Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Татуювання скорпіон

Татуювання скорпіон відноситься до розряду найпопулярніших. Скорпіони все частіше з'являються на тілах. І в цьому не нічого дивного. Зображення скорпіона наповнене найсильнішої енергетикою, як і саме це комаха. Тому значення цього малюнка несе глибокий зміст, але який варіюється залежно від статусу власника татуювання. Однозначне визначення дана татуювання скорпіон має для військових, які служили в гарячих точках. У цьому випадку скорпіон говорить про відчайдушну, впертій боротьбі в найтяжчих умовах.Найчастіше татуювання скорпіон роблять на лопатці, але досить часто скорпіон зустрічається на грудях чи інших частинах тіла.

З художньої точки зору скорпіон дуже гарний. Його хижі обриси манять погляд. Дивною особливістю, яку має татуювання скорпіон є те, що, незважаючи на свою експресію, він підходить практично будь-якій людині. Доповненням може послужити незвичайний фон, який оттенит екстравагантність цієї комахи. Краще, якщо фоном послужить та місцевість, де зазвичай скорпіони мешкають - піщана пустеля, розжарене каміння. Але татуювання скорпіон прекрасно впишеться і в абстрактний малюнок.

Татуювання скорпіон має глибокий прихований сенс

Розшифрувати таємне значення цього малюнка допоможуть знання психології і людської природи. Зрозуміло, найчастіше таку татуювання наколюють ті, хто народився під зодіакальним знаком скорпіона. В іншому випадку, цей малюнок віддають перевагу люди, що володіють якостями, продиктованих цього харизматичному комасі - сексуальністю, запальністю, агресивністю, але при цьому ощадливістю і скритністю.

Малювати на своєму тілі знак скорпіона - справа не нова. У давні часи, у різних народів практикувалися такі малюнки і при цьому вони мали різну смислове навантаження. Наприклад, індіанці Америки вважали скорпіона посланником потойбічного світу, який прийшов у земний світ, що визначати провину живуть і карати їх за гріхи. Стародавні єгиптяни ж, навпаки, вважали скорпіона істотою оберігає, захищає від злих духів. У японців скорпіон наділявся мудрістю і відповідав за прийняття справедливих рішень. Дуже багато народів вважали скорпіона знаряддям відплати і покарання в руках богів.

Малюнків скорпіона багато і вони досить різноманітні. Перед тим, як зупинитися на якомусь певному, треба все їх уважно вивчити і представити як обраний буде виглядати на вашій шкірі. Один і той же малюнок можна виконати як в одному кольорі, так і в багатоколірній варіанті, можна використовувати гру півтонів. Якщо один малюнок покласти на різний фон - то татуювання скорпіон буде виглядати зовсім по-іншому. Але, як при будь-якому іншому нанесенні, потрібно виконувати загальні правила - стерильність інструментів та гігієна.

Додати коментар


Захисний код
Оновити