Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Баночний масаж

Застосовується баночний масаж в різних випадках. Допомагає баночний масаж в боротьбі з целюлітом, зміцнює організм, додає життєві сили і покращує шкіру.

Ще наші предки лікували простуду за допомогою банкового масажу. Лікувальний ефект досягається за рахунок збільшення кровотоку, організм краще починає боротися з хворобами. В результаті застосування баночного масажу в організмі створюються біологічно активні речовини, які допомагають швидше одужати, і приводять все тіло в норму.Щоб правильно зробити баночний масаж проти целюліту необхідно змастити шкіру спеціальним антицелюлітним маслом (кремом), щоб підсилити дію масажу. Майстер, який робить баночний масаж регулює ступінь натиснення банкою, тому що від цього залежить, з якою силою буде внутрішній вакуум тиснути на тіло ...

 

Антицелюлітний баночний масаж


Масаж здійснюється однією або кількома банками.

У боротьбі з целюлітом є незамінним помічником саме баночний масаж. Цей баночний масаж можна робити самому, або по черзі з процедурами. Баночний масаж поряд з лімфодренажним є частиною курсу з лікування целюліту, це дозволяє досягнути кращого ефекту в комплексі.

Баночний масаж є одним з кращих методів боротьби з целюлітом. У процесі масажу збільшується обсяг кровотоку в результаті тиску банки на шкіру, що сприяє виробленню жирової клітковини.

Спосіб проведення банкового масажу.

Пацієнт розташовується на масажному столі обличчям вниз. Дуже важливо максимально розслабити м'язи. Тіло змазується маслом або кремом, призначеним для боротьби з целюлітом. Банку береться пальцями, після чого здійснюється контакт з шкірою пацієнта. Банку повинна прилипнути до шкіри. Процес баночного масажу припускає плавні, ковзаючі рухи по шкірі. Потрібно стежити щоб пацієнт не відчував дискомфорт або біль. Після баночного масажу відчувається приплив бадьорості і сил.

У результаті проведення банкового масажу периферична система крові, лімфатична і міжтканинна рідина поліпшується. Зникає застій, вирівнюється обмін речовин, шкіра починає «дихати» на масажованих ділянці. Шкірний покрив набуває пружність, улучается теплообмін і стійкість до механічних пошкоджень, м'язи краще скорочуються, стають еластичними, набувають підвищений тонус. Під час банкового масажу виділяється екстракт потових і сальних залоз. До складу цих виділень входять: ацетон, сечовина, жовчні кислоти, підвищений вміст яких небезпечно для організму. Можна порівняти ефект застосування банкового масажу з ефектом лазні. Метод масажу вибирається залежно від стану пацієнта і його захворювання. Найчастіше баночний масаж служить відмінним засобом у боротьбі з остеохондрозом хребта (зокрема шийним), при застудах, бронхіті, запаленні легенів, радикуліті, і целюліті.

Протипоказання до баночного масажу:

1. Кровотеча з легенів, легеневий туберкульоз стадії активності, злоякісний і доброякісний рак, геморагічний діатез, шкірні захворювання і підвищена чутливість шкіри, хвороби крові, виснаження, аритмія, гіпертонія 3 ступеня.

2. Протипоказано поміщати банку на хребет, на місце розташування серця, нирок і молочні залози у жінок.

3. Забороняється здійснювати баночний масаж підколінної області і всередині стегна.

4. Не можна проводити баночний масаж пахвовій області і внутрішню частину плеча.

Поради:

- Рекомендується проводити баночний масаж через день;

- Один баночний масаж повинен займати від 5 до 10 хвилин;

- Потрібно нанести на шкіру пом'якшувальну мазь, але не можна використовувати мазі дратівливого характеру;

- Пацієнту потрібно забезпечити тепло під час банкового масажу і бажано забезпечити гарячим чаєм з додаванням лимона або малини.

Додати коментар


Захисний код
Оновити