Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Татуювання зірок

Татуювання зірок заслуговують особливої уваги. Малюнками покривають тіла не тільки простих смертних, а й зірок, як наших вітчизняних, так і імпортних. Вечірні сукні, відкриваючи зазвичай приховані місця, демонструють широкій публіці всі малюнки, які знаменитості завдали собі на шкіру. Що ж цікавого можна побачити на розмальованої шкірі кіно-і шоузвезд?

Якщо говорити про те як татуювання у зірок, варто сказати, що найпопулярніша мул татуйованих або сама татуйована з популярних жінок Америки - це, без сумніву, Анджеліна Джолі.

Нехай сьогодні вона вже доросла жінка, добропорядна мати сімейства, але татуювання, пам'ять про безрозсудною молодості, нікуди не поділися і все так само прикрашають її руки. Найзнаменитіша - у вигляді тексту на лівому плечі.

Єва Лонгрена, модель, вийшла заміж за бескетболіста Паркера. А серед спортсменів захопленість татуажем досить поширена. Мабуть, Єва, бажаючи вписатися в спортивну тусовку, зробила собі біля основи шиї напис в готичному стилі. Так і народжуються татуювання зірок.

Нижче шиї з'явився напис у Еван Речео Вуд. Але, оскільки їй хотілося блиснути наявними інтелектом, то для татуювання вона вибрала не банальна напис, а ціле двовірш з глибоким філософським змістом. Якщо його перекласти російською, то звучати воно буде приблизно так: "Все, що ми бачимо або бачили, всього лише сон у сні".

А ось татуювання Рамер Вілліс вкрай спантеличила б громадян, причетних до російського кримінального світу. У неї на пальці намальований перстень, що мовою символів російських урок означає факт тюремного ув'язнення в біографії носія. Так що татуювання зірок бувають несподіваними.


На відміну від неї Кейт Хадсон вирішувала не виділятися і обмежилася лише маленькою зірочкою у мізинця на нозі. Зате Меган Фокс показала себе у всій татуажном красі, чого не можна не згадати, описуючи татуювання зірок. Її ліва рука нижче ліктя прикрашена портретом Мерилін Монро, а спина - готичним написом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити