Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Види масажу

Виходячи з цілей застосування масажу і методу впливу, поділяють такі види масажу: спортивний, гігієнічний, лікувальний, сегментно-рефлекторний, апаратний масаж, косметичний, а також самомасаж.

Існує локальний і загальний масаж. Не можна повністю розділити масаж на види, оскільки практично будь-який різновид може носити лікувальний характер. Вищеперелічені різновиди мають підвиди, які різняться в залежності від принципу дії.Види масажу. Гігієнічний масаж - гарний засіб для запобігання хвороб і збереження здорового стану організму. Розрізняють також загальний і локальний види. Іноді проходить паралельно з гігієнічною гімнастикою, можна проводити в сауні або лазні. Цей вид масажу можна проводити, самостійно перебуваючи у ванні або під душем використовуючи головні прийоми будь-якого масажу, такі як розтирання, розминання, вібрація.

Види масажу. Лікувальний масаж - це допомагає швидше досягти одужання після травм і під час захворювань. Виходячи з порушень в організмі, проводиться за різної методикою, має свої показання і навіть протипоказання в деяких випадках. Подібно гігієнічному масажі, може бути загальної та локальної дії. Під час загального масажу зачіпається все тіло або основна частина, в той час як при локальному деякі частини: кисті, спина, голова, нижні і верхні кінцівки та ін Лікувальний масаж містить 4 методу: погладжування, розминка, розтирання, вібрацію, а також активні руху з чергуванням пасивних.

Види масажу. Реабілітаційний масаж корисний при лікуванні або відновленні форми людей займаються професійним спортом після великих перерв у тренуваннях, а також після серйозних операцій. Проводиться одночасно з лікувальною фізкультурою механотерапією і т.д. Буває загальним і частковим, тобто локальним.

Види масажу. Спортивний масаж для поліпшення фізичного стану організму спортсмена, додання гарної спортивної форми, допомагає позбутися від втоми, збільшує межа фізичної працездатності і є хорошою профілактикою при травмах і хворобах хребта та суглобового апарату. Ділиться зазвичай на мобілізаційний і відновлює.

Види масажу. Сегментно-рефлекторний масаж - спосіб впливу на рефлекторні зони поверхні шкірного покриву. Коли застосовуються спеціальні методи цього масажу, здійснюється вплив на частини спинного мозку і збуджують внутрішні рефлекси, які змінюють працездатність внутрішніх органів і покращують їх кровопостачання. Принцип дії масажу полягає в роздратуванні рецепторів шкіри. Реакція організму буде залежати від кількості процедур, площі впливу, від загального стану організму. Судячи з методів, розрізняють сегментарний, періостальний сполучнотканинний, масаж шиатсу, та інші види. Зазвичай вони застосовні в лікувальній практиці і в галузі спорту.

Види масажу. Косметичний масаж (носить локальний характер) виробляє омолоджуючий ефект, застосовується при косметичних помилок, хворобах. Розрізняють три види: гігієнічний (з метою профілактики), пластичний, лікувальний. Може бути проведений за допомогою апаратури або в ручну. Коли поєднують два цих методу, масаж називають комбінованим

Види масажу. Апаратний масаж робиться за допомогою спеціальних апаратів: Вібромасажний, гідромасажних вакуумних. Буває загальної та локальної дії. Застосовується як в лікувальній галузі, так і в спортивній практиці.

Види масажу. Самомасаж один з чудових методів дозволяють доглядати за тілом під час лікування травм і захворювань кістково-суглобового апарату, а також перед початком і після змагань, в лазнях, саунах і т. д. Як і інші види може носити загальний і локальний характер. Його можна здійснювати за допомогою спеціальних масажерів, щіток, вібраторів. Дуже важливо враховувати величину втоми і нервово-психічний стан при проведенні самомасажу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити