще всього вибрати його улюблені страви, але в невеликій кількості, інакше ваш хлопець може сильно перестаратися і у нього просто не залишиться на вас сил. Рекомендуємо зупинити свій вибір на салатах, легкому десерті, спиртних напоях і фруктах. І вже звичайно час проведення вечора необхідно вибрати так, щоб ні вам, ні йому не потрібно було вставати з ранку на роботу. Якщо ви живете разом, то щоб здивувати коханого хлопця, необхідно знайти привід прибрати чоловіка з дому хоча б на 2-3 години. Якщо ви заздалегідь зробили заготовки для страв, то цього часу вам цілком вистачить для приготування вечері, сервірування столу та приведення себе в порядок. Для видалення хлопця можна підключити його друзів, проте це дуже ризикований варіант, так як хлопець, не здогадуючись про ваші наміри, може запросто випити з друзями пиво або щось міцніше.

Ми далі розповідаємо, як здивувати коханого хлопця. Мінімальна освітленість або його повна відсутність - це родзинка вашого вечері. Пам'ятайте, що в повній темряві людське око починає розрізняти контури предметів тільки через 15 хвилин, тому треба придумати якусь словесну прелюдію для адаптації до темряви. І правда, не будете ж ви навмання водити виделкою по тарілці і нишпорити рукою по столу в пошуках келиха з вином. Саме з темрявою пов'язаний наша рада взяти стійкі келихи на широких ніжках, та й ночівля найкраще розстелити заздалегідь, якщо у вас цей процес може затягнутися в темряві. Тим, хто не впевнений у своїх силах можна обмежитися самотньою свічок у дальньому кутку кімнати - багато світла вона вам не дасть, а ось інтиму і загадковості буде хоч відбавляй.

Музика та аромати - неодмінні учасники вашого вечора і помічники в процесі того як здивувати коханого хлопця. Музика повинна бути підібрана тематична. Від динаміка повинна виходити романтична тиха музика, яка повинна розслабляти, а не напружувати. Що стосується ароматів, то у вашій кімнаті неприпустимий сильний запах приготованих страв. Також варто уникати концентрованих важких запахів (наприклад, від лілій або духів). Аромати повинні бути легкими і ледве чутними. Пам'ятайте, що найбільш збуджуючим ароматом є запах жіночого тіла.

Знаючи, як здивувати коханого хлопця, вам доведеться бути трохи хитрою. Привівши себе в порядок, вам захочеться, щоб і чоловік виглядав відповідно. Тому по приходу додому відправте його в душ (навряд чи він стане відпиратися, заінтригований вашим зовнішнім виглядом) і в цей час нанесіть останні штрихи в свій спосіб і обстановку. Інтригуючою буде табличка, повішена із зворотного боку дверей, де улюблений зможе прочитати про те, що вас нікому не можна турбувати, окрім нього. У той момент, коли він тільки увійде, зав'яжіть йому очі, посадіть на його місце і вимкніть світло. По дорозі не заважає сказати чоловікові кілька ласкавих слів, оповитих любов'ю і ніжністю.

На цьому наші поради про те як здивувати коханого хлопця припиняються, так як решта залежить від вашого взаєморозуміння, любові і бажання провести цей казковий вечір удвох. Повірте, при бажанні у вас вийде здивувати коханого хлопця!

Додати коментар


Захисний код
Оновити