Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Татуювання і пірсинг на жіночому тілі

Татуювання і пірсинг на тілі жінки вже не в новинку. Але добре б ще знати всі наявні підводні камені та як слід обходити їх стороною в процесі проколювання та прикрашення.

Фахівці про пірсингу

Фахівці жартують, що видів пірсингу існує стільки, скільки вільних місць мається на тілі. Але все ж існують місця на нашому тілі, які користуються актуальністю за традицією, або в данину мінливої моді.Самий стандартний, схвалюваний і нашими бабусями пірсинг це проколювання мочок вуха. На ньому зупинятися не будемо. Але на акуратних вушках є й інші місця, придатні для проколювання, а саме вушні раковини. Час заживання становить один-три місяці. Небезпека тут полягає в тому, що на вухах є біологічно активні точки, які напряму пов'язані з будь-яким органом, і невідомо яким чином на ньому може відіб'ється проколювання.

Рекомендація: перед пірсингом слід здійснити діагностику по Фолю - це визначення за допомогою спеціалізованих приладів активності, числа і прихильності рефлексогенних крапок. Дізнавшись про них, ви можете сміливо підбирати місце з мінімальним ризиком для себе. Після проколу вставляють Лабрет, банани, мікробанани, штанги, а також кільця.

Найбільшою актуальністю у дівчат користується саме пірсинг пупка. Адже це так заманливо ходити влітку з голим животиком і маленькою красивою сережечкой в пупку! А між цим це найнебезпечніша процедура відносно інфекцій. У переважній більшості випадків проколюванню піддають саме верхню складку над пупком, але можливим вважають і проколювання складок знизу і збоку пупка. Прикраса для пупка іменують «штангою» і в довжину він становить від шести міліметрів до півтора сантиметра. Загоєння може протікає приблизно кілька місяців, але у разі якщо дотримуються всі вимоги, пірсинг на пупку заживає протягом місяця.

Третій по затребуваності це пірсинг носа. Справа це досить хворобливе, а особливо сильні і малоприємні відчуття виникають при нежиті. Пірсинг носа найчастіше являють собою затягання сережки в крило носика. Ноздревой сережкою може бути далеко не будь-яку прикрасу, це спеціалізований гвинт, який може виглядати зовні маленьким камінчиком або кулькою, а всередині, по стінках, розташовується гачок. Але у випадку, коли ніздрі надмірно вузькі, то піддавати проколюванню крило не бажано зовсім. Заживає ніс від півтора і до трьох місяців. У дірку вставляють гвоздик, кільце або ж мікроподкову.

Далі в хіт-параді мову, соски і звичайно ж пірсинг інтимних місць. Бувалі шанувальники з радістю діляться секретами пірсингу, важливими і для нас:

- Прикраси зі срібла зовсім не підходять ні для початкового пірсингу, ні для зажівшего проколу, теж саме можна сказати і про медичної сталі,

- Ідеальними вважаються прикраси виконані зі спеціалізованого титану,

- Не бажані проколювання пістолетом, краще спеціалізована голка,

- Перед тим як йти на операцію, проясніть всі її найдрібніші деталі і складіть свою думку про фахівця, виходячи з перших вищевказаних пунктів.

Татуювання

Для того щоб виконати татуювання, в нинішній час не обов'язково приймати рішення на все своє життя. Більш того, психологи настійно не радять робити постійну татушку, щоб через час не захворіти так іменованої «синьою хворобою». Для ясності: «синя хвороба» - це коли людина, що має постійну татуювання, звикає до неї, але при цьому знову бажає що-небудь змінити на шкірі, систематично збільшуючи площу тату на власному тілі. Однак це всього лише крайнощі, яких не складно уникнути, прийнявши рішення завдати не постійну, а тільки тимчасове татуювання. Ринок послуг у цьому питанні пропонує безліч рішень, число яких зростає систематично.

Хна

Являє собою барвний матеріал, виконуваний з листя хни, його століттями застосовували на території Близького Сходу в мистецтві прикраси тіла жінки: рук, ніг і звичайно ж волосся. Татуювання наносяться пастою виконаної із хни, яка твердне на шкірі як корки на рані. Коли дану субстанцію видаляють, малюнок покривають маслом з метою отримати більш насичений рудо-коричневий кольори.

Існує і чорна хна, в чистому вигляді її в природі просто не існує. Подібність даної субстанції з хною тільки в тому, що вони обидві барвники, але в змісті чорної хни є небезпечні нефтесодержащие інгредієнти і всілякі хімікати, вони можуть спровокувати небажані реакції на шкірі, наприклад, почервоніння, рани, висип і навіть в деяких випадках шрами.

Аерографіка

Виконують фарбою з аерографа. У переважній більшості випадків це нетоксичний неприродна фарба, напилюють на шкіру крізь трафарет. Татуювання, виконані аерографом, тримаються від декількох днів до декількох тижнів. Дані малюнки виглядають дуже реалістично і, найчастіше, на вигляд їх просто неможливо відрізнити від справжніх татуювань.

Перекладні татуювання

Найпоширеніший тип татуювань. Їх можна знайти навіть в упаковці зі звичайною жувальною гумкою. Зворотний бік даної тату змочують водою і рівно наносять на шкіру як картинку. Єдиним мінусом даного виду татуювань виступає те, що багато хто з них швидко зморщуються і втрачають зовнішній вигляд, залишаючи на шкірі потворні розводи.

Альтернативою є татуювання, просочені спиртовим розчином. Часто на них наносять ще й фарбу з балончика. Перевага даного виду в тому, що картинки не зморщуються як тату на водній основі.

Друковані татуювання

Є новою модою в світі тимчасових татуювань, свого роду гібрид аерографічних і перекладних тату. В основному їх виконують фарбою на спиртовій основі, на зразок тієї, що застосовується для аерографічних татуювань, тільки густий. Картинки наносять на шкіру застосовуючи гумову печатку.

Незважаючи на актуальність татуювання та пірсингу на жінках, слід старанно подумати перед тим як приймати рішення що-небудь «проколоти» або ж «прикрасити». У кожного з нас цілком можуть виникнути індивідуальні проблеми, обговорити які слід з фахівцем, радує те, що отримати консультацію не проблема зовсім, адже головне це бажання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити