Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Татуювання на інтимних місцях

Татуювання на інтимних місцях частіше робиться не для себе, а тим більше не для оточуючих, а для близької людини. Але тут треба враховувати смаки і взагалі відношення до татуювань цього самого близької людини, тому що може послідувати зовсім не така реакція, яку ви очікували, і ще невідомо як це позначитися на вашій долі і перспективі ваших відносин. Як показує практика, чоловіки досить спокійно ставляться до татуювань, розташованим нижче попереку або в нижній частині живота так, що верхня частина малюнка видно, а нижня загадково прихована.

Але вже якщо вирішуватися робити татуювання дійсно інтимних місць, то таке рішення краще все-таки узгодити з чоловіком, щоб дізнатися його думку з приводу кардинальної зміни зовнішнього вигляду ваших інтимних місць. Врахуйте, що якщо ви схильні до збільшення обсягів фігури, то з часом малюнок татуювання обов'язково втратить форму, чіткість контурів, а з ними і красу. А вже інтимні місця ще більш схильні до деформацій у часі, тому як будуть виглядати татуювання інтимних місць через деякий час - ніхто вам не скаже.

За загальнопоширеним думку, інтимними місцями вважаються грудей, лобок, сідниці, низ живота і нижня частина попереку. За бажанням зробити інтимне татуювання найчастіше стоїть прагнення змінити свій сексуальний образ і, може бути, поведінка, зацікавити і привернути увагу коханої людини. Якщо татуювання на вільних ділянках тіла можна невимушено показувати стороннім, легко обговорювати і спілкуватися на цю тему, але інтимні тату - це делікатна тема, яку вкрай рідко торкаються у розмові з іншими людьми і ще рідше показують стороннім. Татуювання інтимних місць часто наповнені еротичним, інтимним змістом, тому не призначені для цікавих очей. Тому малюнок не повинен бути кричущим, яскравим.

Сфера особистих взаємин - тонка і ніжна. Тому невдалий, недоречний малюнок може порушити гармонію відносин, тоді як стильний, привабливий - поліпшити сексуальне і особисте життя. Вважається, що деякі символи приносять удачу їх власникам і відновлюють особисте щастя. Одним із знаків, які оберігають власника, є знак зодіаку. Але наносити його слід тільки на певне місце, в даному випадку немає вільного вибору.

Ті, хто вірять в сакральну силу знаків і вважають татуювання не тільки і навіть не стільки прикрасою тіла, а скільки чином, здатним впливати на життя людини, звертаються до астрологів, екстрасенсів, котрі відають, які на підставі своїх знань, даних про людину, скажуть, який саме знак і в якому місці треба нанести, щоб він ефективно працював, сприяв зростанню сексуальної сили і потенції і успіхам в особистому житті.

Часто татуювання роблять там, де треба приховати недолік, та інтимні місця не виняток. Татуювання інтимних місць з такою метою частіше роблять жінки, тому що чоловікові зробити татуювання на статевому органі дуже проблематично. Адже, що нанести малюнок, член повинен бути в збудженому, пружному стані, а навіть для самого сильного чоловіка досить пари уколів голкою, щоб збудження зникло.

Інші інтимні місця часто піддаються тату для того, щоб приховати наявні або що з'явилися дефекти. Часто малюнок переходить з неінтімной зони і інтимну, і таким чином маскуються недоліки тіла. Наприклад, під щільним візерунком або обширним малюнком може ховатися шрам від апендициту, від кесаревого розтину. Розтяжки, що утворилися після вагітності на животі, біля пупка, покриваються малюнком і стають невидно.

Гарний візерунок майстерного татуажу приховує всі недоліки шкіри, і тіло стає цікавим і привабливим. Закінченості образу можна досягти завдяки пірсингу в пупку. Але можна цим не обмежуватися. Поєднання татуювання та пірсингу на статевих губах може невідпорно подіяти на легко вражаючі чоловічу уяву.

Додати коментар


Захисний код
Оновити