Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Красиві татуювання

Красиві татуювання - ознака нашого часу. Раніше татуюваннями могли похвалитися моряки, байкери та незаконослухняні громадяни. Деякі види специфічних татуювань могли собі дозволити солдати строкової служби. В даний час татуювання набагато ширше розповсюдилася серед звичайних людей. Сьогодні татуювання - це частина душі або способу життя людини, який він демонструє всім. Якщо татуювання нанесена з певним логічним змістом, то вона багато чого може багато розповісти про людину. Якщо взяти класична ознака кримінальних татуювань, так вони взагалі є мало не особистою справою ув'язненого. За ними можна визначити скільки він сидів, за що і т.д. Солдатські татуювання зазвичай вказують в якому роді військ і в який час служив чоловік. До речі, татуювання є однією з особливих прикмет, за якою міліція може знайти злочинця.Якщо розглядати татуаж в комплексі, то це процес нанесення малюнка на шкіру людини. Він робиться за допомогою спеціального обладнання (машинок для татуювання) і барвників. Якщо ви хочете зробити тимчасове татуювання, то нанесіть її на верхній шар шкіри (зараз продаються спеціальні наклейки). Верхній шар шкіри (епідерміс) піддається найбільшому впливу з боку навколишнього світу, тому швидше стирається і має властивості регенерації. Якщо ж ви хочете зробити татуювання на все життя, то барвник вводиться в нижній шар шкіри (дерму), який зберігає свої властивості все життя.

Красиві татуювання, як втім і всі, робляться виключно вручну. У спеціальних тату-салонах ви можете знайти каталоги ескізів або прийти зі своїм проектом татуювання. Одноколірна татуювання - це справи давно минулих днів, додання старовини глибокої. Вона використовується зараз хіба що в армії і виправних установах. Сучасна татуювання обов'язково барвиста. Не може один колір передавати всю гаму почуттів, що кояться у вас в душі. Ось чому дуже важливий ескіз татуювання. Саме він дозволяє правильно підібрати кольори і розташувати малюнок на певній частині вашого тіла.

Більшість татуювань мають свій прихований сенс, хоча зустрічаються і просто високоякісні художні речі. В даний час у багатьох країнах проводяться цілі фестивалі красивих тату. Там збираються люди, у яких велика частина тіла або практично все тіло вкрите татуажем. Більшість цих татуювань дійсно є твором мистецтва. Якщо у людини їх декілька, то зазвичай вони розглядаються в комплексі. Буде не зовсім зрозуміло, якщо ви на одній руці зробите собі метелика, а на іншій розташуєте піратське знамено (череп з кістками).

Які б гарні татуювання ви не робили, обов'язково необхідно дотримуватися певну техніку безпеки і правила особистої гігієни. Техніка безпеки полягає, насамперед, у виборі салону і майстри тату. Якщо ви вирішили не просто наколоти своє ім'я на кісточках пальців, а зробити високоякісний малюнок, то обов'язково звертайтеся в салони або до перевірених фахівцям-одинакам. Оскільки процес нанесення тату припускає проникнення голки машинки до вас під шкіру, то рука майстра повинна чітко відчувати глибину проникнення. Зазвичай вона становить 3 мм. Менша глибина може призвести до розмитою татуюванні, велика - до сильних синців і больовим відчуттям. Больові відчуття у кожного клієнта різні і залежать від його больового порогу, а також місця нанесення татуювання.

Гарне ім'я салону або майстра дає вам певну гарантію в дотриманні санітарних норм при татуажі. Татуювання обов'язково повинна наноситися новими голками в стерильній обстановці, інакше існує велика ймовірність занесення інфекції під шкіру.

Красиві татуювання, як і красиві машини, вимагають за собою певного догляду. Догляд ділиться на два етапи: до повного загоєння тату і щоденний догляд. Категорично не можна знімати пов'язку зі свіжою татуювання протягом 24 годин. Потім тату необхідно мити бактерицидним милом, при цьому, не чіпаючи кірку, яка іноді утворюється. Прийде час, і кірка відвалиться сама. Після миття промокніть її і при необхідності обробіть бактерицидну кремом (ні алкоголем, ні спиртом!). Якщо ви помітили легке почервоніння, то прикладіть до тату холодну грілку. До повного загоєння не рекомендується довго перебувати в гарячій ванні або ходити в басейн.

У перші дні після нанесення татуювання гарненько до неї придивляйтеся Якщо ви помітили ознаки інфікування (біль, сильна пухлина, почервоніння), то негайно звертайтеся до лікаря.

Якщо ви хочете, щоб ваші красиві татуювання збереглися на довгі роки, то їх необхідно оберігати від прямих сонячних променів. Який би не був якісний пігмент, але він все одно буде потихеньку вигоряти на сонці.

Додати коментар


Захисний код
Оновити