Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чим розважити гостей

Отже, ви влаштовуєте свято, на який були запрошені друзі та близькі. З ранку в квартирі вже шумить пилосос, плита розпечена. З кухні доносяться апетитні запахи, а також чути дзвін кришталю. І ось вже ви накрили стіл, розсадили гостей по місцях. Один за іншим вимовляються тости, присутні обмінюються компліментами, свіжими плітками, новинами. Незабаром хтось затягує улюблену пісню, яку всі гості дружно підхоплюють. Проте до вечора ще досить далеко, а ви зовсім не знаєте, чим ще можна зайняти присутніх, чим розважити гостей. Адже потрібно придумати таке, щоб було б цікаво не тільки дорослим, але й дітям, адже розважити потрібно все гостей. Напевно і вам доводилося бувати в подібно ситуації?

Якщо так, то описані нижче поради, як раз те, що вам потрібно. Мова піде про фокуси. Адже це цікаво людям різного віку. Буквально у них на очах відбуваються неймовірні речі. Причому, самому фокусника особливо не доводиться демонструвати спритність рук або використовувати будь-які хитрі пристосування.

Щоб розважити гостей для початку варто уявити те, як з боку буде виглядати фокус. Глядачі мають можливість не тільки гарненько розглянути, а й потримати в руках два невеликих кульки. Нехай один з них буде синього кольору, а інший - червоного. Після цього фокусник бере червону хустку і загортає в нього, відповідно, червону кульку. Потім він віддає глядачам цей хустку. Ті ж самі дії необхідно проробити з хусткою і кулькою синього кольору. Щоб розважити гостей, зі столу беремо чарівну паличку і робимо їй кілька помахів, повторюючи туманні заклинання. Тепер потрібно запропонувати глядачам розгорнути хустки. І що ми бачимо? Червоний кулька якимось чудесним чином опинився в синій хустці, а синій, навпаки, в червоному. І адже фокусник в цей час не торкався ні до кульок, ні до хусткам. Як же так вийшло, що вони помінялися місцями? Отримавши адже розважити гостей?

Але щоб вийшло гостей розважити, давайте розберемо секрет. Насправді, секрет фокусу досить простий. Хоча потрібно якийсь час на те, щоб навчитися виконувати його. Звичайно ж, фокусник просто підмінив кульки. Як же це йому вдалося? Для цього нм знадобиться відразу три кульки, а не два. Нехай це будуть два синіх і один червоний. Перед початком проведення даного фокусу постарайтеся непомітно для всіх мізинцем затиснути третій кульку. Для маскування можна в цю ж руку взяти і чарівну паличку.

На стіл кладемо хустки, а от на них по кульці, які глядачі встигли обстежити. Паличку покладіть під пахву, щоб звільнити руку. Червоний кулька ви берете лівою рукою, а потім кладете його в праву руку. При цьому кулька буде утримуватися вказівним і великим пальцями. А от інші повинні бути напівзігнутими. Синій кулька непогано було б заховати під мізинцем. І ось вирішальний момент! Лівою рукою треба взяти червону тканину, а потім покрити нею праву руку з кульками. Після цього берете хустку разом з кулькою і віддаєте комусь із глядачів. Але питання, з яким саме кулькою? Ви повинні зробити вигляд, ніби кінчиками пальців берете червона кулька. Але на самій-то справі ви дістаєте синій кулька під свого мізинця. На його місце в цей час відправляє червона кулька, який бачили глядачі. Обдурити і розважити гостей не так-то просто.

Те ж саме проробляється і з синім шматочком тканини. Ви завертаєте в нього червоний кулька, що знаходиться у вас під мізинцем, а синій кулька відправляється на його місце, тобто ховається під мізинець. Від нього ви повинні якось позбутися. Наприклад, опустіть його в кишеню в той самий момент, коли увага глядачів буде відвернута. Це відмінний спосіб повеселити, розважити гостей.

Наступний спосіб розважити гостей. Тепер розглянемо інший фокус, що допомагає розважити гостей. Як його бачать глядачі? З кишені ви дістаєте хустку, а потім кладете його на стіл. Необхідно попросити кого-небудь з присутніх взяти сірник із сірникової коробки і, звичайно ж, помітити її, щоб у фокусника не було можливості якось її підмінити. Далі сірник загортаємо в хусточку. До глядачів ви звертаєтеся зі словами: «Зламайте цей сірник». Коли прохання було виконане, тканина зі зламаною сірником опиняється на столі. А коли ви його розвертаєте, глядачі бачать, що сірник-то ціла! Але та чи ця сірник? Звичайно ж, та! Повірте, у вас вийде розважити гостей!

Щоб вийшло розважити, а не розсмішити гостей, давайте розберемося. Цей фокус відрізняється своєю простотою. Саме це і вражає глядачів, зуміє розважити гостей. Його секрет теж простий. Безумовно, обраний вами глядач зламав сірник. Але як це робиться? У облямівку хустки потрібно заздалегідь закласти сірник. Коли ви кладете на стіл цю хустку, то повинні стежити за тим, що облямівка звернена саме до вас. Позначену глядачем сірник ви кладете прямо на середину хустки. А потім по-хитрому завертаєте її в тканину. Причому, спочатку треба перекрити сірник тій його стороною, яка знаходиться ближче до вас (там, в облямівці, і була захована сірник), а тільки потім протилежною стороною цієї хустки. Позначена глядачем сірник розташована за одним шаром хустки (ви повинні затиснути її рукою), а глядачі ламають зовсім іншу сірник, заздалегідь вами приготовлену. Звичайно ж, вони не зможуть здогадатися, що ламають зовсім не ту сірник. Тепер ви просто кладете на стіл хустку, розвертаєте його, роблячи при цьому різні «чарівні рухи» і кажучи «чарівні слова». У тому, що хустка дійсно порожній, глядачі можуть переконатися тільки візуально. У руки їм давати його не треба. Тоді секрет фокусу для них залишиться нерозгаданим, а значить, повторювати його можна, скільки завгодно. У вас вийшло розважити гостей!

Додати коментар


Захисний код
Оновити