Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сервіровка пасхального столу

Сервіровка пасхального столу має свої особливості. На пасхальному столі не тільки великій різноманітності страв надають значення, а й самої сервірування святкового столу, яка при вмілому підборі матеріалів і квітів зможе вирішальним чином зробити свій вплив на атмосферу свята.

Великдень - це світле свято, що символізує відродження і нове життя, для того щоб підкреслити піднесені почуття, які, безперечно, охоплюють будь-якої віруючої людини, необхідно підібрати теплу кольорову гаму, щоб оформити стіл.

Жовтий колір символізує радість життєву силу, світло; зелений є уособленням свіжості і природи; червоний колір - це колір любові, який цього дня набуває особливого, глибше значення, уособлюючи безмежну любов Ісуса до всіх людей, гріхи яких були викуплені його кров'ю, що враховує і сервіровка пасхального столу. Також можна використовувати білий колір, який є нейтральним і завжди буде виглядати урочисто, ніжні відтінки яскравих кольорів, теплі пастельні тони - усе розмаїття цих фарб може зайняти почесне місце на вашому святковому столі.

Питання лише в тому, як правильно організувати цю колірну палітру, для того щоб домогтися гармонії кольорів між собою і в той же час кожен був на своєму місці, що підкаже правильна сервіровка пасхального столу. Деякі підказки можна отримати з багатовікових великодніх традицій. Наприклад, для фарбованого яєць призначається спеціальне блюдо, в якому тижні за два до Великодня пророщували крес-салат або пшеницю. Така імпровізована галявинка була особливою прикрасою столу, а в молодій травичці ховалися фарбовані яєчка. Для того щоб виростити таку травичку, на вибране блюдо насипається невелика кількість землі, змішаної з зернами вівса, пшениці або крес-салату, після цього розбавляєте землю водою до консистенції рідкої кашки і ставите в тепле місце, що передбачає сервіровка пасхального столу. Через тиждень на тарілці з'являться молоді сходи. Якщо розмістити цю галявинку посеред столу, то вона чудово замінить собою традиційні квіти.

Також замість такої галявинки Ви можете спорудити на святковому столі «моховиті гірку», куди укладіть великодні яйця, а між шматочками моху можна встановити маленькі кольорові горошини. Крім цього, сервіровка пасхального столу пропонує помістити на нього гілочки дерев і весняні квіти, в поглибленні можна сховати сплетені з соломки гнізда «птахів». У створенні подібного куточка природи діти також візьмуть долі із задоволенням і підкажуть Вам своє бачення цієї прикраси святкового столу. Ви можете скористатися штучним мохом в якості альтернативи, він продається в квіткових магазинах. Але якщо Ви будете використовувати справжній мох, то передчасно постеліть під нього клейонку, для того щоб захистити стіл, про що нагадує сервіровка пасхального столу. Також необхідно врахувати ще одне зауваження: така природна композиція повинна створюватися на столі відповідного розміру, для того щоб залишилося достатньо місця для страв, столових приладів і інших декоративних елементів.

Якщо при сервіровці столу Ви вирішили дотримуватися природного теми по максимуму, то в такому випадку варто відмовитися від використання скатертини, залишивши красу дерев'яного столу оголеною. Також для такого столу краще підібрати посуд, виготовлену з глини, форма: тарілки, кухлі і миски. Така необхідна деталь, як серветка, повинна знаходитися в будь-якому випадку, краще, якщо вона буде виготовлена з однотонної тканини, яка буде поєднуватися з сервіровкою святкового столу. Також буде чудово, якщо Ви знайдете час для проведення маленького пасхального вечері або полуденка на природі, веранді або у дворі приватного будинку. Також можна організувати столик на балконі міської квартири. Якщо Ви зважаєте прихильником традиційної сервіровки святкового столу: порцеляновий або фаянсовий посуд, столове срібло, серветки білі скатертини - то не потрібно повністю відмовлятися від такого елегантного варіанти сервіровки. Такий особливий привід з легкість можна підкреслити, використовуючи невеликі, але досить оригінальні деталі, які враховує сервіровка пасхального столу. Наприклад, фарбовані пасхальні яйця можуть використовуватися не тільки за прямим призначенням, але і як запрошення до столу. Звичай ставити на стіл картки із зазначенням місць не прийнятий в Росії, а от у європейський країнах це цілком звична практика, яка допомагає гостям швидко визначитися з відведеним для нього місцем за святковим столом, а також творчо оформлені картки з іменами гостей додадуть особливий шарм сервірування святкового столу. В якості таких іменних карток Ви можете використовувати великодні яйця.

Для такої задумки Вам знадобляться пашотніци в кількості рівній кількості запрошених гостей, також необхідно таку ж кількість одноколірних великодніх яєчок, бутонів троянди, які коротко зрізані біля основи і клей, на що вказує сервіровка пасхального столу. На кожне яйце наноситься ім'я гостя, до тупого основи приклеюється маленький бутон троянди, після чого запрошення розмішається в пашотніце. Після цього, коли всі запрошення створені, їх необхідно розставити на святковому столі в такому порядку, в якому Ви хочете бачити гостей за своїм столом. Можна вчинити і набагато простіше. Кожне яєчко обв'язати красивими стрічками, а в отримані бантики вставити записки з іменами запрошених гостей. Прояв уваги, особливо в дрібницях, завжди приємно і буде гідно оцінений Вашими гостями.

Додати коментар


Захисний код
Оновити