Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Білі татуювання

Білі татуювання сьогодні зустрічаються рідко, можна сказати, про них навіть мало хто знає. Татуювання - це прикраса тіла, яке не можна буде легко зняти як тільки набридне. Вона буде на тілі довгі-довгі роки, тому зважуватися на цей крок треба тільки холоднокровно все зваживши і ретельно підійти до вибору виду і малюнка. Якщо після коливань за і проти ви все-таки зважилися на нанесення татуювання на своє тіло, то наступний вибір, який вам треба зробити, це визначитися - яку саме ви хочете татуювання - чорну, одноколірну або кольорову.Одноколірні татуювання не настільки яскраві і красиві як багатобарвні, тому в них мало шанувальників. І в той же час більшість зупиняють свій вибір саме на них і саме тому, що багатобарвні занадто яскраві і крикливі, занадто притягають погляди до бушующему різнобарв'ям на тілі. Як компроміс, майстрами з тату-салонів пропонуються татуювання в білому кольорі. Для їх нанесення використовується та ж технологія, що і для звичних татуювань, але при цьому використовується білий пігмент, в чому і полягає їх головна відмітна особливість.

Татуювання білого кольору - сьогодні новинка, вона вкрай рідко зустрічається і це додає їй додаткову винятковість і ефектність. Білі татуювання прийнятні як для чоловіків, так і для жінок. Найпопулярнішими місцями для її нанесення є зап'ясті або передпліччя руки, литковий м'яз або щиколотка ноги, плечі з виходом на шию, спина, груди від плеча до плеча. Іноді білим пігментом наносять татуювання навіть на обличчя. Залучає в білій татуюванні саме її непомітність. На білій шкірі європейця вона виглядає не так помітно і зухвало як чорна, а тим більше багатобарвна.

При традиційно способі нанесення татуювання після загоєння шкіри в її дермальний шарі навколо фарбувального пігменту утворюється капсула. Ця капсула не пропускає крізь себе ультрафіолетове світло, тому, якщо дивитися на татуювання з боку, шкіра здається синьою. Якщо чорні татуювання на тілі займають багато місця, то вся шкіра здається синьою, що навіть в народі отримало назву «синя хвороба». Білі татуювання цього недоліку не мають, шкіра візуально свій колір не міняє, що важливо для її краси. З іншого боку, виділити білу татуювання і зробити її яскравіше можна за допомогою засмаги. На потемнілій шкіри білий пігмент починає виділятися особливо виразно.

Малюнок при білій татуюванні може бути абсолютно будь-який: від ніжних квітів до строгих орнаментів, від різноманітних малюнків і абстрактних картинок. Особливо гарні в білому кольорі написи, зроблені ажурним, витіюватим шрифтом.

Білі татуювання наносять найчастіше на ті ж традиційні місця, що й чорні татуювання. Це плечі і шия, груди чи ключиці, може вона бути і на зап'ясті, або на щиколотці. Точно не треба робити татуювання білого кольору на животі. Зображення використовуються самі різні. Тут вже грає роль вибір і смак самої людини. Але краще виглядають чіткі, контурні малюнки. Чудово виходять в білому кольорі орнаменти, витончені квіти, написи в різних шрифтах. Також добре буде виглядати невеликий, різко обкреслені хрест.

Особливості білих татуювань

Перше питання, яке зазвичай цікавить людини перед нанесенням білої татуювання - це наскільки яскраво така татуювання видно на білій шкірі і як довго вона збереже свіжість кольору. Виразність білої татуювання залежить від смуглоти шкіри, тому цей показник дуже індивідуальний. Природно, володарі природної смаглявою або загорілої шкіри отримають більш яскравий малюнок.

Але крім цього, білий пігмент володіє деякими якостями, про які має бути поінформований людина, що робить вибір пігменту.

Найбільшим мінусом білого пігменту є те, що з часом він придбає бежевий або жовтий відтінок. Це пояснюється тим, що білий колір - єдиний, який світліше, ніж натуральний колір шкіри. Відповідно, колір тканини підшкірного шару на кілька тонів темніше білого і він, природно, буде просвічувати через нанесену фарбу. Також на білій поверхні буде відбиватися натуральний колір верхнього шару шкіри.

«Свіжа» татуювання має яскраво-білий колір, чіткі обриси, гарну форму. Саме такі татуювання відображаються на рекламних фотографіях. Але треба пам'ятати, що з часом будь татуювання, і біла не виняток, втрачає свою форму, колір і обриси. Тому обов'язковий питання, яке треба задати фахівцеві перед ухваленням рішення про татуювання, це як він буде виглядати на вашій конкретній шкірі через певний проміжок часу. Також врахуйте, що татуювання треба періодично коригувати. Уточніть, як часто це потрібно робити і чи готові ви це робити.

Додати коментар


Захисний код
Оновити