Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вправи для збільшення грудей

Вправи для збільшення грудей - найбільш прийнятний і, мабуть, найреальніший, єдино вірний спосіб візуального зміни форми і розміру бюста без хірургічного втручання. Тому що, не дивлячись на сотні пропонованих і традиційної, і народною медициною методів медикаментозного (в основному - гормонального) зміни стану молочної залози і народного лікування, на сьогоднішній день фактичне збільшення грудей можливо лише посередництвом скальпеля і силіконових імплантатів.Адже наукою доведено, що розмір бюста - це питання виключно спадковості і особливих аномалій в гормональному функціонуванні. Відповідно, ні надмірне поглинання сирого дріжджового тіста і квашеної капусти, чорного чаю з вершками, медом, імбиром, куркумою, квасолі, бананів і т.д., ні цілющі і нібито чудодійні ванни, компреси, ні еротичний масаж коханого чоловіка не здатні ніяким чином перетворити ні форму, ні розмір молочної залози, яка непривабливо деформувалася після народження і грудного вигодовування кількох малюків або перенесення серйозних захворювань.

Якщо ж як і раніше молода, сексапільна, повна надії і життєвої енергії дама заради закоханого і порушеної погляду чоловіка, заради власного задоволеного відображення в дзеркалі марить витончено і естетично коригувати бюст в напрямку його збільшення, але за віковим цензом, медичними показаннями, з причини страху , психологічного дискомфорту пластика молочних залоз неможлива, то здійснити цю сокровенну мрію допоможуть спеціальні вправи для збільшення грудей. А якщо бути до кінця чесними, регулярно і посилено, натхненне виконувані вправи для збільшення грудей насправді поступово допоможуть лише зробити природну, а не хірургічну, підтяжку бюста, що не менш важливо для ідеальної фігури. Тому що, на думку істинних поціновувачів жіночої краси, для мужньої половини людства більш істотний критерій який розміру, а пружності молочних залоз.

Що ж, якщо сприймати в якості м'язи, що піддається тренуванню, то вправи для збільшення грудей дійсно приємно здивують ефектними і помітними результатами. Професійні фітнес-тренери пропонують кілька варіантів реально допомагають вправ для збільшення грудей.

Вправа № 1. Зігнути руки перед грудьми і зімкнути долоні, напружуючи м'язи для того, щоб притиснути кисті протягом 5-10 секунд. Робити подібні вправи для збільшення грудей коштує 4 рази з інтервалом в 20 секунд.

Вправа № 2. Сісти за стіл, розташувавши на ньому кисті долонями вниз, якими одночасно і по черзі необхідно натискати на його поверхню в перебігу 15 секунд. Такі вправи для збільшення грудей практикуються 5 разів з проміжком в 25 секунд відпочинку.

Вправа № 3. Ноги треба зігнути в колінах, руками на ширині плечей впертися в підлогу і почати інтенсивні віджимання по 6-8 разів на 4 підходи.

Вправа № 4. Треба стати біля стіни і впертися в неї руками, які варто повільно згинати і розпрямляти в ліктях, максимально наближаючи груди до стіни. Такі вправи для збільшення грудей здійснюють 8 разів тричі.

Вправа № 5. Необхідно лягти на спину, взяти в руки гантелі невеликої ваги і не поспішаючи згинати і випрямляти їх в ліктях, повільно розводячи руки в сторони до торкання підлоги. Дані вправи для збільшення грудей виконуються 8 разів на 4 підходи.

Що ж, такі легкі і за силою і елементарні за технікою виконання вправи для збільшення грудей, дієвість яких перевірена багаторічною практикою, зможуть подарувати мрію кожної цілеспрямованої, старанної і яка вірить в себе і свої ідеали представниці прекрасної статі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити