Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Татуювання ієрогліфів

Татуювання ієрогліфів популярніше, ніж інші види тату. Разом з модою на ексклюзив у східному стилі прийшла популярність татуювань ієрогліфів. Це не дивно - вони красиві, витончені і ... загадкові. Кожен ієрогліф позначає ціле поняття, наповнене особливим змістом.

Жоден інший малюнок не зрівнятися з ієрогліфами по наповненості сенсом. Татуювання ієрогліфи - це пряма і недвозначна інформація про його власника або про те, що він хоче сказати світові. Але при цьому ієрогліфи виглядають таємниче і заворожуюче.



У найдавніші часи жителі Сходу наносили на своє тіло знаки, прочитавши які, можна було отримати вичерпну інформацію про людину. Імператори Японії та Китаю носили обов'язкові ієрогліфи, що позначають владу, силу, перевагу над оточуючими. Інші ієрогліфи оберігали здоров'я монархів, дарували їм мудрість у рішеннях і перемогу в битвах. Звичайно, ніхто інший такі татуювання носити не мав права аж до покарання смертю.

Татуювання ієрогліфи часто застосовувалися в буддизмі. Монахи-відлюдники, чий сенс життя був у роздумах про високе і вічне, робили собі татуювання на руках, які позначали предмет їх роздумів. Один ієрогліф міг відображати цілу філософську систему або намічати шлях, по якому чернець прагнув до пізнання світу.

Татуювання ієрогліфів сьогодні

На сьогоднішній день татуювання ієрогліфи не втратили свого прихованого сенсу. Глибина і філософська наповненість ієрогліфів рівні їх красі і екзотичності для європейця. На жаль, багато, під враженням їх незвичайності і привабливості, наносять на тіло незрозумілі знаки, абсолютно не давши собі за працю вникнути в їх зміст. Адже якщо значення ієрогліфа, нанесеного в результаті випадкового вибору, не відповідає бажанням і прагненням людини, то цей знак може завдати шкоди усього життя людини.

Насамперед треба знати, що китайські ієрогліфи не відображають конкретний предмет або явище. Сам по собі знак може мати величезну кількість значень і відразу сказати що ж саме він позначає - не можна. Лише в поєднанні з іншими знаками ієрогліф набуває певний сенс. Наприклад, популярні ієрогліфи, які при одному порядку написання які удачу і багатство, при іншому будуть мати зовсім протилежний зміст.

Особливо ретельно і обдумано треба підходити до вибору ієрогліфа, який символізує якесь почуття. Наприклад, японські гейші робили на грудях татуювання ієрогліфи "любов", але цей же ієрогліф ніс у собі символ підпорядкування чоловікові, визнання його переваги. Тому такі ієрогліфи, особливо які говорять про сильні почуття, потрібно вибирати разом з фахівцем, який досконально володіє мовою ієрогліфів.

Для вибору ієрогліфа треба звернутися до фахівця

На щастя, висока конкуренція в області нанесення татуювань змусила майстрів тату виходити на новий, якісно інший рівень. Сьогодні справжній майстер не лише бездоганно завдасть вибране зображення на шкіру, але і пояснить його значення. А прихований сенс ієрогліфів глибокий і незрозумілий непосвяченому. Тому, якщо ви хочете саме ієрогліф, потрібно звертатися в салон, де є майстер по роботі зі знаками. Оскільки зараз татуювання у вигляді ієрогліфів дуже популярні, не можна помилитися і вибрати знак, значення якого вам не підходить.

Вибирати татуювання ієрогліфи потрібно уважно, орієнтуючись не тільки на зовнішню красу знака. Детально обговоріть з майстром ваші бажання і міркування. Щоб отримати прекрасний результат, розкажіть чого ви хочете досягти. Тоді майстер допоможе вибрати ваш індивідуальний ієрогліф. Він запропонує вам варіанти значень, покаже ескізи і фотографії і разом ви підбере оптимальний варіант.

Величезний вибір ієрогліфів, їх інтригуюча краса, різноманітність форм і кольорів дозволить вам вибрати свій, унікальний знак, який послужить незвичайним і стильним прикрасою вашого тіла. Але розуміння того, що цей знак позначає, дозволить уберегтися від помилок. А відповідний вам знак допоможе поліпшити своє життя, зробити її більш насиченим і яскравіше.

Додати коментар


Захисний код
Оновити