Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Тимчасове татуювання

Розрізняють велику кількість видів сучасних татуювань. Одночасно з появою нових видів, з'являються і нові методи їх нанесення, наприклад, тимчасові татуювання.

Хна

Цей матеріал володіє стійким барвником властивістю, виготовляється з листя однойменного рослини і вже протягом багатьох століть знайшов широке застосування на Близькому Сході. Для нанесення цієї тимчасової татуювання використовують пасту, виготовлену із хни, через деякий час затвердевающую на шкірі. Після видалення затверділої маси, вийшов малюнок обробляють маслом для додання кольору татуювання більшої насиченості.Створення візерунків із хни - окреме мистецтво, яке було відомо з давніх часів. Хоча цей вид мистецтва ніколи не вважався дуже популярним, але проте і у нього знайшлося велика кількість людей по всьому світу, почитали його.

Чорна хна

У дійсності, такого рослинної речовини не існує. Вірніше сказати, воно є, але з хною її ніщо не пов'язує. Вони мають схожість лише в тому, що хна і чорна хна є стійкими барвниками. Чорна хна - вельми небезпечний барвник, тому що в її складі містяться небезпечні хімічні реагенти і нефтесодержащие компоненти. Відомі випадки, коли після використання чорної хни, на шкірі з'являлися алергічні освіти у вигляді висипу, подразнень і навіть шрамів. Зазвичай цим реакцій організму не надають широкий розголос, однак сайти, тематикою яких є натуральна хна, підносять цю інформацію користувачам для загального освіти.

Аерографічні тимчасові татуювання

Цей вид татуювань наноситься за допомогою аерографа. Найчастіше використовують нетоксичну фарбу, яку напилюють через трафарет на обрану ділянку шкіри. На відміну від хни, для аерографічних татуювань використовують фарби не натурального походження. Такі татуювання тримаються на шкірі від двох до семи днів, і в силу своєї високої реалістичності майже нічим не відрізняються від справжніх.

Тимчасові перекладні татуювання

Цей тип татуювань є найпоширенішим і доступним для всіх. Їх дуже часто можна виявити, наприклад, в упаковках з жувальними гумками. Щоб перевести на шкіру таке татуювання, необхідно її тильну сторону змочити водою, візерунком прикласти до шкіри, після чого малюнок залишиться на тілі, а паперову основу слід відокремити. Недоліком є те, що такі татуювання незабаром зморщуються і втрачають декоративну цінність, утворюючи на шкірі непривабливі розлучення.

Також існують тимчасові татуювання, виконані із застосуванням матеріалу, що містить спирт, з тильного боку вони просякнуті розчином спирту. Такі татуювання ніколи не зморщуються, на відміну від татуювань на водяній основі, і виглядають на тілі більш красиво.

Друковані тимчасові татуювання

Це нововведення в середовищі тимчасових татуювань, що є чимось середнім між аерографічними і перекладними татуюваннями. Найчастіше для виконання таких татуювань використовують фарбу, що і для аерографічних, але більш густу і в'язку, в основі своїй містить спирт. Для нанесення використовують предмет, схожий на друк, виконаний з гуми.

Додати коментар


Захисний код
Оновити